Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus


Все мы гиперактивные g.gif

Проблема в неуважении к учителям, слишком много прав у детей, а учителя козлы отпушений среди отморозков, я поражаюсь как среди начинающих отморозков и проститок можно сохранять хладнокровие, как их еще можно учить doh.gif
В Ангии до сих пор есть школы, где розги применяются lotuliukas.gif
Я до пустим не против, чтоб приструнили гиперактивного моего сына 4u.gif
Если, в детстве, не будут бить свои, то потом будут бить чужие rolleyes.gif
Эти права детей-- еще нашу страну под монастырь подведут g.gif


Papildyta:


Наша учительница-- ушла в декретный отпуск doh.gif

Дай бог, чтоб она вернулась быстреееееееееее alc.gif , а то перпения нетууу больше ее ждать doh.gif
Atsakyti
Sveiki. Planuoju dėl tam tikrų priežasčių nuo kitų metų leisti savo atžalą į šios mokyklos 3 klasę. Gal kas galėtumėte pakomentuoti apie dabartinių antrokų klases, mokytojas.Norėčiau daugiau sužinoti ir klasę pasirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2009 01 15, 21:20)
Sveiki. Planuoju dėl tam tikrų priežasčių nuo kitų metų leisti savo atžalą į šios mokyklos 3 klasę. Gal kas galėtumėte pakomentuoti apie dabartinių antrokų klases, mokytojas.Norėčiau daugiau sužinoti ir klasę pasirinkti g.gif


bijau ka nors apsmeizti ar izeisti, bet maniskiai dabr mokosi 6 klaseje. Pradinwe baige kitoje mokykloje. Tai klase, i kuria papuole, tikrai silpna. Net mano vaikai patys tai pripažįsta. Jei negausite kitos informacijos, galėsiu sužinoti, kurios mokytojos tai buvo mokiniai (ji kaip tik dabar antrokus ir turi)
Atsakyti
lankė vaikas - nepergeriausi atsiliepimai
Atsakyti
Sveikos, mamos smile.gif
Tiesiog negalėjau "praeiti" pro šią temą .. Baigiau šią mokyklą visai neseniai, anais metais. Ir mano prisiminimai tikrai nekokie. Ačiū Dievui, įstojau į universitetą ir studijuoju tai, apie ką svajojau . Bet kitiems tikrai nepatariu mokytis šitoj įstaigoj. Visi profesionalūs, objektyvūs mokytojai pabėgo į gimnazijas ar kitas mokyklas, o jei ir ateina koks naujas, jaunas mokytojas,tai jį iškart "užpjudo" senbuviai. Pensininkai, save laikantys mokslų daktarais,laikosi įsikibę ir moko sovietmečio stiliumi. Na, visiškas bukinimas. Tikra tiesa, kad mokykla priimdavo visus, išmestus iš kažkur ar tiesiog atėjusius iš profesinių mokyklų. Apie mokinių kultūrą tarpusavy aš išvis patylėsiu. Jeigu mokiniai namo "po pamokų" keliauja 10-11h ryto , tai jau atsiprašau... Na, vienu žodžiu, noriu pasakyt tik tiek, kad tiems , kas planuoja ten leisti mokytis vaikučius - tikrai nepatariu. Iki šiol gailiuos,kad po 4kl. neišėjau kitur, į kokią nors gimnaziją... Apie mažąją mokyklėlę aš nieko labai blogo negaliu pasakyt, viskas buvo gana gerai, tik tiek, kad , žinoma, amžinai buvo reikalaujama tai arbatinuko, tai kavos servizo, tai žaliuzių ir .t.t , bet čia turbūt visur taip smile.gif Tai va, mano draugiškas ir nuoširdus patarimas - šitai mokyklai - NE.
Atsakyti
QUOTE(Aistika @ 2009 01 22, 17:27)
Sveikos, mamos smile.gif
Tiesiog negalėjau "praeiti" pro šią temą ..  Baigiau šią mokyklą visai neseniai, anais metais. Ir mano prisiminimai tikrai nekokie. Ačiū Dievui, įstojau į universitetą ir studijuoju tai, apie ką svajojau . Bet kitiems tikrai nepatariu mokytis šitoj įstaigoj. Visi profesionalūs, objektyvūs mokytojai pabėgo į gimnazijas ar kitas mokyklas, o jei ir ateina koks naujas, jaunas mokytojas,tai jį iškart "užpjudo"  senbuviai. Pensininkai, save laikantys mokslų daktarais,laikosi įsikibę ir moko sovietmečio stiliumi. Na,  visiškas bukinimas. Tikra tiesa, kad mokykla priimdavo visus, išmestus iš kažkur ar tiesiog atėjusius iš profesinių mokyklų. Apie mokinių kultūrą tarpusavy aš išvis patylėsiu. Jeigu mokiniai namo "po pamokų" keliauja 10-11h  ryto , tai jau atsiprašau...  Na, vienu žodžiu, noriu pasakyt tik tiek, kad tiems , kas planuoja  ten leisti mokytis vaikučius - tikrai nepatariu. Iki šiol gailiuos,kad po 4kl. neišėjau kitur, į kokią nors gimnaziją... Apie mažąją mokyklėlę aš nieko labai blogo negaliu pasakyt, viskas buvo gana gerai, tik tiek, kad , žinoma, amžinai buvo reikalaujama tai arbatinuko, tai kavos servizo, tai žaliuzių ir .t.t , bet čia turbūt visur taip smile.gif Tai va, mano draugiškas ir nuoširdus patarimas - šitai mokyklai - NE.


na, dėl pradinių mokyklėlių - tikrai ne visur reikia arbatinuko ir pan, o kad ši mokyklėlė "brangi" - girdžiu nebe pirmą kartą doh.gif
"Po pamokų" vaikai 11 val. keliauja ir kitose mokyklose irnesakyk.gif Ačiū Dievui, kol kas čia ne nepilnamečių kolonija, teritorija neaptverta ir mokytojai su "bananais" vaikų negano.
Kiek žinau, yra ir šioje mokykloje jaunų mokytojų, mylinčių savo darbą ir vaikus. O "pensininkų-profesorių" kitur ir daugiau.
Beje, gimnazijos dabar tik nuo 9 klasės, o ir kalbant su kitų mokyklų pedagogais, tai kai kuriose iš jų toks lygis, kad doh.gif
Manau, kad į gimnaziją verta eiti tik tuo atveju, jei vaikas tikrai kažkam super gabus ar žino, ko nori. Tuomet rinktis tam tikros pakaripos gimnaziją verta. O jei ne - ir ten su šaukštu niekas galvytėn žinių neįdės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2009 01 15, 19:20)
Sveiki. Planuoju dėl tam tikrų priežasčių nuo kitų metų leisti savo atžalą į šios mokyklos 3 klasę. Gal kas galėtumėte pakomentuoti apie dabartinių antrokų klases, mokytojas.Norėčiau daugiau sužinoti ir klasę pasirinkti g.gif


Patarčiau pas mokytoją Karčiauskienę - tikrai atsidavusi savo darbui mokytoja.
Atsakyti
Как открыла так и хочу закрыть эту тему школы lotuliukas.gif

Даже не стоит schmoll.gif

Я желаю, хорошим педагогам выжить и не умереть 4u.gif
Я хочу сказать спасибо, за то что ВАС МАЛО, НО ВЫ В ТЕЛЬНЯШКАХ, и очень жалко что быдлО, ИМЕЕТ ТАКОЙ ПРОЦЕНТ В ЭТОЙ ШКОЛЕ

Никого не хотели пугать blush2.gif , просто спросили, почему такой бардак в школе doh.gif На работу во время не приходим, документы подделываем, счета завышаем, в столовой бардак, в туалетах - помолчим blush2.gif Почему систематически твориться беспредел в школе

Ни с подлогом, ни с чем я не буду разбираться, кто подделал документы на моего ребенка, мы конечно все знаем - пусть разбираются с этим крестные, они мусульмане, они по демократически рассудят lotuliukas.gif Извинений я не услышала, если начнут болеть члены семьи педагогических уродов, в мои двери не стучатся, пусть деньги наших детей, вам через горло вылезут drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiaurė: 23 birželio 2009 - 04:29
QUOTE(la_bamba @ 2009 01 22, 23:07)
na, dėl pradinių mokyklėlių - tikrai ne visur reikia arbatinuko ir pan, o kad ši mokyklėlė "brangi" - girdžiu nebe pirmą kartą  doh.gif
"Po pamokų" vaikai 11 val. keliauja ir kitose mokyklose  irnesakyk.gif Ačiū Dievui, kol kas čia ne nepilnamečių kolonija, teritorija neaptverta ir mokytojai su "bananais" vaikų negano.
Kiek žinau, yra ir šioje mokykloje jaunų mokytojų, mylinčių savo darbą ir vaikus. O "pensininkų-profesorių" kitur ir daugiau.
Beje, gimnazijos dabar tik nuo 9 klasės, o ir kalbant su kitų mokyklų pedagogais, tai kai kuriose iš jų toks lygis, kad  doh.gif
Manau, kad į gimnaziją verta eiti tik tuo atveju, jei vaikas tikrai kažkam super gabus ar žino, ko nori. Tuomet rinktis tam tikros pakaripos gimnaziją verta. O jei ne - ir ten su šaukštu niekas galvytėn žinių neįdės  ax.gif


Mokinosi vaikas Julijanavos - mano subjektyvia nuomone prastai ten ir su mokslais, ir su bendra atmosfera. Nuo rugsėjo eis į kitą - turėsiu su kuo palyginti. Šiek tiek neramu, koks bus lygis po Julijanavos, ar sugebės pasivyti klasiokus, ar prisitaikys prie kitokių elgesio normų. Bet kol kas vaikas nusiteikęs mokintis, jei reikės, ir papildomai. Pagyvensim, pamatysim ko ten trūko - ar galvos pas vaiką, ar šaukšto žiniom sukrėsti.
Atsakyti


Хоть свастику повесь, нет бога в сердце этой школы schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2009 08 29, 21:38)
Mokinosi vaikas Julijanavos - mano subjektyvia nuomone prastai ten ir su mokslais, ir su bendra atmosfera.  Nuo rugsėjo eis į kitą - turėsiu su kuo palyginti. Šiek tiek neramu, koks bus lygis po Julijanavos, ar sugebės pasivyti klasiokus, ar prisitaikys prie kitokių elgesio normų. Bet kol kas vaikas nusiteikęs mokintis, jei reikės, ir papildomai.  Pagyvensim, pamatysim ko ten trūko - ar galvos pas vaiką, ar šaukšto žiniom sukrėsti.



Idomu kaip jusu vaikui sekasi naujoje mokykloje ? 4u.gif
P.S. Man asmeniskai labai buvo sunku pasivyti ta lygi, o kai kurie dalykai ir teliko su "spraga" po siai dienai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 02, 20:13)
Idomu kaip jusu vaikui sekasi naujoje mokykloje ?  4u.gif 
P.S. Man asmeniskai labai buvo sunku pasivyti ta lygi, o kai kurie dalykai ir teliko su "spraga" po siai dienai  doh.gif



Diagnostinių testų ir pirmo mėnesio vidurkiai praktiškai visuose dalykuose 2-4 balais žemesni nei metiniai pažymiai doh.gif Ypač didelės spragos anglų kalbos, kiek mažesnės lietuvių kalbos, matematikos. Bendrą vidurkį gelbsti du naujai prasidėję dalykai ir fizinis biggrin.gif
Kol kas pakankamai sunku mokintis, ypač anglų ir lietuvių kalbas - nes užduoda daug pasikartoti, o jam nemažą dalį tenka naujai išmokti. Tikiuosi, kad per metus kaip nors prisivys turimas spragas ir bus ateityje lengviau.

Atsakyti