Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

QUOTE(la_bamba @ 2008 09 26, 18:11)
nagi nagi  biggrin.gif bent jau į až, kad nesupultų visi  lotuliukas.gif

Žinai, liuks tavo nuomonė apie mokytoju, man ji patinka, bet tos mokyklos neišduodiu, savo vaikams paliksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 09 22, 23:50)
As ja mieste pamacius atpazystu is toli, yspudinga blondine su klauno sluoksnio makiazu ir super pabrezenciais figuta rubais  lotuliukas.gif



Если увидишь сделай фото mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kartais kai pagalvoji tai labai gaila, kad mano mieloj mokyklėlėj betvarkė po šiai dienai. Bet kas gali būti gero, jei dalis po šiai dienai dirbančių mokytojų mano tėvus mokė, o kai aš baiginėjau mokyklą jau buvo nukvakę. Neįsivaizduoju kaip pasikeitus mokymo sistemai, strategijoms egzaminams gali paruošti Pečkaitytė, Šatienė, Kaminskienė ir t.t. gaila, kad kai kurie žmonės nesupranta, jog reikia laiku pasitraukti. verysad.gif
Atsakyti
Pati vis dar tebesimokinu Julijanavos mokykloje. Esu mokiniu aktyve ir drasiai galiu teigti, kad nusiskundimu neturiu. Zinoma, daug kas priklauso nuo mokytoju ir mokinio..
Jeigu asmuo (mokinys) aktyvus - saves realizavimo galimybes uztikrintos smile.gif
Na, tikrai yra tokiu mokytoju, kurie galetu drasiai zygiuoti ir palikti mokykla...
Taciau mano pagrindiniu dalyku mokytojai isties geri savo striciu zinovai mirksiukas.gif

Tarp Jurgio Dopkeviciaus ir Julijanavos mokyklu jau seniai kilo karai, tad galima prisiklausyti nebutu pletku.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 09 25, 17:29)
As ir rasiau keletas mokytju, o ne, kad vienas. Skaitykit atidziau  4u.gif
Del nurasymo, nekalbu vien apie elgesy, kalbu ir apie ivertinimus, sugebejimus mokintis. Juk nera, kad visi gabus ir vieniem vienas dalykas geriau sekasi, kitiems kitas. Bet jei tu nesupranti tai nebus paaiskinta, skirta daugiau demesio. O turetu taip buti.
Brolio klase kai baige 9 klases, i 10 perejo 4 ar 5 vaikai  doh.gif  Kities buvo pasiulyta iseiti i profesine "Nes jie vis vien nebaigs 12 " Gal tai ir tiesa, bet ne jau is 16 mokiniu per 9 metus sugebejo paruosti tik 5 pusetinai kad patektu i 10 klase ??? (visi mokinosi nuo pradines )

Atsakyti
Sveiki,

dėkoju visiems, suradusiems laiko pasisakyti.


Idomu ar kitose mokyklose irgi prasoma paremti mokyklas taip ??? g.gif



Norintiems paremti mokyklą savo 2%:

Bankas: Swedbank

Banko kodas: 7300

Mokykla: Kauno Julijanavos vidurinė mokykla

Kodas: 190135447

Sąskaitos Nr: LT26 7300 0100 0222 6708

Ačiū aukletoja Aušra
Žiūrėti nuotraukas
Žiūrėti draugus
Kviesti draugauti
Kviesti į pokalbį
Rašyti žinutę

Atsakyti
Ačiū aukletoja Aušra 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

Говорят директор последние дни в школе-- это правда ax.gif

Сходила я на уроки doh.gif -- девочки doh.gif если бы я была учителем-- меня посадили бы за убийство малолетних 2-х и более лиц, в первые 15 минут урока doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ievut @ 2008 10 21, 18:08)
Pati vis dar tebesimokinu Julijanavos mokykloje. Esu mokiniu aktyve ir drasiai galiu teigti, kad nusiskundimu neturiu. Zinoma, daug kas priklauso nuo mokytoju ir mokinio..
Jeigu asmuo (mokinys) aktyvus - saves realizavimo galimybes uztikrintos smile.gif
Na, tikrai yra tokiu mokytoju, kurie galetu drasiai zygiuoti ir palikti mokykla...
Taciau mano pagrindiniu dalyku mokytojai isties geri savo striciu zinovai mirksiukas.gif 

Tarp Jurgio Dopkeviciaus ir Julijanavos mokyklu jau seniai kilo karai, tad galima prisiklausyti nebutu pletku.



O Jus dainujojate blush2.gif Если так то маме привет mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiaurė: 14 lapkričio 2008 - 01:21
Aga, nelengvas tas mokytojo darbas biggrin.gif Gerai, jei dar kokį žodį geresnį išgirsti, o jei ne - iš viso pasijauti gyvenimo atmata doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auklikė @ 2008 11 14, 20:14)
Aga, nelengvas tas mokytojo darbas biggrin.gif Gerai, jei dar kokį žodį geresnį išgirsti, o jei ne - iš viso pasijauti gyvenimo atmata doh.gif


Jei zmogus gerai dirba tai apie ji gerai ir kalbes, bet jei savo darba atliks prastai ir kaip zmogus bus ne kas tai ir atitinkami atsiliepimai bus smile.gif
As asmeniskai pedagogu nesugebeciau buti ir tam kantrybes tiek netureciau, bet as sios spec ir nesirinkau tongue.gif
Atsakyti


Меня очень волнует , поведение учителей начальной школы g.gif
Особенно учителя английского языка g.gif


Реагирование школы, благодаря сайту радует lotuliukas.gif вызывают теперь, даже когда нас бьют blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(auklikė @ 2008 11 14, 19:14)
Aga, nelengvas tas mokytojo darbas biggrin.gif Gerai, jei dar kokį žodį geresnį išgirsti, o jei ne - iš viso pasijauti gyvenimo atmata doh.gif



galiu perduoti gerų žodžių 4u.gif Jei jau su tokia klase susitvarkot, ieškot sprendimų būtų ir sugebat juos mokinti, tuomet jums reikia žemai nusilenkti aciuks.gif

tiesa, o kokios čia permainos gresia?
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 11 19, 18:58)
galiu perduoti gerų žodžių  4u.gif Jei jau su tokia klase susitvarkot, ieškot sprendimų būtų ir sugebat juos mokinti, tuomet jums reikia žemai nusilenkti  aciuks.gif

tiesa, o kokios čia permainos gresia?


Oi, kaip ačiū aciuks.gif Nežinau, ar susitvarkau, bet labai stengiuosi ax.gif Šiaip iki šiol labai skųstis negaliu, turiu ir problematiškesnių klasių doh.gif Nėra blogi vaikai, tiesiog labai energingi. Beje, aš asmeniškai labai džiaugiuosi, kad auklėtoja mokytoja Skrabulienė. Kad jūs žinotumėte, kaip ji gina ir saugo savo vaikus mirksiukas.gif Gal stengiasi to neparodyti (apsimeta labai griežta biggrin.gif ), bet geriau įsižiūrėjus, labai rūpinasi. Tikriausiai dar nebuvo dienos, kad nepaklaustų, kaip sekėsi pamoka. Jai tai tikrai reikėtų pasakyti didelį ačiū 4u.gif
Atsakyti