Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Lera @ 2008 06 02, 21:50)
ieškojau virusu, ieškojau šnipu , viska čiki, kodėl tada IE gerai veikia?  g.gif

Su kuo ieškojai ?
Atsakyti
virusu su kasperskiu visa kompą praskanavau , o šnipu su spybortu , nu bet juk viską IE ir aplamai kompas veikia nepriekaištingai o va opera ir mozila š... mala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 03, 11:46)
virusu su kasperskiu visa kompą praskanavau , o šnipu su spybortu , nu bet juk viską IE ir aplamai kompas veikia nepriekaištingai o va opera ir mozila š... mala  doh.gif

Parsisiųsk a squared Free, juk buvau kažkur sakęs(bet tau aišku mano pasisakymai netinka).
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 03, 12:14)
Parsisiųsk a squared Free, juk buvau kažkur sakęs(bet tau aišku mano pasisakymai netinka).

man esi sakes? kur kada? unsure.gif tuoj passisiusiu bandysiu jieškot be abejoju kad tai padės mozilai schmoll.gif

beja ta programą paprasta valdyt? ten viskas aišku paprastam žmogui? nereikės agonijoi jieškot kad paaiškintu? ( man su angl.prastai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 03 birželio 2008 - 11:55
nu va atsisiunčiau praskanavau rado ten visokiu bet mozilai nepadėjo visai viskas kaip buvo nenormalu taip ir yra g.gif verysad.gif
Atsakyti
viskas patarimai baigiesi daugiau niekas negali patart ką daryt ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 03, 21:58)
viskas patarimai baigiesi daugiau niekas negali patart ką daryt ?  g.gif

Šiaip jau nelabai kertu tos tavo problemos, bet jeigu ištrynusi spaudi rodyklę "atgal", tai čia taip ir turi būti.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 03, 12:14)
Parsisiųsk a squared Free, juk buvau kažkur sakęs(bet tau aišku mano pasisakymai netinka).

Vakar savo naminį kompą skanavau rado 96 blink.gif "brudus" 1 su high risk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 04, 09:07)
Vakar savo naminį kompą skanavau rado 96  blink.gif "brudus" 1 su high risk  doh.gif

Nu va matai. Tai reikėjo netrint - tegul būt gyvenę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 04, 09:33)
Nu va matai. Tai reikėjo netrint - tegul būt gyvenę  hihihi.gif

Tik nereikia ax.gif kompas ir taip vos pasivelka unsure.gif kažkokių dar prioemonių reiks imtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 04, 09:45)
Tik nereikia  ax.gif kompas ir taip vos pasivelka  unsure.gif kažkokių dar prioemonių reiks imtis  unsure.gif

Kada paskutinį kartą windozės buvo perrašytos ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 04, 09:05)
Šiaip jau nelabai kertu tos tavo problemos, bet jeigu ištrynusi spaudi rodyklę "atgal", tai čia taip ir turi būti.

nu va matai o kai tu kažką aiškini visi viska turi įkirst iš pirmo karto unsure.gif

na nežinau kaip aiškiau paaiškint, aš pvz Sm nematau kas paraše paskutine žinutė pvz kai įjungiu forumą kaip tuo metu būna viskas pvz: šitoj temoj rodo tu paskutinis parašei žinutė tai kiek naršysiu visada taip ir rodys nesvarbu kad jau po tavęs dar dešimt žmonių paraše tik refrešinus puslapį gali pamatyt ar yra pasikeitimu, jei kas nors parašo AŽ išlenda juk rožinis langas kuris dingsta perskaičius žinutė , o man nedingsta taip ir kabo nors perskaityta žinutė jau būnu net ištrinu ir vėl reikia refrešint kad dingtu ir pan, manau dabar suprantamiau paaiškinau ax.gif
Atsakyti