Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

Sustreikavo mano Mozila doh.gif. Kai atidarau SM, nerodo smailikų, avatarų, daugumos nuotraukų, net nėra dalies mygtukų, tokių kaip "atsakyti", "keisti" ir t.t., nerodo viršuje esančio SM logotipo ir kitų labai reikalingų dalykų doh.gif doh.gif doh.gif. Šiandien prie kompo buvo prilindus mano mažoji - gal ji kažką nureguliavo nustatymuose g.gif? Tik niekaip nerandu ką unsure.gif. Pagelbėkit 4u.gif.
Atsakyti
Pabandyk išinstaliuoti ir iš naujo vėl suinstaliuot gal padės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 06 05, 00:01)
Pabandyk išinstaliuoti ir iš naujo vėl suinstaliuot gal padės  unsure.gif


Kažin, ar tai padės, nes kitus forumus pakrauna kuo puikiausiai su visais priklausančiais atributais doh.gif.
Atsakyti
Pabandyk is naujo prisijungti
Atsakyti
o aš patarsiu atsisiųst geriausią naršyklę OPERA biggrin.gif
Atsakyti
Na, kur mūsų gudrieji kompiuteristai g.gif?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2007 06 05, 12:31)
Na, kur mūsų gudrieji kompiuteristai  g.gif?

Pietauja biggrin.gif
Tai gal supermamoj nustatyta kad nerodytų paveikslėlių. Einat į savo valdymo skydą ir taisot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 05, 12:58)
Pietauja biggrin.gif
Tai gal supermamoj nustatyta kad nerodytų paveikslėlių. Einat į savo valdymo skydą ir taisot biggrin.gif


Gal ir nustatyta g.gif. Prašyčiau papasakoti, kaip taisyt, nes aš pati niekaip nerandu verysad.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2007 06 05, 13:57)
Gal ir nustatyta  g.gif. Prašyčiau papasakoti, kaip taisyt, nes aš pati niekaip nerandu  verysad.gif.

Spaudi viršuj Mano Nustatymai, ten turėtų būt forumo nustatymai šone, pažiūrėk paspaudus ar ant šypsenėlių uždėta varnelė.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 05, 12:21)
o aš patarsiu atsisiųst geriausią naršyklę OPERA biggrin.gif

Prašom neklaidinti nono.gif: Mozila geriausia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 05, 14:07)
Spaudi viršuj Mano Nustatymai, ten turėtų būt forumo nustatymai šone, pažiūrėk paspaudus ar ant šypsenėlių uždėta varnelė.


Uždėta ta varnelė, uždėta doh.gif. Kas dar galėtų būti g.gif?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2007 06 05, 14:10)
Uždėta ta varnelė, uždėta  doh.gif. Kas dar galėtų būti  g.gif?

Parodyk screeną kaip tau kas ten atrodo bus lengviau patart
Atsakyti