Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Palemonas @ 2008 06 17, 12:14)
Turi ne visas funkcijas.

o kaip padaryt kad turėtu visas? gal čia šuo ir pakastas, a?

beja dar klausimas , kokius iš papildinių patartum atsisiut žiūriu jų tiek daug , bet nesuprantu kam ir kokie mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 17 birželio 2008 - 13:09
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 17, 09:50)
Šiandien jau galite parsisiųsti Firefox 3 - dar saugesnę ir dar funkcionalesnę.

Niu, va parsiunčiau mozillą. Susiinstaliavau, paleidau, bet kraunasi ilgai ir išmeta "Nepavyko įkelti puslapio".
Kame problema gali būt? Ir IE ir Opera veikia puikiasiai.
Atsakyti
kiek supratau tas rekordas bus siekiamas tik nuo dabar? rolleyes.gif
Atsakyti
šiandien, nuo vakaro rolleyes.gif
aš jau parsisiunčiau, tai skirtumo nepastebėjau, tik tiek, kad priemonių juostos dizainas malonesnis, bet angliškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 17, 20:12)
šiandien, nuo vakaro rolleyes.gif
aš jau parsisiunčiau, tai skirtumo nepastebėjau, tik tiek, kad priemonių juostos dizainas malonesnis, bet angliškas g.gif

tai gal instaliavai angliška versiją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 17, 20:12)
šiandien, nuo vakaro rolleyes.gif
aš jau parsisiunčiau, tai skirtumo nepastebėjau, tik tiek, kad priemonių juostos dizainas malonesnis, bet angliškas g.gif


tai reiškias prie rekordo nepavyko prisidėt, šiek tiek anksčiau parsisiunčiau rolleyes.gif aš kaip ja retai naudojuos, tai negaliu įvardint kas pasikeitė unsure.gif
priminkit iš kur parsisiųst grafines aplinkas, nes neberandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustuke: 17 birželio 2008 - 22:13
Labai mėgstu šią naršyklę smile.gif Šiandien pasijungiau noutiką prie interneto, tai pirmas darbas, kurį atlikau prisėdusi - susiinstaliavau Firefox`ą thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2008 06 17, 19:56)
Niu, va parsiunčiau mozillą. Susiinstaliavau, paleidau, bet kraunasi ilgai ir išmeta "Nepavyko įkelti puslapio".
Kame problema gali būt? Ir IE ir Opera veikia puikiasiai.

Gal interneto greitis per mažas ir nespėja prisijungti ?

QUOTE(insi @ 2008 06 17, 20:12)
...
aš jau parsisiunčiau, tai skirtumo nepastebėjau, tik tiek, kad priemonių juostos dizainas malonesnis, bet angliškas g.gif

Tai reikėjo lietuvišką parsisiųst.

QUOTE(Gustuke @ 2008 06 17, 23:08)
...
priminkit iš kur parsisiųst grafines aplinkas, nes neberandu doh.gif

Apvalkalų kol kas šitai versijai dar nėra daug, bet kiek yra, tai gali rasti ČIA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 18 birželio 2008 - 10:42
QUOTE(Lera @ 2008 06 17, 12:43)
Nesuprantu kas darosi man vistiek rašo Mozila (ribotoji veiksena ) kodėl ką tai reiškia???  verysad.gif ir visos nesąmonės kaip ir su 2 versija verysad.gif jei noriu pamatyt jau perskaitytas temas pvz. (pagal neparyškinta pvz. voką)  turiu visada "refrešint" puslapį kitaip nematysiu , taip pat nematysiu kas paskutinis paraše žinutė, nes jei aš busiu parašius man visada ir rodys mane o užėjus į temą pamatau kad jau keletas puslapių prikalbėta  doh.gif  nu kas gali pasakyt kodėl taip darosi????? cray.gif tikrai labai labai nepatogu  verysad.gif



QUOTE(Lera @ 2008 06 17, 13:41)
o kaip padaryt kad turėtu visas? gal čia šuo ir pakastas, a?

beja dar klausimas , kokius iš papildinių patartum atsisiut žiūriu jų tiek daug , bet nesuprantu kam ir kokie mastau.gif



atsakymo nesulauksiu , ar niekas tiesiog nežino? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 18, 11:54)
atsakymo nesulauksiu , ar niekas tiesiog nežino? mastau.gif

O tai kai instaliavai Firefox 3 senosios neištrynė ? Gal abi versijas turi ?

O dėl papildinių, tai neaišku ko tau reikia, čia kaip sakant visiems skoniams gali rasti. Aš tai be Foxmark'o neapsieinu(adresyno sinchronizatorius), na dar WeatherMate(orų prognozė).
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 18, 12:07)
O tai kai instaliavai Firefox 3 senosios neištrynė ? Gal abi versijas turi ?

O dėl papildinių, tai neaišku ko tau reikia, čia kaip sakant visiems skoniams gali rasti. Aš tai be Foxmark'o neapsieinu(adresyno sinchronizatorius), na dar WeatherMate(orų prognozė).

nežianau žinok , senąja unistalinau tai gal reiškia išsitryne? g.gif bet niekaip negaliu suprast kame problema man su ta mozila verysad.gif man ji taip patinka bet va sukelia nepatogumu verysad.gif

o kokia funkciją atlieka DowloadHelper?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 18, 11:38)
Gal interneto greitis per mažas ir nespėja prisijungti ?

Susitvarkė wink.gif
Puikiai naudojuosi.
A, tiesa, kaip ta orų prognozė naujam F3 vadinasi?
Atsakyti