Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

QUOTE(pagyvenus @ 2009 10 06, 03:31)
Diagnostinių testų ir pirmo mėnesio vidurkiai praktiškai visuose dalykuose 2-4 balais žemesni nei metiniai pažymiai doh.gif Ypač didelės spragos anglų kalbos, kiek mažesnės lietuvių kalbos, matematikos. Bendrą vidurkį gelbsti du naujai prasidėję dalykai ir fizinis  biggrin.gif
Kol kas pakankamai sunku mokintis, ypač anglų ir lietuvių kalbas - nes užduoda daug pasikartoti, o jam nemažą dalį tenka naujai išmokti. Tikiuosi, kad per metus kaip nors prisivys turimas spragas ir bus ateityje lengviau.



Nepagailekit pinigeliu ir papildomai pasamdyti mokytoja... Manau net su to dalyko mokytoja galima susitarti, kad po pamoku dar valandele su juo uzsiimtu, nes bus lengviau pries egzaminus. As privaciai per tris men turejau pasiruosti chemijos egzaminui, nes mokejau tik etanas, propanas... ta lentele ir viskas, tai paruose mane sausai, egzamina islaikiau 6 b. savarankiskai, bet jei buciau pries metus pasistengus gal butu kokie 7-8. Bet kadangi buvau pasirinkusi kita egzamina ir tik trys men man pranese, kad negalesiu jo laikyti (keitesi kazkokie reikalavimai ) tai taip ir gavosi doh.gif
Dabar jau turiu ta aukstaji ir profesija, bet nepagailekit kol nevelu mokslam pinigeliu.... 4u.gif Sekmes
Atsakyti
Jau lyg ir pradedu įžvelgti betvarkę šioje mokykloje, elementarus dalykas, kaip apšvietimas...kalsėje dvi elektros lemputės šviečia... ir tai viena mirksi... doh.gif
Atsakyti
visai netycia radau tema apie savo buvusia mokykla,matau jau ji senai uzvesta,bet kadangi as cia najoke,tai net nustebau pamaciusi,o kaip pradejau skaityti tai l.ydomu pasidare...ir atsiliepimai kokie...apie mokutojus man gerai zinomus,jie dyrbo kaip as mokinausi,o dabar tiek metu praejo kaip as baigiau,nu kr ten jau mano sunus baigs greitai vidurine,o jie dar dyrba.vasara buvau uzsukusi i rastine,visos pazystamos merginos ten dyrba,maciau mokytoja LINKSMUTE,ji tokia kaip ir buvo,visiskai nepasikeitusi,o mokykla seip buvo gera tol kol jai vadovavo Smaja Baronas,Sabaitis insp.tvarka buvo ziaurei griezta,nors mes mokiniai vistiek pridyrbdavom visko,kaip ir visose mokyklose,bet mano pvz.atsiminimai,geri,nors apie mane mokytojai gal ir nekokiu prisiminimu,buvau hiper aktyvus vaikas,paziuriu i knygyte su pastabom,savotiskai ir juokas paima,prisimenu kiek nuo barono velniu gaudavau...ir savotiskai nusijuokiu,seip tai mano prisiminimai geri,o kad su Dubkeviciaus mokykla karas,tai cia turbut is kartos i karta jis eina,per diskotekas jie mum langus dauzydavo,o kada pas juos diskoteka tai mes atsikersydavom(aisku berniukai).Istikruju kas dabar ten vyksta,tai nelabai as ir zinau,tik tiek kad negalejau nieko neparasyt paskaicius... ax.gif
Atsakyti
Taigi, blogai, kai vaikai niekur nepritampa. Mano tai jau 2 vaikai baigė šią mokyklą, abu baigė universitetus ir labai gerai prisimena ir mokykla ir mokytojus. thumbup.gif
Atsakyti
as dabar ziurejau 60-mecio nuotraukas,pasakysiu atvirai,siurpas kunu laksto,kiek prisiminimu!!!ziuriu tesiog su nastalgija,o dar vasara kaip buvau uzsukusi,direktorius(as jo nezinau)kviete mane dalyvauti sventeje,tikrai gailiuosi kad nesudalyvavau! verysad.gif
Atsakyti

2 детей выросло и профессора такие lotuliukas.gif lotuliukas.gif тут первое сообщение именно на этой школе оставили

Перестаньте lotuliukas.gif

Как избивали моего ребенка у социальной кабинета, а мы ЧО чай пили, просили выйти, а может выложить все видео вашей школы или тендеры поднять g.gif

А как подделывать документы,подписи, характеристику ручка не дрогнула lotuliukas.gif

Испугались мужа, плакали, боялись, что застрелит, он же просто руки в карманах держал А что ж вы не плачете когда избиваю детей под вашими окнами Ах нет -- может видео g.gif

Может я и успоюсь, только после публичного извинения социальногго работника[COLOR=red]
Atsakyti
Rusiškai tarsi suprantu, bet ši žinutė pritrenkė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riva: 07 gruodžio 2009 - 20:20
QUOTE(Sever @ 2009 12 07, 04:16)
2  детей выросло и профессора такие  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  тут первое сообщение именно на этой школе оставили

Перестаньте lotuliukas.gif

Как избивали моего ребенка у социальной кабинета, а мы ЧО чай пили, просили выйти, а может выложить все видео вашей школы или тендеры поднять g.gif

А как подделывать документы,подписи, характеристику ручка не дрогнула lotuliukas.gif

Испугались мужа, плакали, боялись, что застрелит, он же просто руки в карманах держал А что ж вы не плачете когда избиваю детей под вашими окнами Ах нет -- может видео g.gif

Может я и успоюсь, только после публичного извинения социальногго работника[COLOR=red]

Manau, kad ieškantys objektyvios informacijos apie mokyklą pirmiausiai nepatingės pasidomėti, kas apie Julijanavos mokyklą rašo. Kaip gerai, kad aš ne viena apie Jus tam tikros nuomonės http://www.supermama...;#entry32782357 ax.gif
O kad situacija taptų kiek aiškesnė, įtariu, reikėtų ir dalyvės žodžių. Kadangi sudalyvavau jūsų minamame įvykyje (gėriau arbatą, kai jūsų vaiką mušė), manau, turiu teisę papildyti jūsų pasakojimą. Visai nebijau prisipažinti, kad verkiau. Taip, verkiau, nes jūsų vyras tikrai nelaikė rankų kišenėse, jau nekalbant apie žodžių papliūpą. Tikriausiai mokytoja, tuo metu neprivalanti budėti jokioje vietoje (yra grafikas, kada kas turi budėti) ir leidžianti sau 15 minučių prisėsti darbe yra nusikaltėlė. Daugiau nerasite nė vienos tokios mokyklos Kaune.

Bet tikriausiai ne čia esmė. Esmė ta, kad kažkodėl neminite, jog Jūsų vyras prašė, kad nerašytume pareiškimų policijoje, kad pasikarščiavo, kad supainiojęs mane su socialine darbuotoja leido sau įžeidinėti kaip tik sugebėjo... Neminite, kad kitą dieną atėjusi atsiprašinėjote už savo vyrą (jei tai gali būti laikoma atsiprašymu), nešėte tortus, gėles ir butelius, nes, anot Jūsų, to mums turėjo ir papakti. Neminite ir to, kad jūsų "dovanos" buvo nepriimtos... Negana to, kad mes (buvau ne viena, be socialinės dar dalyvavo dvi bendradarbės) pabuvome kvailelių vietoje, nusileidome ir niekam nepasiskundusios nurijome šią karčią patirtį, jūs dar drįstate šitaip rašyti...
Žinote, gerbiamoji ponia, norėčiau pažvelgti jums į akis ir paklausti, ar turite nors truputėlį sąžinės? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auklikė: 07 gruodžio 2009 - 22:19
Kadangi tema apie mokyklą, o ne apie Sever, tai daug nesiplėsiu. Paskaičius jos pasisakymus nutariau, kad... neverta remtis tokiu emociniu šlamštu.
Kažink kodėl staiga nebe Šiaurė, o Sever? Gal gėdos stulpas paveikė?
Atsakyti
QUOTE(auklikė @ 2009 12 08, 00:18)
Manau, kad ieškantys objektyvios informacijos apie mokyklą pirmiausiai nepatingės pasidomėti, kas apie Julijanavos mokyklą rašo. Kaip gerai, kad aš ne viena apie Jus tam tikros nuomonės http://www.supermama...;#entry32782357  ax.gif
O kad situacija taptų kiek aiškesnė, įtariu, reikėtų ir dalyvės žodžių. Kadangi sudalyvavau jūsų minamame įvykyje (gėriau arbatą, kai jūsų vaiką mušė), manau, turiu teisę papildyti jūsų pasakojimą. Visai nebijau prisipažinti, kad verkiau. Taip, verkiau, nes jūsų vyras tikrai nelaikė rankų kišenėse, jau nekalbant apie žodžių papliūpą. Tikriausiai mokytoja, tuo metu neprivalanti budėti jokioje vietoje (yra grafikas, kada kas turi budėti) ir leidžianti sau 15 minučių prisėsti darbe yra nusikaltėlė. Daugiau nerasite nė vienos tokios mokyklos Kaune.

Bet tikriausiai ne čia esmė. Esmė ta, kad kažkodėl neminite, jog Jūsų vyras prašė, kad nerašytume pareiškimų policijoje, kad pasikarščiavo, kad supainiojęs mane su socialine darbuotoja leido sau įžeidinėti kaip tik sugebėjo... Neminite, kad kitą dieną atėjusi atsiprašinėjote už savo vyrą (jei tai gali būti laikoma atsiprašymu), nešėte tortus, gėles ir butelius, nes, anot Jūsų, to mums turėjo ir papakti. Neminite ir to, kad jūsų "dovanos" buvo nepriimtos... Negana to, kad mes (buvau ne viena, be socialinės dar dalyvavo dvi bendradarbės) pabuvome kvailelių vietoje, nusileidome ir niekam nepasiskundusios nurijome šią karčią patirtį, jūs dar drįstate šitaip rašyti...
Žinote, gerbiamoji ponia, norėčiau pažvelgti jums į akis ir paklausti, ar turite nors truputėlį sąžinės?  unsure.gif

Tai kaip gi čia su tuo vaiku mušamu buvo? g.gif PERTRAUKA NE PERTRAUKA, NE JEI MOKYTOJ, AR NE, NE SVARBU KAS BUVO, MATO TOKĮ ĮVYKĮ MOKYKLOJE YPAČ,IR NEREAGUOJA, TAI ATSIPRAŠAU VIS TIK... manau gatvėje bet kas pamatęs vaikų muštynes kažką darytų... NORĖTŲSI SAUGUMO SAVO VAIKUI MOKYKLOJE g.gif
Atsakyti
as zinokit skaitau,ir man piktumas ima... doh.gif as nesuprantu del tos Siaures,ar dabar jau Server,tokia slyksti mokykla,tai kodel jos neatsisako?kodel vaikai vistiek ja lanko...?AR DAUGIAU NERA MOKYKLU KAUNE? as nezinau,nepazystu,ir nesenai pradejau sita tema skaityt,bet mano nuomone,jei seimoj visi panasaus budo kaip ir pasnekove(siaure turiu omeni)tai tikrai jiem sunku bus visur pritapti...ne vien tik Julijanavos mokykloj...
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2009 12 08, 23:46)
Tai kaip gi čia su tuo vaiku mušamu buvo?  g.gif  PERTRAUKA NE PERTRAUKA, NE JEI MOKYTOJ, AR NE, NE SVARBU KAS BUVO, MATO TOKĮ ĮVYKĮ MOKYKLOJE YPAČ,IR NEREAGUOJA, TAI ATSIPRAŠAU VIS TIK... manau gatvėje bet kas pamatęs vaikų muštynes kažką darytų... NORĖTŲSI SAUGUMO SAVO VAIKUI MOKYKLOJE g.gif


Nežinau, ar dar reikia aiškinti, bet visai nesinori, kad kam nors liktų klausimų... ax.gif
Čia ir esmė, kad socialinė pedagogė lakstė po mokyklą aiškindamasi, kas nutiko, kai gerbiamas mokinio globėjas įsiveržė į jos kabinetą, kuriame sėdėjau aš su kolegėmis. Kadangi šiek tiek turiu kultūros, tai atsistojau ir paklausiau mokinio, kas nutiko (mokinį pažinojau, nes mokinau). Už mokinį atsakė globėjas. Prasiveržė rusiškų žodžių papliūpa. Turiu prisipažinti, kad dar šiek tiek suprantu rusiškai, tačiau tikrai negaliu ta kalba kalbėti. Kai bandžiau paaiškinti, kad šiuo metu socialinė pas direktorių, pasakė, kad užsičiaupčiau ar kažką panašaus. Manau, natūralu, kad paprašiau, jog ant manęs nerėktų, nes aš apskritai buvau nė prie ko... Tuo metu į kabinetą įpuolė pakviesta socialinė pedagogė. Kai paprašė nuleisti toną ir nerėkti, vos negavo į veidą - užsimota buvo gan plačiai doh.gif Tikriausiai reiktų pasakyti ir tai, kad tas pats žmogus sau leido įsiveržęs pas direktorių trenkti su kumščiu į stalą, tas pats žmogus sau leido kolioti ir grasinti mokiniams, stovėjusiems prie rūbinių (buvo pertrauka).
Visai nesinorėjo išpilti viso šio šlamšto į virtualią erdvę, nes, manau, yra daug gražesnių ir prasmingesnių dalykų, tačiau kai šitaip žmonės sau leidžia teršti visos mokyklos vardą - jau bjauru...

Papildyta:
QUOTE(lemlike @ 2009 12 09, 10:24)
as zinokit skaitau,ir man piktumas ima... doh.gif as nesuprantu del tos Siaures,ar dabar jau Server,tokia slyksti mokykla,tai kodel jos neatsisako?kodel vaikai vistiek ja lanko...?AR DAUGIAU NERA MOKYKLU KAUNE? as nezinau,nepazystu,ir nesenai pradejau sita tema skaityt,bet mano nuomone,jei seimoj visi panasaus budo kaip ir pasnekove(siaure turiu omeni)tai tikrai jiem sunku bus visur pritapti...ne vien tik Julijanavos mokykloj...


Vaikai jau nebelanko, bet vis tiek širdis nerimsta biggrin.gif
Atsakyti