Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų albumas (su muzika)

Dzela tos grozybes tinka tik mokamam programos variantui, todel neiseina perkelti
Atsakyti
O man išeina be jokių bėdų rolleyes.gif
Džela, kai atsidarai tą puslapį, kur tu nurodei adresiuką, nori pvz parsisiųsti VALENTINE FUN papildymą, spaudi ant jo. Atsidaro pavyzdukai, kas tame papildyme yra, o kairėje monitoriaus pusėje yra instrukcijos ir DOWNLOAD. Na tai ir spaudi DOWNLOAD ir išsisaugai failą pas save kompe. Tada kai visą atsiunčia, paleidi jį ir jis viską pats susiranda ir viską pats suinstaliuoja. Tada pasileidus programa PhotoRecord Gold per naują, jau būna su tais papildymais.
Pabandyk smile.gif
Atsakyti
Parsisiunciau ir as ta photorecordgold, bet man jos neleidzia atsidaryti. Ismeta tokia lentele ir viskas... sad.gif: "The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtaim another copy of the file, verify its integrity, and try again."
Padekit man, nes su anglu kalba prastai ph34r.gif, tik prancuziskai suprantu. O is visos tos litanijos tai suvokiu, kad reikia bandyti dar karta. O ka bandyti? Dar karta parsisiusti? Ar tai pades? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sesilija: 16 vasario 2004 - 18:28
QUOTE (Sesilija @ 2004 02 16, 18:20)
Parsisiunciau ir as ta photorecordgold, bet man jos neleidzia atsidaryti. Ismeta kazkokia lentele ir viskas... sad.gif

Vat su tokiu variantu dar nebuvau susidūrus, tai nežinau kame problema huh.gif O ką rašo toj lentelėj?
Atsakyti
Kol irasiau visa litanija, tai tu, Laiva spejai atsakyti. Zr. i mano ankstesne zinute. rolleyes.gif
Atsakyti
aha, jis tau siūlo per naują atsisiųst tą failą, nes šitas atseit sugadintas mad.gif Ir bandyt tada. O ar pasiseks nežinau, gal jau užtrumpino tą link'ą, nes visgi programa tai mokama rolleyes.gif
Atsakyti
Hm g.gif Parsisunchiau ta PICASA ir zhiuriu, kad chia atseit 15 dienu galioja nemokamai, o paskui ka? g.gif Ar teisingai suprantu? Reiks moket? O kiek kainuoja pirkt? (Niekada nieko neesu pirkus ish interneto, juolab programu) g.gif
Atsakyti
Nepasiseke, matyt, jau busiu pavelvus. Jei zinot dar kokia panasia nemokama programele, tai parasykit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Sesilija @ 2004 02 16, 20:56)
Nepasiseke, matyt, jau busiu pavelvus. Jei zinot dar kokia panasia nemokama programele, tai parasykit rolleyes.gif

na, žinok, aš ją dar kartą pabandžiau parsisiųsti ir viskas puikiai pasileidžia man, klaidų nerašo huh.gif
Atsakyti
Chiki-raku, reikes pikasai vaistuku parasyk man AZ wink.gif

laiva man kazkodel nesiinstaliuoja tie papildymai blink.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif
Labai labai dekui, Laiva! Pavyko is karto thumbup.gif
Jau dabar nuotraukyciu grozis thumbup.gif.Negaliu atsigrozet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 02 17, 01:34)
clap.gif clap.gif clap.gif
Labai labai dekui, Laiva! Pavyko is karto thumbup.gif
Jau dabar nuotraukyciu grozis thumbup.gif.Negaliu atsigrozet biggrin.gif

Į sveikatą thumbup.gif , svarbu veikia

QUOTE
laiva man kazkodel nesiinstaliuoja tie papildymai  blink.gif


Iva, o tau kokią nors klaidą meta ar ką?
Atsakyti