Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(settle @ 2009 09 02, 23:40)
Podėlis (cache) yra visokių neseniai aplankytų svetainių failų šiukšlynas. Visokie paveikslėliai ir pan., taip nereikia naršyklei kiekvieną kartą kraut tų pačių failų iš intereneto, o gali pasiimt iš savo laikinai saugomų.


"zurnalas-rodyti visa zurnala"- cia ne tas pats?as visada is ten istrinu informacija, tik nesu garantuota ar visam jinai is ten issitrina g.gif toks jausmas kad ten istrynus viska galima atnaujinti?o kaip yra istikro?

visos temos neperskaiciau, gal ir buvo jau rasyta apie tai, bet klausiu as, jei nesunku atsakykit... 4u.gif kompiuteriu naudojuos ne as viena...ka ir kur reikia nustatyti, kad man nuejus nuo kompo, atsijungus nuo interneto nematytu kur as lankiaus, su kuo bendravau...dabar kaip suprantu islieka duomenys apie visa tai... istrinu tik zurnale esancius duomenys...bet ar jie dar kazkur neissisaugo?aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 03 rugsėjo 2009 - 18:27
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 09 03, 19:17)
"zurnalas-rodyti visa zurnala"- cia ne tas pats?as visada is ten istrinu informacija, tik nesu garantuota ar visam jinai is ten issitrina g.gif toks jausmas kad ten istrynus viska galima atnaujinti?o kaip yra istikro?

visos temos neperskaiciau, gal ir buvo jau rasyta apie tai, bet klausiu as, jei nesunku atsakykit... 4u.gif kompiuteriu naudojuos ne as viena...ka ir kur reikia nustatyti, kad man nuejus nuo kompo, atsijungus nuo interneto nematytu kur as lankiaus, su kuo bendravau...dabar kaip suprantu islieka duomenys apie visa tai... istrinu tik zurnale esancius duomenys...bet ar jie dar kazkur neissisaugo?aciu uz atsakymus 4u.gif

Žurnalas yra žurnalas, o podėlis yra podėlis smile.gif
Ne tas pats.

O žurnalo išvalymo tau užtenka, niekur daugiau jis nesaugomas.
Be to, Firefox turi „private browsing“ funkciją, nereiks tryneliot kas kartą.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 09 03, 20:46)
Žurnalas yra žurnalas, o podėlis yra podėlis smile.gif
Ne tas pats.

O žurnalo išvalymo tau užtenka, niekur daugiau jis nesaugomas.
Be to, Firefox turi „private browsing“ funkciją, nereiks tryneliot kas kartą.

aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
gelbekit nuo sveplavimo doh.gif laptopas pradejo neberasyti lt raidziu, galvojau gal kas kalba pakeite, bet isijungiu vorda o ten puikiai visos raides rasosi, o va mozilla man nebelaidzia ju rasyti, nei mamose nei kitur doh.gif raso skaicius ir zenklus vietoj raidziu...neisivaizduoju kame problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2009 09 09, 11:21)
gelbekit nuo sveplavimo  doh.gif  laptopas pradejo neberasyti lt raidziu, galvojau gal kas kalba pakeite, bet isijungiu vorda o ten puikiai visos raides rasosi, o va mozilla man nebelaidzia ju rasyti, nei mamose nei kitur doh.gif  raso skaicius ir zenklus vietoj raidziu...neisivaizduoju kame problema  g.gif

O kalbos pasirinkimas veikia, kai atsidarot Firefox?
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2009 09 09, 18:21)
gelbekit nuo sveplavimo  doh.gif  laptopas pradejo neberasyti lt raidziu, galvojau gal kas kalba pakeite, bet isijungiu vorda o ten puikiai visos raides rasosi, o va mozilla man nebelaidzia ju rasyti, nei mamose nei kitur doh.gif  raso skaicius ir zenklus vietoj raidziu...neisivaizduoju kame problema  g.gif

Turbūt tiesiog perjungėt klaviatūros išdėstymą. Windows klaviatūros išdėstyma atsimena kiekvienai programai, todėl ir gaunasi, kad worde lietuviška klaviatūra, o Firefox ― ne.
Apačioj dešinėj turi būti parašyta (dvi didžiosios raidės) kokios kalbos klaviatūra. Paspauskite su pele ant tų raidžių ir galėsite pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 09 09, 11:30)
O kalbos pasirinkimas veikia, kai atsidarot Firefox?

neradau kur tą kalbą rinktis blush2.gif
QUOTE(valkata @ 2009 09 09, 12:12)
Turbūt tiesiog perjungėt klaviatūros išdėstymą. Windows klaviatūros išdėstyma atsimena kiekvienai programai, todėl ir gaunasi, kad worde lietuviška klaviatūra, o Firefox ― ne.
Apačioj dešinėj turi būti parašyta (dvi didžiosios raidės) kokios kalbos klaviatūra. Paspauskite su pele ant tų raidžių ir galėsite pasikeisti.

na bent jau pas mane ant vistos tų raidžių nėra blush2.gif bet sukurpiau kažką su Tablet PC input panel biggrin.gif įjungiau ir ant jos nustačiau lt tai kolkas viskas veikia thumbup.gif
ačiū už operatyvumą padedant 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elizabeta_depp: 09 rugsėjo 2009 - 11:43
sveiki,gal man kasnors galesit padeti ,paslepiau adresyno juosa , standartinius mygtukus irankiu juosta ,saitus ,zodziu viska kas svarbu ir dabar nerandu kaip juos vel atsatyti ,visaip bandau bet neiseina sad.gif
Atsakyti
Dekinga ,jau susitvarkiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As turiu beda. smile.gif Kiek bandau siustis Mozilla viskas puikiai - ji parsisiuncia,instaliuojasi,atsiranda darbalaukyje jos miniatura, bet ji niekaip neatsidaro. Spaudau spaudau ir 0 emociju. doh.gif

Ir man tai kazkodel susije su buvusios Seamonkey narsykles atsiradimu - kai instaliavau ir naudojausi ja, man neimanoma atsidaryti nei Operos, nei Mozillos. Maniau Seamonkey istrynus ir parsisiuntus Mozilla viskas veiks, ka siandien ir padariau, bet vel tas pats. Kas gali ''stabdyti'' ar neleisti Mozillai mano kompiuteryje veikti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyrica @ 2010 06 02, 14:20)
As turiu beda.  smile.gif Kiek bandau siustis Mozilla viskas puikiai - ji parsisiuncia,instaliuojasi,atsiranda darbalaukyje jos miniatura, bet ji niekaip neatsidaro. Spaudau spaudau ir 0 emociju.  doh.gif 

Ir man tai kazkodel susije su buvusios Seamonkey narsykles atsiradimu - kai instaliavau ir naudojausi ja, man neimanoma atsidaryti nei Operos, nei Mozillos. Maniau Seamonkey istrynus ir parsisiuntus Mozilla viskas veiks, ka siandien ir padariau, bet vel tas pats. Kas gali ''stabdyti'' ar neleisti Mozillai mano kompiuteryje veikti?  g.gif

galbūt turi antivirusinę, kuri blokuoja, gal pats windowsu firewallas blokuoja. Bet greiciau yra juodasis variantas liaudiskai sakant virusas. Nors tai tiesiog gali buti siuksle eiline.
Reiktu pirma pratrint kiek gali daugiau siuksliu visur. Tai yra, viską nuo šiukšliį iki registrų.
Na aš galiu rekuomenduot programą Advanced System Care. Jį tikrai neblogai skanuoja, nes noriu atkreipt dėmesį, kad viską daro, o antivirusinės ne visada viską daro smile.gif
O blogiausui atveju, windowsus perrašyt bet ant viršaus, o ne iš naujo. Nes gali būti, kad sisteminiai failai, kurie priklauso windowsam, turi nebetą info kurią turi turėt smile.gif

siustis advanced system care
Atsakyti
norejau pasiklausti kame problemos gali buti su mozila, kai negaliu i instaluoti prasomu papildymu, kada ju nera, neveikia kai kurie puslapiai, nors ankciau viskas buvo gerai, kol mozilla neatsinaujino. Per explorer viskas veikia.
Atsakyti