Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

Nu va as vis nesusitvarkau su ta 2 versija mozillos doh.gif bookmarkai dingo,nezinau kur,ir kaip juos ten grazint blink.gif g.gif
bliamba nu kas yr tai durnai mozillai doh.gif
Atsakyti
ai atsiprasau uz sutrukdyma,visgi susitvarkiau su importu perkeliau is kitur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2008 01 05, 21:37)
ai atsiprasau uz sutrukdyma,visgi susitvarkiau su importu perkeliau is kitur  blush2.gif

Kazkur internete skaiciau, kad bookmarkai is 2 versijos i 3 nepereina, reikia susideti is naujo, ir atvirksciai - is 3 i 2 ax.gif be to, 3 dar tik beta, tegul testuoja kiti, o mes pasiimsim galutini varianta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2008 01 05, 23:57)
Kazkur internete skaiciau, kad bookmarkai is 2 versijos i 3 nepereina, reikia susideti is naujo, ir atvirksciai - is 3 i 2  ax.gif be to, 3 dar tik beta, tegul testuoja kiti, o mes pasiimsim galutini varianta  lotuliukas.gif


Ir istiesu dabar visai neblogai su ta 2 versija,kai baigs 3 tada ir susiinstaliuosiu tongue.gif
Atsakyti
o aš negaliu perprast dar mozilos unsure.gif nesigaudau kas čia darosi su ja ar čia taip pas visus? unsure.gif jeigu pvz ateina man AŽ aš ją perskaitau ir ištrinu kai grižtu į pagrindini puslapį ji vistiek virš visko pūpso doh.gif nors realiai jau ištrinta yra doh.gif jei temoj kažką parašau tai vistiek rodo ne mano nika o to kas prieš mane buvo parašės jei noriu kad rodytu kaip reikia kiekviena karta perskaičius Až ar parašius kažką turiu spaust f5 doh.gif kodėl čia taip gal ne taip kažką padarius nuo pradžių unsure.gif taip pat nera jokiu papildiniu negaliu jokio skino uždėt nieko padekit kas nors cray.gif
Atsakyti
suinstaliavau opera ir joje tas pats, nieko nesuprantu ar padės kas nors? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 02, 16:57)
suinstaliavau opera ir joje tas pats, nieko nesuprantu ar padės kas nors?  unsure.gif

gal tau tiks MAXTHON narsykle veikianti IE pagrindu, bet labai panasi i mozilla firefox?
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 06 02, 21:26)
gal tau tiks  MAXTHON narsykle veikianti  IE pagrindu, bet labai panasi i mozilla firefox?

o kas čia tokio ir iš kur gaut? unsure.gif bet norėtus pabandyt išsiaiškint kas vyksta ir kodėl vyksta kaip dabar? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 02, 13:14)
o aš negaliu perprast dar mozilos  unsure.gif  nesigaudau kas čia darosi su ja ar čia taip pas visus?  unsure.gif  jeigu pvz ateina man AŽ aš ją perskaitau ir ištrinu kai grižtu į pagrindini puslapį ji vistiek virš visko pūpso  doh.gif  nors realiai jau ištrinta yra  doh.gif  jei temoj kažką parašau tai vistiek rodo ne mano nika o to kas prieš mane buvo parašės jei noriu kad rodytu kaip reikia kiekviena karta perskaičius Až ar parašius kažką turiu spaust f5 doh.gif  kodėl čia taip gal ne taip kažką padarius nuo pradžių  unsure.gif  taip pat nera jokiu papildiniu negaliu jokio skino uždėt nieko padekit kas nors cray.gif

Nemanau kad čia naršyklė kalta g.gif praskanuok kompą antivirusine, šnipus išnaikink g.gif
Atsakyti
ieškojau virusu, ieškojau šnipu , viska čiki, kodėl tada IE gerai veikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 02, 21:50)
ieškojau virusu, ieškojau šnipu , viska čiki, kodėl tada IE gerai veikia?  g.gif

g.gif hmmm parašyk Taktui až gal jis žinos unsure.gif
Atsakyti
gal neapkrausiu jo až vis dar tikiuosi kad čia pastebės kas nors kas gali išmanyt tokius dalykus unsure.gif
Atsakyti