Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Palemonas @ 2008 06 04, 09:48)
Kada paskutinį kartą windozės buvo perrašytos ?

kažkur g.gif prieš kalėdas g.gif apie spalio mėn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 04, 11:02)
kažkur  g.gif  prieš kalėdas  g.gif  apie spalio mėn  unsure.gif

Pats laikas vėl perrašyti. Aš tai kas 3 mėn formatuoju.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 04, 11:04)
Pats laikas vėl perrašyti. Aš tai kas 3 mėn formatuoju.

cray.gif visa informacija, programos, legalūs W verysad.gif šaibom išeis cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 04, 11:14)
cray.gif visa informacija, programos, legalūs W  verysad.gif šaibom išeis cray.gif

Keista. Win padarai diske atskirą particiją, susiinstaliuoji visas reikiamas programas, davedi kompą iki darbinio lygio. Ir padarai normaliai veikiančios sistemos disko atvaizdą. Sekantis kompo perinstaliavimas užims tik keletą minučiu. O visą informaciją patartina laikyti kitoje particijoje negu sinstaliuoti windausai
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 04, 11:14)
cray.gif visa informacija, programos, legalūs W  verysad.gif šaibom išeis cray.gif

Dėl informacijos tai Taktas gerai viską paaiškino, o dėl windozių legalizavimo, tai viskas labai paprasta. smile.gif
Atsakyti
tai niekas nežino kas mano mozilai darosi? g.gif
Atsakyti
Ačiū vyrai 4u.gif Pati nesu specas ant Win perinstaliavimo verysad.gif verysad.gif bandysiu paaiškint tam kas apsiims unsure.gif
Atsakyti
Šiandien jau galite parsisiųsti Firefox 3 - dar saugesnę ir dar funkcionalesnę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 17 birželio 2008 - 08:52
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 17, 09:50)
Šiandien jau galite parsisiųsti Firefox 3 - dar saugesnę ir dar funkcionalesnę.

na bandysiu siusti nes su mozila 2 , man nesąmonė kažkokia gavosi, ir niekas negalėjo paaiškint kodėl, bet paskuj pastebėjau kad buvo parašyta Mozila (rybotoji veiksena) ką tai reiškia? g.gif

Beja Palemonai , kur spaust kad siust , nes ten kažkokie trys pasirinkimai? su pingvinukų ir ttt tai kuria? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 17 birželio 2008 - 11:07
QUOTE(Lera @ 2008 06 17, 12:05)
na bandysiu siusti nes su mozila 2 , man nesąmonė kažkokia gavosi, ir niekas negalėjo paaiškint kodėl, bet paskuj pastebėjau kad buvo parašyta Mozila (rybotoji veiksena) ką tai reiškia?  g.gif

Beja Palemonai , kur spaust kad siust , nes ten kažkokie trys pasirinkimai? su pingvinukų ir ttt tai kuria?  ax.gif

Su pingvinu - linuxui, su obuoliu - makintošui, taigi turi rinktis su windozių vėliava.

QUOTE(Lera @ 2008 06 17, 12:05)
... buvo parašyta Mozila (rybotoji veiksena) ką tai reiškia?  g.gif

Turi ne visas funkcijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 17 birželio 2008 - 11:15
atėjau parašyt kad išsiaiškinau , tu mane aplenkei. ačiū už nuorodą ir atsakymą smile.gif

user posted image

čia spaust kažka reikia? ar ne? g.gif čia suinstaliavus išmete smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 17 birželio 2008 - 11:24
Nesuprantu kas darosi man vistiek rašo Mozila (ribotoji veiksena ) kodėl ką tai reiškia??? verysad.gif ir visos nesąmonės kaip ir su 2 versija verysad.gif jei noriu pamatyt jau perskaitytas temas pvz. (pagal neparyškinta pvz. voką) turiu visada "refrešint" puslapį kitaip nematysiu , taip pat nematysiu kas paskutinis paraše žinutė, nes jei aš busiu parašius man visada ir rodys mane o užėjus į temą pamatau kad jau keletas puslapių prikalbėta doh.gif nu kas gali pasakyt kodėl taip darosi????? cray.gif tikrai labai labai nepatogu verysad.gif
Atsakyti