Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų albumas (su muzika)

QUOTE(iingri @ 2005 11 25, 23:31)
Na niekur nerandu aš to FILE-EXPORT ALBUM.  sad.gif


Paspausk FILE viršuje ir susirask eilutę EXPORT ALBUM , kai atsidarys uždėk taškiuką SAVE YOUR ALBUM AS JPEG IMAGE FILES , vėliau NEXT ( pasirenki , kur nori įrašyti nmuotrauką ) , NEXT ir EXPORT
Atsakyti
QUOTE(Vidulė @ 2004 03 13, 23:21)
Dar radau remelius atvirukams, bet iš bėdos galima atsispausdinti ir po to įklijuoti nuotraukytę. Reikia atsiversti - КАРТИНКИ ,o vėliau - РАМКИ :
http://interweb.spb.ru/present/                        smile.gif  smile.gif  smile.gif



laba,atsidariau si puslapi ir likau suzaveta,tiek visko daug ir viskas taip grazu,bet cry.gif niekaip nesuprantu kaip tuos remelius nusicopynt ir kaip tada nuotraukytes ant ju uzdet,labai noriu,PADEKIT
Atsakyti
QUOTE(Vidulė @ 2005 11 26, 09:45)
Paspausk  FILE  viršuje ir susirask eilutę  EXPORT ALBUM  , kai atsidarys uždėk taškiuką  SAVE YOUR ALBUM AS JPEG IMAGE FILES , vėliau NEXT ( pasirenki , kur nori įrašyti nmuotrauką ) , NEXT ir EXPORT


nežinau bet pas mane nera to EXPORT ALBUM.

Yra tik:
New Album
Open Album
Fetch Photos
Stop Fetshing
Save
Save As.. .
Print
Cansel Waiting Print Jobs
1 Untitled

g.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 11 26, 14:45)
nežinau bet pas mane nera to  EXPORT ALBUM.

  Yra tik:
    New Album
    Open Album
      Fetch Photos
      Stop Fetshing
    Save
    Save As.. .
      Print
      Cansel Waiting Print Jobs
      1 Untitled

    g.gif


Kol neįdėjai nuotraukos, šios funkcijos nėra. Pabandyk įdėti nuotraukytę ir pažiūrėk mirksiukas.gif
Atsakyti
na vistiek nėra cry.gif

O kaip peržiurineti ta padaryta albuma. Aš jaigu išsaugaua tai su visa ta programa. Kaip padaryti kad verstu lapus

Atsakyti
O aš siūlyčiau jums pabandyti šią programėlę: http://www.digibook.com/en/

DigiBook®Shelf v.11

Digital Photo Album Software - DigiBook®Shelf is the easiest and most entertaining digital photo album software for all your needs with your digital photos and videos. If you're looking for a solution to organize your digital photos and videos, and share them with others, look no further. With DigiBook®Shelf, user-friendly photo organizing and editing software, you can easily create your original digital photo albums without steep learning curve

Ji yra nemokama, galima parsisiūsti papildomų pagrąžinimų (viršelių, puslapių apipavidalinimų). Programa skirta kompiuterinių fotoalbumų kūrimui - dedi nuotraukas, komentarus, puslapiai verčiami pelės paspaudidimu. Dabar dėlioju savo atžalų nuotraukėles ir džiaugiuosi. Visų funkcijų ir pribombasų kol kas neišsiaiškinau, bet kiek užmečiau akį į Tutorial'ą, mačiau, kad galima albumą įrašyti į CD, ir kartu įsirašo Viewer'is (tai reiškia kad albumą galima peržiūrėti ir kompe, kuriame nėra DigiBook programos).

Tikrai rekomenduoju thumbup.gif Ji man geriau patiko už PhotoRecord.
Atsakyti
QUOTE(torisa @ 2005 11 28, 00:15)
O aš siūlyčiau jums pabandyti šią programėlę: http://www.digibook.com/en/

DigiBook®Shelf v.11 
 

Ji yra nemokama, galima parsisiūsti papildomų pagrąžinimų (viršelių, puslapių apipavidalinimų). Programa skirta kompiuterinių fotoalbumų kūrimui - dedi nuotraukas, komentarus, puslapiai verčiami pelės paspaudidimu. Dabar dėlioju savo atžalų nuotraukėles ir džiaugiuosi. Visų funkcijų ir pribombasų kol kas neišsiaiškinau, bet kiek užmečiau akį į Tutorial'ą, mačiau, kad galima albumą įrašyti į CD, ir kartu įsirašo Viewer'is (tai reiškia kad albumą galima peržiūrėti ir kompe, kuriame nėra DigiBook programos).





Tikrai labai faina programele.
O gal dar kas turi kokia pasiulyti?
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2004 01 06, 12:39)
Aš tai va tokią programėlę gavau su fotoaparatu. Iš čia ją galima atsisiųst nemokamai:
PhotoRecord Gold
Man visai patinka,  o ir visokiausių pagražinimų pilna wink.gif



QUOTE(Vidulė @ 2005 11 25, 20:53)
Pabandykit čia, turėtų atsidaryti :

http://www.photoreco...om/v1/home.html

Labai faina programėlė  thumbup.gif



kad kazkodel nebeduoda isiinstaliuoti pacios programeles tik tuos pribumbasus visus papildomus g.gif . gal jau jos nebegalima nemokamai parsisiusti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarota Egle: 08 liepos 2006 - 15:35
Patarkit kaip daryti,kad slaidu peržiūrint nuotraukas,būtų muzikinis fonas.Nuotraukoms tvarkyti naudoju Picasa programą,muziką varo e-mule.Kaip juos"suženyti". rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atenamarija @ 2007 01 25, 22:39)
Patarkit kaip daryti,kad slaidu peržiūrint nuotraukas,būtų muzikinis fonas.Nuotraukoms tvarkyti naudoju Picasa programą,muziką varo e-mule.Kaip juos"suženyti". rolleyes.gif

Picasos slideshow metu muziką gali paleisti tik per WMP arba winamp. O šiaip jeigu mėgsti tokius dalykus, tai patarčiau nuotraukas susikelti į powerpointą, ten yra galimybė slideshow metų naudoti muzikinį foną, beje pasidarius tokį dalyką jį e-mail'u arba per skype gali nusiųsti ir savo draugams.
Atsakyti
Ačiu už išsamų paaiškinimą,bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atenamarija @ 2007 01 26, 14:37)
Ačiu už išsamų paaiškinimą,bandysiu smile.gif

Kad tik mačytų. biggrin.gif
Atsakyti