Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų albumas (su muzika)

na as kazkaip nesuprantu,kaip laiva man po viena nuotraukyte issaugot????uzdedu remus,ir nemoku ,kaip uztvirtint?ir ja isikelt pvz:i my pictures,issisaugo visas albumas ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 01 09, 10:51)
na as kazkaip nesuprantu,kaip laiva man po viena nuotraukyte issaugot????uzdedu remus,ir nemoku ,kaip uztvirtint?ir ja isikelt pvz:i my pictures,issisaugo visas albumas ph34r.gif

kai jau pasidarai nuotraukytę taip kaip nori, tada keliauji į FILE - EXPORT ALBUM, o ten SAVE YOUR ALBUM AS JPEG IMAGE FILES, tada NEXT, išsisaugo jos pačioj Photorecord direktorijoj. O tada jau iš jos gali persikopijuot į My picutres. Pabandyk smile.gif
Atsakyti
Panos,bukit geros papasakokit kaip toje nuostabioje programoje "PhotoRecord Gold" uzdeti paveiksliukus ant nuotraukos? Aciu
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 01 19, 13:45)
Panos,bukit geros papasakokit kaip toje nuostabioje programoje "PhotoRecord Gold" uzdeti paveiksliukus ant nuotraukos? Aciu

programos lango kairiame krašte yra toks trikampiukas žemyn, reik ant jo spaust, atsidaro meniu. O ten belieka pasirinkt ADD CLIPART - paveiksliukui arba ADD TEXT - tekstui užsidėt wink.gif
Atsakyti
tai tu laiva dabar viska papasakok tiksliai.kaip ir ka daryti ten galima....o galima nuotrauka su remeliu isisaugoti,bet be to albumo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Tynka @ 2004 01 07, 17:32)
QUOTE (Iva @ 2004 01 06, 10:31)
radau programele siandien instaliavau ir pamaciau kur megabaitai kompe dingsta, vaikas vaidimuose prifotkino visokiu vaizdeliu kuriu viena uzima vos ne 5MB vietos blink.gif tik ta programa free 15 d reikes vaistuku

o parsisiusti ja galima is cia :

http://www.lifescape...b&v=dp&adrunid=

kam vaiskutu reikes rasykit

man reikia tu vaistuku, ar tau i az rasyti?

Kas yra tie vaistukai? kam jie reikalingi? ir turbut man ju reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 01 06, 12:39)
Aš tai va tokią programėlę gavau su fotoaparatu. Iš čia ją galima atsisiųst nemokamai:
PhotoRecord Gold
Man visai patinka, o ir visokiausių pagražinimų pilna wink.gif

O kaip ten tas nuotraukas ikelt galima?
Atsakyti
Nu vo, pagaliau supratau ir kaip jas ikelt, ir kaip sutvarkyt doh.gif . Tik ta albuma kaip sukurt dar nesupratau g.gif .
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 02 09, 00:00)
Nu vo, pagaliau supratau ir kaip jas ikelt, ir kaip sutvarkyt doh.gif . Tik ta albuma kaip sukurt dar nesupratau g.gif .

Aš tai albumo su ja nedariau, naudoju tik šiaip pagražinimui nuotraukų, bet įtariu, kad įkelinėji nuotraukas, o vis dasideda po puslapiuka albumo. Galima dėt po vieną nuotrauką į lapą, galima po tris, galima visą eilę išrikiuot. Programos lango apačioj yra toks meniu, ten mygtukai su lapais, tai ir pasirenki atitinkamai kokį nori, t.y po kiek nuotraukyčių nori lape matyt. O kairėj pusėj kai atsiranda tokei žali taškiukai, juos spaudžiant galima kaitalioti nuotraukų išsidėstymą lape. Kiekvienos nuotraukos rėmelį galima keisti.
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2004 02 09, 07:42)
Aš tai albumo su ja nedariau, naudoju tik šiaip pagražinimui nuotraukų, bet įtariu, kad įkelinėji nuotraukas, o vis dasideda po puslapiuka albumo. Galima dėt po vieną nuotrauką į lapą, galima po tris, galima visą eilę išrikiuot. Programos lango apačioj yra toks meniu, ten mygtukai su lapais, tai ir pasirenki atitinkamai kokį nori, t.y po kiek nuotraukyčių nori lape matyt. O kairėj pusėj kai atsiranda tokei žali taškiukai, juos spaudžiant galima kaitalioti nuotraukų išsidėstymą lape. Kiekvienos nuotraukos rėmelį galima keisti.

O tada kodel man i interneta isikele tik failo pavadinimas, o ne nuotaruka. Atsivertus ta faila tik kaziabros, kaip Kuzia sako, pasirodo.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 02 10, 13:03)
O tada kodel man i interneta isikele tik failo pavadinimas, o ne nuotaruka. Atsivertus ta faila tik kaziabros, kaip Kuzia sako, pasirodo.

ei ne, Smurka, negerai darai. Buvau tavo puslapėlyje, tu ten įmeti failą su praplėtimu alb, o turi būt jpg. Tai kai pasidarai nuotraukėlę kokią nori, įsikeli kiek nori, susitvarkai visus papuošimus, rėmelius ir t.t.t.t.t. TADA: keliauji į FILE - EXPORT ALBUM, o ten SAVE YOUR ALBUM AS JPEG IMAGE FILES, tada NEXT, toliau ten dar reik pasirinkt išsaugojimo kokybę (highest), na ir tada išsaugo kaip jpg failą. O jį jau gali čia įkelti smile.gif
Atsakyti
Laiva,gal galetum paaiskint kaip is sio puslapelio http://www.photoreco...n/download.html grozybes ant nuotrauku pasiimti. Visaip bandau ir neiseina g.gif
Atsakyti