Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

atvirai pasakius...man truksta zodziu...nesenai sia tema pradejau skaityt,nezinau kad jos vaikai jau nebelanko,sunku jai ir manau aplinkiniams kurie yra salia...
Atsakyti
Mustynes manau visose mokyklose vyko ir vyks, juk paaugliai. Kol as mokinausi tai buvo bene kasdienybe, kad kas nors susikibtu, buvo mano broliui ir nosy sulause ir merginos pesdavosi. Buvo atvejis, kad mokytojas uz plauku vaiko galva i stala trenke, na nestipriai, bet juk pedagogas nors ir laikinas....
Buvo ir geru mokytoju, bet vis vien si mokykla man prasto lygio.... Nors Siaures ir jos vyro veiksmu tikrai neteisinu, bet savo vaikus sakiau tik per savo lavona ten leisiu tongue.gif
Atsakyti
Viskas šiam gyvenime keičiasi, mokyklos, beje, taip pat. Ir tvarka jose, ir dėstantys mokytojai, ir klasės. Tik štai įvaizdis ne taip greitai pasikeičia. Buvo toks metas, kai "julijankėje" išties trūko tvarkos. O dabar ir kolektyvas pasikeitęs, ir mokymo lygis stipriai pakilęs. Matyt paprasčiausiai reikia, kad kiek laiko praeitų, kol žmonės pamatys, kad ne viskas čia blogai. Valstybinius vaikai išsilaiko puikiai (kalbu apie tuos, kurie mokosi), vyksta tarptautiniai projektai.
Taip, nuo gimnazijos mokykla skiriasi... nes vaikų neatsirenka, o moko visus, kurie gyvena tame rajone. O gyvena visokiausių gabumų vaikai - vieni puikūs sportininkai, menininkai, kiti - į mokslus kimba. Yra ir tokių, kurie niekur nekimba, ir į mokyklą ateina tik todėl, kad ta pati išpeiktoji socialinė moka ir priglausti, ir užjausti ir sausainį duoti.
Idealių sąlygų niekur nebūna, ir tose pačiose išgirtose gimnazijose matau nemažai trūkumų...
O mano pačios vaikas vis dar mokosi, nors buvo metas, kada abejojau, ar neverta pabegti. Dabar tokių minčių kažkaip neliko - gal net fizikos korepetitoriaus samdyt nereikes...
Kiekvieno teisė rinktis, tik keista, kai sprendimai priimami remiantis kelių ar net keliolikos metų senumo faktais ar patyrimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riva: 12 gruodžio 2009 - 14:05
I mokyklos mokytoju gretas priimta daug nauju bei jaunu mokytoju - kompetetingu ir ismananciu savo destoma dalyka.
Mokyklos soc. pedagoge - nuostabus zmogus! Pati ne karta regejau, kuomet vaikai eina skustis ne pas savo aukletojas o pas Ja. Visada ko tik bepaprasytu - pades ir patars.
Juolab pati net stebiuosi, kaip sparciai mokykla progresuoja - durys yra rakinamos, sudetos vaizdo stebejimo kameros, senos sviesos lempos pakeistos naujomis, pamoku metu net nemegink iskisti nosies i koridoriu, veikia daug bureliu.
ESu pakraupusi jaunesniu vaiku kultura.Pirmas issilavinimas, MANDAGUMAS, supratimas del moklo bei kultura yra diegiama seimoje is tevu puses. Negalima perleisti mokyklai visos vaiko atsakomybes.

P.s. Siuo metu mokinuosi VšĮ Kauno Julijanavos katalikiškoje mokykloje.
Atsakyti
thumbup.gif smagu girdeti apie savo buvusia mokykla!(nors kaip kuriem ji LABAI nepatinka)
Atsakyti
QUOTE(auklikė @ 2009 12 07, 23:18)
Manau, kad ieškantys objektyvios informacijos apie mokyklą pirmiausiai nepatingės pasidomėti, kas apie Julijanavos mokyklą rašo. Kaip gerai, kad aš ne viena apie Jus tam tikros nuomonės http://www.supermama...;#entry32782357  ax.gif
O kad situacija taptų kiek aiškesnė, įtariu, reikėtų ir dalyvės žodžių. Kadangi sudalyvavau jūsų minamame įvykyje (gėriau arbatą, kai jūsų vaiką mušė), manau, turiu teisę papildyti jūsų pasakojimą. Visai nebijau prisipažinti, kad verkiau. Taip, verkiau, nes jūsų vyras tikrai nelaikė rankų kišenėse, jau nekalbant apie žodžių papliūpą. Tikriausiai mokytoja, tuo metu neprivalanti budėti jokioje vietoje (yra grafikas, kada kas turi budėti) ir leidžianti sau 15 minučių prisėsti darbe yra nusikaltėlė. Daugiau nerasite nė vienos tokios mokyklos Kaune.

Bet tikriausiai ne čia esmė. Esmė ta, kad kažkodėl neminite, jog Jūsų vyras prašė, kad nerašytume pareiškimų policijoje, kad pasikarščiavo, kad supainiojęs mane su socialine darbuotoja leido sau įžeidinėti kaip tik sugebėjo... Neminite, kad kitą dieną atėjusi atsiprašinėjote už savo vyrą (jei tai gali būti laikoma atsiprašymu), nešėte tortus, gėles ir butelius, nes, anot Jūsų, to mums turėjo ir papakti. Neminite ir to, kad jūsų "dovanos" buvo nepriimtos... Negana to, kad mes (buvau ne viena, be socialinės dar dalyvavo dvi bendradarbės) pabuvome kvailelių vietoje, nusileidome ir niekam nepasiskundusios nurijome šią karčią patirtį, jūs dar drįstate šitaip rašyti...
Žinote, gerbiamoji ponia, norėčiau pažvelgti jums į akis ir paklausti, ar turite nors truputėlį sąžinės?  unsure.gif



Конечно, ВЫ не социальный работник, а может учитель литовского....-- но перед богом все едины, за зверское избиение моего сына, поверьте мне ответят ваши отроки drinks_cheers.gif

А, что Вам мой муж, Я вас защищала- дура doh.gif твари есть твари-- ВЫ СИДЕЛИ БУХАЛИ, ребенка избивали, а вы мило просили выйти его за двери, где его дальше избивали, что мой муж ВАс пристрелил, хотя за это, в мусульманских странах убивают lotuliukas.gif А, то, что ВЫ, подделали характеристику, на другого моего сына(копии всех журналов есть, не все такие уроды как социальный работник) -- КРУТО

И знаете, мой муж нашел в себе силы, извинится (дурак lotuliukas.gif ) за ваше чаепитие, которое выливается скорой помощью-- ПОГОВОРИМ ОБ ЭТОМ ИЛИ КАК

Или розы простые были, или торт или Арарат хреновый

Да у вас смертность детского самоубийства, скоро превысит смертность учителей от пьянства и педофилии--хочешь обсудить

И не надо мне теперь про глаза говорить, я была на все собраниях школы и я поднимала непонятные вопросы, и срать я хотела на ВАС потому, что вы подделываете документы и от таких ПЕДагов попахивает ПЕДО...

А, что там нашли тему 4u.gif - слава богу, теперь пожалуйста, дальше, ждемс lotuliukas.gif
А вот сколько ко мне прислушается людей rolleyes.gif , вот я не послушала в свое время нормальных педагогов, и повела своих детей к ВАМ

У Вас то теперь воообще кровная война mirksiukas.gif , ушла то я к ВАшим врагам, а вот представьте, я тему открою об этой школе, а я этой школой очень довольна, особенно педагогами wub.gif
Где Вы будете, и сколько будут стоить подлость социального работника
Меня-то знают как человека прямого откровенного, и кого к столбу прибьют потом blush2.gif

И можете дальше ссылки давать, меня-то знают, а добро знаете с какими кулаками drinks_cheers.gif а вам, что надо от этих детей g.gif

Я кое- что оставила про запас, с вами такими порядочными, ну ни как нельзя откровенно nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Sever @ 2010 01 17, 05:11)
Конечно, ВЫ не социальный работник, а может учитель литовского....-- но перед богом все едины, за зверское избиение моего сына,  поверьте мне ответят ваши отроки drinks_cheers.gif

А, что Вам мой муж, Я вас  защищала- дура doh.gif  твари есть твари-- ВЫ СИДЕЛИ БУХАЛИ, ребенка избивали, а вы мило просили выйти его за двери, где его дальше избивали, что мой муж ВАс пристрелил, хотя за это, в мусульманских странах убивают lotuliukas.gif А, то, что ВЫ, подделали характеристику, на другого моего сына(копии всех журналов есть, не все такие уроды как социальный работник) -- КРУТО

И знаете, мой муж нашел в себе силы, извинится (дурак lotuliukas.gif ) за ваше чаепитие, которое выливается  скорой помощью-- ПОГОВОРИМ ОБ ЭТОМ ИЛИ КАК

Или розы простые были, или торт или Арарат хреновый

Да у вас смертность детского самоубийства, скоро превысит  смертность учителей от пьянства и педофилии--хочешь обсудить

И не надо мне теперь про глаза говорить, я была на все собраниях школы и я поднимала непонятные вопросы, и срать я хотела на ВАС потому, что вы подделываете документы и от таких ПЕДагов попахивает ПЕДО...

А, что там нашли тему 4u.gif - слава богу, теперь пожалуйста, дальше, ждемс lotuliukas.gif
А вот сколько ко мне прислушается людей rolleyes.gif , вот я не послушала в свое время нормальных педагогов, и повела своих детей к ВАМ

У Вас то теперь воообще кровная война mirksiukas.gif , ушла то я к ВАшим врагам, а вот представьте, я тему открою об этой школе, а я этой школой очень довольна, особенно педагогами wub.gif
Где Вы будете, и сколько будут стоить подлость социального работника
Меня-то знают как человека прямого откровенного, и кого к столбу прибьют потом blush2.gif

И можете дальше ссылки давать, меня-то знают, а добро знаете с какими кулаками drinks_cheers.gif  а вам, что надо от этих детей g.gif

Я кое- что оставила про запас, с вами такими порядочными, ну ни как нельзя откровенно nestuke.gif

is kur pas moteri tiek pagiezos,piktumo?mano normaliu protu yra nesuvokiama,ir tuo paciu uzjauciu,turbut turetu but labai sunku gyvent tokiam zmogui,kuris nieko aplinkui nemato tik pykti,neapykanta,vien keiksmazodziai...o JUS ESATE JUK MOTERIS,kaip sakoma SVELNIOJI LYTIS......ir jus kaip suprantu jau esate ne jaunikle,o moteris turinti suaugusius vaikus,norejau paklausti ar jum ne geda?jus cia rasote visokias nesamones,keikiates,nepazinodama zmoniu izeidinejate,nejau jum tai patinka?cia moterys dalinasi savo patarimais ir t.t o jus vien tik koliojates,izedinejat,as nemaciau nei vienos normalios zinutes jusu rasytos,kaip paskaitai tai net plaukai piestu pasistoja,as jusu vietoje visai nieko sitam klube nerasyciau,jus cia vistiek bendros kalbos nerandat.tik nevuojates pati ir kitas moteris nervuojat....nenuostabu kad dabar ir man graziu savo zodziu nepagailesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lemlike @ 2010 01 23, 18:14)
is kur pas moteri tiek pagiezos,piktumo?mano normaliu protu yra nesuvokiama,ir tuo paciu uzjauciu,turbut turetu but labai sunku gyvent tokiam zmogui,kuris nieko aplinkui nemato tik pykti,neapykanta,vien keiksmazodziai...o JUS ESATE JUK MOTERIS,kaip sakoma SVELNIOJI LYTIS......ir jus kaip suprantu jau esate ne jaunikle,o moteris turinti suaugusius vaikus,norejau paklausti ar jum ne geda?jus cia rasote visokias nesamones,keikiates,nepazinodama zmoniu izeidinejate,nejau jum tai patinka?cia moterys dalinasi savo patarimais ir t.t o jus vien tik koliojates,izedinejat,as nemaciau nei vienos normalios zinutes jusu rasytos,kaip paskaitai tai net plaukai piestu pasistoja,as jusu vietoje visai nieko sitam klube nerasyciau,jus cia vistiek bendros kalbos nerandat.tik nevuojates pati ir kitas moteris nervuojat....nenuostabu kad dabar ir man graziu savo zodziu nepagailesit  mirksiukas.gif


Nepateisinu sios moters leksikono, bet tiesa pasakius kai iseidinejau is sios mokyklos pykau ne ka maziau blush2.gif Teisybe pradzioje pykau tik su kuo kilo konfliktai t.y. "linksmute" istorine asmenybe.... Velaiu pykau ant visos mokyklos, jos sistemos ir t.t. Tikiuosi, kad po 10 metu jau pasikeite mokyklos mokytojai ir ju poziuris i mokinius... Nes ten jei tu silpnesnis tai busi nurasytas, o jei tavo tevai dar alkoholokai ir tavim nesirupina tai mokytojai tuo labiau tave atstums ir dar sugebes pazeminti...
Turejau geru klasioku ir geri mokytojai keli buvo, bet bendras lygis prastas ir prisiminimai ne kokie schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 01 24, 20:36)
Nepateisinu sios moters leksikono, bet tiesa pasakius kai iseidinejau is sios mokyklos pykau ne ka maziau  blush2.gif  Teisybe pradzioje pykau tik su kuo kilo konfliktai t.y. "linksmute" istorine asmenybe.... Velaiu pykau ant visos mokyklos, jos sistemos ir t.t. Tikiuosi, kad po 10 metu jau pasikeite mokyklos mokytojai ir ju poziuris i mokinius... Nes ten jei tu silpnesnis tai busi nurasytas, o jei tavo tevai dar alkoholokai ir tavim nesirupina tai mokytojai tuo labiau tave atstums ir dar sugebes pazeminti...
Turejau geru klasioku ir geri mokytojai keli buvo, bet bendras lygis prastas ir prisiminimai ne kokie  schmoll.gif

as ir baigiau sita mokykla,atsimenu ir ta linksmute,ji mum nedeste,bet zinau as ja gerai,vasara buvau uzsuksi i mokykla,netgi maciau as ja,visai nepasikeitusi,tokia kaip buvo taip ir yra,mano prisiminimuose yra visokiu tu prisiminimu,buvau padauza,isejau is 11 klases,kai kurie mokytojai vadino pasilikt,pabaigt mokykla,kaip kurie isvis galvojo kad kuo greiciau as ja palikciau,nebuvo ir tais laikais mokykla is geriausiu,bet gi kam tada leist vaikus i ta mokykla,o paskui visom penkiom drapstyt s....,ir mokykla,ir mokytojus kurie ten desto?yra mokyklu,gimnaziju,gali juk leisti ir kitur,as sutinku kad jei arti namu tai patogu ir tevam,kad vaikai arti mokinasi,ir tiem musu vaikuciam kad toli kazkur nereikia belstis,jei mano seimoj butu taip nutike,tarp mano vaiku ir pedagogu,as tikrai buciau savo vaikus perkelus i kita mokykla,tikrai buciau neleidus taip su jais elgtis,o cia vaikus vistiek leido,vaikai baige julijanavos vidurine,ir moteris draskosi jau po laiko,visus izedineja,reikejo tuo metu,ne vyra kaip i koki rynga isleist,o kitaip savo seimos bedas tvrakyt
Atsakyti
Kai baigiau (prieš dvidešimt metų) irgi baisiai pykau ant tos pačios minimos Linksmutės, kad fizikos neišmokė. Bet tai jau visai niekaip nesusiję su nuomone apie tai, kas vyksta dabar. Keista, kai apie mokyklą sprendžiama remiantis ne paskutiniųjų metų laimėjimais, pasiekimais, vykstančia kaita, o išankstine nuomone, ar nelaimingais nutikimais, kurių visur pasitaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riva: 25 sausio 2010 - 15:45
QUOTE(Riva @ 2010 01 25, 16:43)
Kai baigiau (prieš dvidešimt metų) irgi baisiai pykau ant tos pačios minimos Linksmutės, kad fizikos neišmokė. Bet tai jau visai niekaip nesusiję su nuomone apie tai, kas vyksta dabar. Keista, kai apie mokyklą sprendžiama remiantis ne paskutiniųjų metų laimėjimais, pasiekimais, vykstančia kaita, o išankstine nuomone, ar nelaimingais nutikimais, kurių visur pasitaiko.

.....as ja ir baigiau panasei pries tiek metu... g.gif ,bet man kas keisciause sitoj istorijoj,kad buvo sitaip negerai toj JULIJANKEJ,bet vaikai vistiek ja lanke,as tikrai suprantu kad nesinori vaiku metyt po mokyklas,o juk ir poziuris buna kitoks kaip i NAUJOKUS,nu bet vaikai baige ja,o mama niekaip negali pamirst tos praeities,reikejo tada daryt isvadas,o ne po laiko savo "komplimentus "metyt pedagogam,ir mokyklai...
Atsakyti
QUOTE(lemlike @ 2010 01 25, 18:04)
.....as ja ir baigiau panasei pries tiek metu... g.gif  ,bet man kas keisciause sitoj istorijoj,kad buvo sitaip negerai toj JULIJANKEJ,bet vaikai vistiek ja lanke,as tikrai suprantu kad nesinori vaiku metyt po mokyklas,o juk ir poziuris buna kitoks kaip i NAUJOKUS,nu bet vaikai baige ja,o mama niekaip negali pamirst tos praeities,reikejo tada daryt isvadas,o ne po laiko savo "komplimentus "metyt pedagogam,ir mokyklai...


Jau žadėjau nebesireikšti, bet neišlaikiau - matyt, mokytoja iki kaulų smegenų blush2.gif
Reikia patikslinti - minimos mamos mokiniai nebaigė, vienas mokėsi tik pradinėje, kitas pagrindinėje mokymosi pakopoje. Istorija nesena ir nuoskaudos dar tikriausiai nepamirštos... Visai tikėtina, kad tų nuoskaudų buvo, tik niekaip nesuprantu, prie ko čia aš ir visa mokykla... Iš pradžių buvo kaltinama socialinė darbuotoja, dabar jau nauja versija... doh.gif Iš Sever atsakymo (beje, yra ir geroji pusė - tuoj prisiminsiu rusų kalbą lotuliukas.gif ) galiu spėti, kad jau čia ta niekadėja, kuri ne tik išvarė iš kabineto (atsistojusi paklausiau, kas nutiko ir bandžiau pasakyti, kad socialinės pedagogės šiuo metu kabinete nėra ir teks jos palaukti. Tikriausiai reikėjo atsiprašyti, kad negebėjau pasakyti to rusų kalba doh.gif ), bet ir dokumentus klastojo blink.gif O ir kiti posakiai švelniai tariant "neglosto širdies"... Et... dievui garbė ir gerbiamos mamos sąžinės reikalas. Mano sąžinė visiškai švari 4u.gif
Atsakyti