Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2008 06 18, 14:27)
...
A, tiesa, kaip ta orų prognozė naujam F3 vadinasi?

Forecastfox.
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 06 18, 12:42)
nežianau žinok , senąja unistalinau tai gal reiškia išsitryne?
Taip.


QUOTE(Lera @ 2008 06 18, 12:42)
o kokia funkciją atlieka DowloadHelper?

Iš jūtiūbo gali filmukus siųstis.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 18, 16:02)

na tai kur tada šuo pakastas kodėl tokios nesąmonės darosi kas ne taip?
Atsakyti


QUOTE(insi @ 2008 06 17, 20:12)
šiandien, nuo vakaro rolleyes.gif
aš jau parsisiunčiau, tai skirtumo nepastebėjau, tik tiek, kad priemonių juostos dizainas malonesnis, bet angliškas g.gif

ei o kaip tu gavai anglišką? kai durna, nemačiau, kad lietuviška, negaliu pakęst schmoll.gif nepratus aš prie lt. kaip man pasidaryti anglišką? g.gif
Papildyta:
radau blush2.gif

fuuu, kitas reikalas dirbt cool.gif
Atsakyti
anglišką versiją parsisiųst. aš kaip tik, prie lt pratus, tai persiinstaliavau rolleyes.gif
iš čia
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 18, 19:00)
anglišką versiją parsisiųst. aš kaip tik, prie lt pratus, tai persiinstaliavau rolleyes.gif
iš čia

Aha ačiū, jau radau pati.
labai daug lemia pripratimas, kai pas mane viskas angliškai, tai atrodo kad ir nebemoku dirbt doh.gif
Atsakyti
aš ko gero ir vokiškai sugebėčiau, bet lietuviškai vis tiek maloniau, kaip ir ne šveplas žinutes skaityt rolleyes.gif
Atsakyti
ziuriu,jog 3 versijoj TWS neveikia,gaila,buvo labai patogu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 18, 20:45)
ziuriu,jog 3 versijoj TWS neveikia,gaila,buvo labai patogu unsure.gif

o kas čia yra?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 06 18, 19:08)
Aha ačiū, jau radau pati.
labai daug lemia pripratimas, kai pas mane viskas angliškai, tai atrodo kad ir nebemoku dirbt  doh.gif

Pas mane darbe buvo angliškai ir buvau pripratusi. Namie naudojuosi tik lietuviškai thumbup.gif: Nors šiaip skirtumo man didelio nėra blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 06 18, 19:58)
o kas čia yra?

vercia puslapius is anglu klb.
Atsakyti
SOS verysad.gif
Pas mane visai kažkas negero darosi su ja...
Pirmuoju puslapiu pas mane buvo Google.lt, o dabar kažkoks mozillos puslapis. Be to dingo mano išsaugotų adresų sąrašas verysad.gif verysad.gif verysad.gif , ar jie dingo su visam ar dar galiu juos kur nors atkapstyt????
Atsakyti
QUOTE(Namuera @ 2008 07 15, 20:30)
SOS  verysad.gif
Pas mane visai kažkas negero darosi su ja...
Pirmuoju puslapiu pas mane buvo Google.lt, o dabar kažkoks mozillos puslapis. Be to dingo mano išsaugotų adresų sąrašas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif , ar jie dingo su visam ar dar galiu juos kur nors atkapstyt????

Tam,kad pasidaryti pradinį Google puslapį,turi interneto atverstam lange atsistoti ant priemonių->nuostatų->pagrindinės->pradžios tinklapis(įvesk www.google.lt)->gerai.
O dėl išsaugotų adresų sąrašo,tai gali būti,kad kažkas naudojosi tavo kompiuteriu ir ištrynė juos g.gif
Atsakyti