Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų albumas (su muzika)

labai faina programele ProShoW Gold 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indreivile @ 2009 09 20, 17:30)
labai faina programele ProShoW Gold  4u.gif

Tikrai faina programyte. thumbup.gif Parsisiunciau ProShoW Gold 4 versija, bet ten 15d. bandomoji versija. Gal turit kas nors vaistuku? unsure.gif
Atsakyti
su kokiom dar programom dirbat?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 11 24, 00:21)
su kokiom dar programom dirbat?


Sveikos, naujai atrastos temelės gyventojos smile.gif

Aš nuotraukas tvarkau Picasa programa, tik nežinau, kas dabar atsitiko, kai kitiems nusiunčiu nuotraukas, jos būna mažo formato. Gal kuri žinot, kaip reikia tą dydį sureguliuot?

perskaičiau visas jūsų žinutes tai man niekaip neatidaro PhotoRecord Gold.

dar pabandysiu siūlomą ProShoW Gold. ir Windows movie maker.
Atsakyti
QUOTE(indreivile @ 2009 09 20, 18:30)
labai faina programele ProShoW Gold  4u.gif



Iš tiesų parsisiuntė labai gerai, bet naudotis nelabai ja moku. Gal galite visus iš eilės žingsnius surašyti, kaip įdėti rėmelius ir nuotrauką? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(indreivile @ 2009 09 20, 18:30)
labai faina programele ProShoW Gold  4u.gif


faina tai tikrai,bet kaip dirbt su ja? ax.gif
Atsakyti
Bandau atsisiųst šia programa. Ir gal bandysim bendrom jėgom viska išsiaiškint mirksiukas.gif kartu kaip ja naudotis
Atsakyti
Dar gera labai programa yra foto filmų darymui ProShoW Producer, šiek tiek panaši į ProShoW Gold
Atsakyti
As ir atsisiunciau ProShoW Gold ir Producer. Radau nemazai pamokeliu kaip jomis naudotis .
stai viena pamokele , gal kam pravers
My Webpage . Turiu dar kelias radus , jai kam patiks pasidalinsiu
Yra dar nemazai pavyzdziu yuotubej

Gal ir jus turit kokiu lengvu pavyzdziu , butu malonu kad pasidalintumet nuorodomis.
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2010 02 10, 15:46)
As ir atsisiunciau ProShoW Gold ir  Producer. Radau nemazai pamokeliu kaip jomis naudotis .
stai viena pamokele , gal kam pravers
My Webpage  .  Turiu dar kelias radus , jai kam patiks pasidalinsiu
Yra dar  nemazai pavyzdziu yuotubej

Gal ir jus turit kokiu lengvu pavyzdziu , butu malonu kad pasidalintumet nuorodomis.


Gera pamokėlė thumbup.gif , pagrindams, kaip pradėti dirbti tikrai gera. Aš tai labiausiai mėgstu dirbti klaidų ir bandymų metodu. Aišku laiko daugiau užtrunka...

Ir dar ... Proshow Producer -iui galima parsisiųst papildomų stilių.
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2010 02 11, 23:55)
Gera pamokėlė  thumbup.gif , pagrindams, kaip pradėti dirbti tikrai gera. Aš tai labiausiai mėgstu dirbti klaidų ir bandymų metodu. Aišku laiko daugiau užtrunka...

Ir dar ... Proshow Producer -iui galima parsisiųst papildomų stilių.


Laba ,

ar galetumete imesti nuorodas is kur siunciates programeles Proshow Producer ir ProShoW Gold , ir dar butu labai aciu jei imestumetes nuoroda Photo shop.

NA as randu placiajame internete tu programu, bet uzsoku tai susimoketi tai dar ka nors padaryti, neiseina man nieko.

LAbai didelis aciu.
Atsakyti
Sveikos, tikiuosi padėsite man.
norėčiau pati sukurti fotofilmuką su muziką iš vestuvinių nuotraukų. tik nežinau nuo ko pradėti? Kokią programą naudoti? gal galite padėti
ačiū labai
Atsakyti