Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Pirmą puslapį tai greit sumąsčiau kaip padaryt, o kaip suprast kad kažkas naudojasi unsure.gif , kaip apsisaugot nuo to???
Atsakyti
QUOTE(Namuera @ 2008 07 15, 21:24)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Pirmą puslapį tai greit sumąsčiau kaip padaryt, o kaip suprast kad kažkas naudojasi  unsure.gif , kaip apsisaugot nuo to???

Neleisk niekam tavo kompiuteriu naudotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebegaliu, kaip nusiminiau, tik mažytę dalelę atgaminau tų adresų verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Gal kaip nors juos galima būtų išsaugoti kur dar, kad vėl kas panašaus nenutiktų...
Kompu tik aš ir naudojuosi, vyras kartais panaršo, bet tik kartais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Namuera @ 2008 07 15, 19:30)
SOS  verysad.gif
Pas mane visai kažkas negero darosi su ja...
Pirmuoju puslapiu pas mane buvo Google.lt, o dabar kažkoks mozillos puslapis. Be to dingo mano išsaugotų adresų sąrašas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif , ar jie dingo su visam ar dar galiu juos kur nors atkapstyt????

Man irgi taip pat buvo.

Meniu eikit į Adresynas/Tvarkyti adresyną
Atsidarys Adresyno tvarkymo dialogas, jame yra meniu punktas „Importas ir atsarginės kopijos“, ten pasirinkit importuoti HTML ir atsiradusiame naujame dialoge nurodykite savo senąjį bookmarks.html adresą. Jį turėtumėt rasti "%USERPROFILE%\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\qqsw4m4o.default\bookmarks.html"
qqsw4m4o.default jūsų kompe turbūt vadinsis kitaip, na bet susigaudysit.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 07 16, 15:14)
Man irgi taip pat buvo.

Meniu eikit į Adresynas/Tvarkyti adresyną
Atsidarys Adresyno tvarkymo dialogas, jame yra meniu punktas „Importas ir atsarginės kopijos“, ten pasirinkit importuoti HTML ir atsiradusiame naujame dialoge nurodykite savo senąjį bookmarks.html adresą. Jį turėtumėt rasti "%USERPROFILE%\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\qqsw4m4o.default\bookmarks.html"
qqsw4m4o.default jūsų kompe turbūt vadinsis kitaip, na bet susigaudysit.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kad Jūs žinotumėt, kaip aš Jums dėkinga thumbup.gif
Ačiū labai bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki, nežinau kas darosi, bet pastaruoju metu labai dažnai išsijunginėja mozilla, pastoviai išmeta lentele send error arba sita:
user posted image

ir vat dabar kol parašiau į forumą 10kartų išsijunginėjo doh.gif gal galit kas paaškint kame čia bėda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytea @ 2008 07 31, 00:00)
sveiki, nežinau kas darosi, bet pastaruoju metu labai dažnai išsijunginėja mozilla, pastoviai išmeta lentele send error arba sita:
user posted image

ir vat dabar kol parašiau į forumą 10kartų išsijunginėjo doh.gif gal galit kas paaškint kame čia bėda blush2.gif

Kuri čia versija ? 3 ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 07 31, 00:37)
Kuri čia versija ? 3 ?


3 versija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytea @ 2008 07 31, 09:50)

Parsisiųsk naujinimą 3.0.1.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 07 31, 10:50)
Parsisiųsk naujinimą 3.0.1.


pas mane ir yra 3.0.1 versija g.gif nieko aš nebesuprantu, gal čia kompas kaltas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytea @ 2008 07 31, 12:04)
pas mane ir yra 3.0.1 versija g.gif nieko aš nebesuprantu, gal čia kompas kaltas? g.gif

O ką spaudai: baigti darbą ar paleisti iš naujo ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 07 31, 12:34)
O ką spaudai: baigti darbą ar paleisti iš naujo ?


spaudžiau ir taip, ir taip, kai paspaudžiu paleisti iš naujo, įsijungia, bet vėl išmeta tą pačią lentelę ir vėl viskas išnyksta, nežinau kas darosi gal virusą turiu kokį? bet va nod'as neranda nieko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytea: 31 liepos 2008 - 16:53