Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(snaige @ 2008 01 02, 16:09)
Turiu naujausia versija mozillos,bet kai kuriu skinu negali patempt naujausia versija  blink.gif  g.gif kodel cia taip.Va kad ir tavo skinui reikia senos mozillos versijos.Siai naujai versijai vos trejeta skinu tinka. g.gif

Nu tai rinkis kitą kokią, ten jų pilna.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 02, 18:22)
Nu tai rinkis kitą kokią, ten jų pilna.


Va bandziau isiinstaliuot 2 versija mozillos,bet si briedus aro ir visai nepasileidzia doh.gif
ai tiek to apseisiu ir be skinu,svarbu kad veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2008 01 02, 19:44)
Va bandziau isiinstaliuot 2 versija mozillos,bet si briedus aro ir visai nepasileidzia  doh.gif
ai tiek to apseisiu ir be skinu,svarbu kad veikia  biggrin.gif

O tai kuri jau čia pas tave tokia pati naujausia versija ? Nes šiaip jau ir pas mane ne seniena - 2.0.0.11, o naujesnės nėra. Kažką netaip darai.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 03, 09:57)
O tai kuri jau čia pas tave tokia pati naujausia versija ? Nes šiaip jau ir pas mane ne seniena - 2.0.0.11, o naujesnės nėra. Kažką netaip darai.


kaip tai naujos nera,va pas mane 3.0 versija blink.gif g.gif

va cia parsiusintimas cia
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2008 01 03, 12:55)
kaip tai naujos nera,va pas mane 3.0 versija  blink.gif  g.gif

va cia parsiusintimas cia

biggrin.gif - taigi čia beta versija, todėl ir dirba nestabiliai. Normalią parsisiųsk.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 03, 12:20)
biggrin.gif  - taigi čia beta versija, todėl ir dirba nestabiliai. Normalią parsisiųsk.

O kuom skiriasi ta beta versija nuo paprastos Mozilos? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 03, 12:20)
biggrin.gif  - taigi čia beta versija, todėl ir dirba nestabiliai. Normalią parsisiųsk.


ach sitkaip g.gif nu bet dirba ji stabiliai pas mane,negaliu skustis,tik kad skinu neduoda ir tiek.
Nu ka einu instaliuotis kita versija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 03, 13:45)
O kuom skiriasi ta beta versija nuo paprastos Mozilos? g.gif  rolleyes.gif

Nepabaigta, ckant, derinimo stadijoje.
Papildyta:
QUOTE(snaige @ 2008 01 03, 13:45)
ach sitkaip  g.gif nu bet dirba ji stabiliai pas mane,negaliu skustis,tik kad skinu neduoda ir tiek.
...

Nu tai tas ir vadinama nestabiliu darbu.
Atsakyti
Padeeeeeekit!!! blink.gif
Kazkas nutiko su Firefoxu....Nezinau ar sutapimas ar ne, bet, kai suinstaliavau antivirusine G DATA, si narsykle pradejo neberodyt kai kuriu paveiksleliu, tapetu... nezinau ar cia antivirusine kalta, nes pastebejau ne is karto po instaliavimo, o pries tai veike gerai. Keisciausia, kad Opera ir IExploreris veikia puikiai. Bandziau perinstaliuot Firefoxa, bet nepadeda. Flash Player ir Shockwave yra, tad kame dar reikalas??? g.gif g.gif

pabadysiu ikelt kaip atrodo

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexa: 03 sausio 2008 - 23:30
QUOTE(Lexa @ 2008 01 04, 00:24)
Padeeeeeekit!!!  blink.gif
Kazkas nutiko su Firefoxu....Nezinau ar sutapimas ar ne, bet, kai suinstaliavau antivirusine G DATA, si narsykle pradejo neberodyt kai kuriu paveiksleliu, tapetu... nezinau ar cia antivirusine kalta, nes pastebejau ne is karto po instaliavimo, o pries tai veike gerai. Keisciausia, kad Opera ir IExploreris veikia puikiai. Bandziau perinstaliuot Firefoxa, bet nepadeda. Flash Player ir Shockwave yra, tad kame dar reikalas???  g.gif  g.gif

pabadysiu ikelt kaip atrodo

user posted image

Tai kad normaliai yra. g.gif Su Taktu pasikonsultuok, jis irgi G-Data susiinstalino, tai patars ką pareguliuoti.
Atsakyti
Vis dar padeeekit!!!
Isinstaliavau ta G-Data, bet Firefoxas nebeveikia kaip anksciau, gal cia visai ne G-Datos kalte buvo g.gif . Nu nerodo Flash paveiksleliu, ir dar raso klaidas kazkokias. Firefoxo perinstaliavimas nepadejo, nieko neisjungiau ir neijungiau, Java yra.....paziurekit paveikslelyje klaidas, gal jus suprasite kame saknys, nes Opera ir IE veikia, bet man reikia Firefoxo blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexa: 05 sausio 2008 - 18:24
ooooch.....pagaliau susitvarkiau ploja.gif o kartais atsakymas visai panoseje kepso doh.gif
Atsakyti