Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

Sveiki 4u.gif
Kadangi mano Internet explorer mete klaida,atsisiunciau ir instaliavau Mozila Firefox.
Dirbant su Mozila Firefox virsuj meta "idiegti reikiamus failus" kai paspaudziu idiegti, meta instaliuoti Abode Flash Player..nezinau ar spausti instaliuoti ar ne... ar nemokamai cia butu jei paspausciau instaliuoti?
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2010 08 20, 21:43)
Sveiki 4u.gif
Kadangi mano Internet explorer mete klaida,atsisiunciau ir instaliavau Mozila Firefox.
Dirbant su Mozila Firefox virsuj meta "idiegti reikiamus failus" kai paspaudziu idiegti, meta instaliuoti Abode Flash Player..nezinau ar spausti instaliuoti ar ne... ar nemokamai cia butu jei paspausciau instaliuoti?


Nuskaitytų kažkiek pinigų nuo tavo banko sąskaitos. Lentelėje turėtų būti parašyta kiek konkrečiai.
Atsakyti
Na neraso,gal ir parasytu jei paspausciau intaliuoti g.gif
Siuo metu kompiutery yra ideti du kieti diskai,pagrindiniame matyt nera Flach Player,antram turetu buti,na bent jau buvo,gal kas zinote kaip galeciau is antrojo kieto disko Flach Player perkelti i pagrindini? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 20 rugpjūčio 2010 - 21:10

Va nemokamai suradau, parsisiųskit ir instaliuokit smile.gif


http://www.filehippo...e13cd5edae32ff/

Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 08 20, 22:17)
Va nemokamai suradau, parsisiųskit ir instaliuokit smile.gif
http://www.filehippo...e13cd5edae32ff/


Aciu 4u.gif
O gal zinote ar tikrai mokama ta kur meta mozila? Kiek suprantu jei butu mokama turetu rasyti,kad kainuoja kazkiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2010 08 20, 23:31)
Aciu 4u.gif
O gal zinote ar tikrai mokama ta kur meta mozila? Kiek suprantu jei butu mokama turetu rasyti,kad kainuoja kazkiek g.gif

Na, firefox šiek tiek linksminasi smile.gif Nemokamas tas Flash player'is

O atsisiųsti reikėjo todėl, kad Firefoxui netinka ta Flash player'io versija, kuri naudojame Internet Explorer'yje.

Beje, būtinai susiinstaliuokite AdBlock, susinervinsite, kad iki šiol kankinotės su Internet Explorer prišiukšlintame internete wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 08 20, 23:19)
Na, firefox šiek tiek linksminasi smile.gif Nemokamas tas Flash player'is

O atsisiųsti reikėjo todėl, kad Firefoxui netinka ta Flash player'io versija, kuri naudojame Internet Explorer'yje.

Beje, būtinai susiinstaliuokite AdBlock, susinervinsite, kad iki šiol kankinotės su Internet Explorer prišiukšlintame internete wink.gif


Bet anksciau viskas buvo gerai,tiko g.gif
O kas tas AdBlock g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2010 08 20, 23:29)
Bet anksciau viskas buvo gerai,tiko g.gif
O kas tas AdBlock g.gif  blush2.gif


Adblock Firefox įskiepis reklamų blokavimui, asmeniškai aš šiam reikalui naudoju NoScript.
P.S. toje nuorodoje parašyta kas tai yra Adblock, keista, kad klausiate. smile.gif

Jai dar neaišku
Va taip atrodo be reklamų blokavimo
http://img205.images...5/1070/ns1c.jpg
O taip su

http://img294.images.../7821/ns2lg.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo firefox: 20 rugpjūčio 2010 - 23:05
Kazko pas mane pradejo strigti Mozilla g.gif
Atsakyti
Man gan daznai raso,kad "padalinys Abode Flash Player uzstrigo". Ka reiketu dayti,kad taip nebutu?
Norejau instaliuoti nauja Abode Flash Player,bet tada man raso "Firefox neleido (get2.com) prasyti jusu leidimo idiegti programine iranga i kompiuteri".
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2010 10 21, 01:27)
Man gan daznai raso,kad "padalinys Abode Flash Player uzstrigo". Ka reiketu dayti,kad taip nebutu?
Norejau instaliuoti nauja Abode Flash Player,bet tada man raso "Firefox neleido (get2.com) prasyti jusu leidimo idiegti programine iranga i kompiuteri".


na nezinau, bet po 4iu metu naudojimo firefox musu draugyste nutruko. visu pirma su kiekviena versija augo naudojamu ramu kiekis, kas lemdavo narsykles uzstrigima. augant luzimu skaiciui ff pradejo panaset i ie. pabandziau chrome, ir jau metus laiko naudoju ir problemu nematau.
Atsakyti
QUOTE(algis18 @ 2010 10 21, 13:48)
na nezinau, bet po 4iu metu naudojimo firefox musu draugyste nutruko. visu pirma su kiekviena versija augo naudojamu ramu kiekis, kas lemdavo narsykles uzstrigima. augant luzimu skaiciui ff pradejo panaset i ie. pabandziau chrome, ir jau metus laiko naudoju ir problemu nematau.


Kažko nepamenu, kad su tamsta būčiau draugavęs. rolleyes.gif
Atsakyti