Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų albumas (su muzika)

Labai norėčiau kompiuteryje susikurti mažosios albumą su nuotraukomis, komentarais. Gal yra kokia speciali programėlė, kad būtų lengviau, patogiau tai padaryti?
Atsakyti
As irgi kazko panasaus noriu, bet inete radau tik atsispausdinimui tinkamu dalykeliu.. But idomu, gal kas bande tuos paveiksliukus apdorot ir pritaikyt kompiuteriniam albumui unsure.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 05 sausio 2004 - 04:35
O Jus norit, tas nuotraukas tik pas save kompe matyti sutvarkytas, ar kad visi internete jas galetu paziureti kaip internetini puslapi?
Atsakyti
Aš tai norėčiau kompiuteryje susitvarkyti. Nes dabar su jomis bardakas.
Atsakyti
radau programele siandien instaliavau ir pamaciau kur megabaitai kompe dingsta, vaikas vaidimuose prifotkino visokiu vaizdeliu kuriu viena uzima vos ne 5MB vietos blink.gif tik ta programa free 15 d reikes vaistuku

o parsisiusti ja galima is cia :

http://www.lifescape...b&v=dp&adrunid=

kam vaiskutu reikes rasykit
Atsakyti
Aš tai va tokią programėlę gavau su fotoaparatu. Iš čia ją galima atsisiųst nemokamai:
PhotoRecord Gold
Man visai patinka, o ir visokiausių pagražinimų pilna wink.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 01 06, 12:39)
Aš tai va tokią programėlę gavau su fotoaparatu. Iš čia ją galima atsisiųst nemokamai:
PhotoRecord Gold
Man visai patinka, o ir visokiausių pagražinimų pilna wink.gif

Man labai patiko biggrin.gif
Aciu tau clap.gif
Atsakyti
Liuks programytes tokiu dar nezinojau, aciu .
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 01 06, 10:31)
radau programele siandien instaliavau ir pamaciau kur megabaitai kompe dingsta, vaikas vaidimuose prifotkino visokiu vaizdeliu kuriu viena uzima vos ne 5MB vietos blink.gif tik ta programa free 15 d reikes vaistuku

o parsisiusti ja galima is cia :

http://www.lifescape...b&v=dp&adrunid=

kam vaiskutu reikes rasykit

man reikia tu vaistuku, ar tau i az rasyti?
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 01 06, 12:39)
Aš tai va tokią programėlę gavau su fotoaparatu. Iš čia ją galima atsisiųst nemokamai:
PhotoRecord Gold
Man visai patinka, o ir visokiausių pagražinimų pilna wink.gif

Parsisiunciau ir as ta programele, bet kad nieko as ten nesupratau ph34r.gif
Atsakyti
O ko tu ten nesupranti konkrečiau?
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 01 09, 08:58)
Parsisiunciau ir as ta programele, bet kad nieko as ten nesupratau ph34r.gif

o kas neaišku, gal kuom padėt galiu, nes naudojuos ja šiek tiek. smile.gif

šiaip ten galima ir vieną nuotraukytę įsidėt, apipavidalint su rėmeliais, įkelt piešinukų, labai gražiai atrodo. Ir išsaugot galima *.jpg formatu, o ne tik albumų formatu *.alb.
Atsakyti