Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Irce6 @ 2008 10 11, 16:42)
Gal kas zinot,kodel man Mozilloj ilgai puslapius vercia?As ieinu i koki foruma ar pan.,o kai noriu pereit i kita tai krauna krauna,kartais nervina  g.gif Aciu uz atsakymus!Tiesa,internetas greitas.

Gal koks virusas tupi, pamėgink praskanuoti antivirusine g.gif Man irgi taip buvo bet nepadėjo niekas - perinstaliavau ir dabar viskas gerai ax.gif
Atsakyti
Nugi instaliavau ir as sau mozilla firefox,bet nesuprantu kdel ji man nepasileidzia.
Ismeta lentele nepavyko uzmegsti rysio. Mastau gal kokia apsauga blokuoja,neisivaizduoju kas gali but nustatyta,kad nepaleistu programos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2008 10 29, 19:29)
Nugi instaliavau ir as sau mozilla firefox,bet nesuprantu kdel ji man nepasileidzia.
Ismeta lentele nepavyko uzmegsti rysio. Mastau gal kokia apsauga blokuoja,neisivaizduoju kas gali but nustatyta,kad nepaleistu programos. g.gif


Gali ugniasienė blokuoti... g.gif
Atsakyti
O tai kaip ta ugniasiene surast kurioj vietoj kad nuimt tuos blokavimus? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2008 11 08, 16:20)
O tai kaip  ta ugniasiene surast kurioj vietoj kad nuimt tuos blokavimus?  g.gif  blush2.gif

ugniasienė gali būt programinė (kaip windows firewall, zone alarm, visokie kaspersky internet security ir pan) ir gali būti maršrutizatoriuje (router).

Pirma reiktų išsiaiškint, kurioj vietoj tau kas ką blokuoja smile.gif

Atsakyti
Nu bandziau as ir perinstaliuot kelis kart,nepadejo,vistiek meta ta pacia lentele.Bandziau eit i tuos firewall nustatymus,ten pazymejau mozilla,bet vistiek ta pati meta. g.gif
Naršyklei nepavyko užmegzti ryšio su serveriu lt.start2.mozilla.com.
Naršyklei nepavyko prisijungti prie svetainės (net jeigu ji ir yra).

* Svetainė gali būti laikinai nepasiekiama. Prašome bandyti vėliau.
* Jei negalite prisijungti ir prie kitų svetainių, tai patikrinkite Jūsų kompiuterio ryšį su tinklu.
* Jei Jūsų kompiuteris ar tinklas apsaugotas užkarda arba jungiamasi per įgaliotąjį serverį, tai nesėkmingo bandymo prisijungti priežastis galėjo būti neteisingos įgaliotojo serverio nuostatos.
Atsakyti
Apmirus biškį temukė, bet gal kas nors paskaitys g.gif

Žodžiu, domina mane toksai dalykas dėl Mozillos bookmarks'ų: apie visokius backup'inimus, atsargines kopijas ir t.t. jau prisiskaičiau, bet va įdomu, ar su moziliniais bookmarks'ais įmanomas toks pats dalykas kaip ir su explorerio favoritais - pvz. juos įsirašyti iš vieno kompo ir persikelti į kitą, kad jie automatiškai susidėliotų į bookmarksų skyrelį. Su exploreriu tai nėr problemų - C->Documents and Settings->%USERPROFILE%->Favorites, ir čia tupi visi užsaugoti adresai. Galima juos įsirašyti iš vieno kompo, persikelti į kitą kompą į ta patį favoritų katalogą, ir vualia - atsidarius explorerio langą visi favoritai jau gražiai susidėlioję į savo laukelius.
O va ar su Mozilos bookmarks'ais tas pats įmanoma? g.gif Apie eksportavimą jau prisiskaičiau, bet ten vis tiek užsaugomas tik bendras bookmarks.html failas, kurį atsidarius, kiekvieną adresą tektų vėl iš naujo po vieną saugotis naujam kompe...
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 01 18, 03:10)
Apmirus biškį temukė, bet gal kas nors paskaitys  g.gif

Žodžiu, domina mane toksai dalykas dėl Mozillos bookmarks'ų: apie visokius backup'inimus, atsargines kopijas ir t.t. jau prisiskaičiau, bet va įdomu, ar su moziliniais bookmarks'ais įmanomas toks pats dalykas kaip ir su explorerio favoritais - pvz. juos įsirašyti iš vieno kompo ir persikelti į kitą, kad jie automatiškai susidėliotų į bookmarksų skyrelį. Su exploreriu tai nėr problemų - C->Documents and Settings->%USERPROFILE%->Favorites, ir čia tupi visi užsaugoti adresai. Galima juos įsirašyti iš vieno kompo, persikelti į kitą kompą į ta patį favoritų katalogą, ir vualia - atsidarius explorerio langą visi favoritai jau gražiai susidėlioję į savo laukelius.
O va ar su Mozilos bookmarks'ais tas pats įmanoma? g.gif Apie eksportavimą jau prisiskaičiau, bet ten vis tiek užsaugomas tik bendras bookmarks.html failas, kurį atsidarius, kiekvieną adresą tektų vėl iš naujo po vieną saugotis naujam kompe...

Įmanoma.
Atsakyti
Kokiu būdu?
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 01 18, 15:22)
Kokiu būdu?

Adresynas>Tvarkyti adresyną>Importas ir atsarginės kopijos>Kurti atsarginę kopiją(arba Eksportuoti HTML).
Atsakyti
Eksportuoti tai žinau, bet šitaip bookmarks'ai užsaugomi tik kaipo vienas bendras failas, o ne atskiri .html failiukai kiekvienam bookmarks'ui.
O kurti atsarginę kopiją tai irgi saugo tik .json formatu. Ir kurioj vietoj tada tokį failą įkraut kitam kompe?
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 01 18, 16:17)
...
O kurti atsarginę kopiją tai irgi saugo tik .json formatu. Ir kurioj vietoj tada tokį failą įkraut kitam kompe?

Vėl taip pat, tik spaudi "importuoti".
Atsakyti