Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

QUOTE(Lina @ 2008 09 25, 12:14)
Tai dabar taip išeina, kad kai Jūs mokėtės viskas buvo TAIP, tai taip ir liks. Na, kiek suprantu, jau mokyklą baigėte, tai gal ir po 20 m. tą patį rašysite?? Manau, viskas keičiasi, tai gal yra pasikeitimų ir į gerąją pusę?
Paskaičius tokius komentarus, manau, patiems mokytojams nebekyla rankos nieko keisti ir patiems keistis. Kam ką nors daryti, jei vistiek visi mato tik blogo iš tai kas buvo??


As vis dar gyvenu tame rajone ir sekanti karta eina i sia mokykla. Kiek zinau mokytojai like tie patys, o jie juk dar ir sensta blush2.gif Apie naujus tegu raso nauja karta 4u.gif Esu prisiregistravus klase.lt paskaitau foruma tai bent jau nematau tu PAKITIMU, o po tokiu atsiliepimu kaip tik manau turetu buti noras keistis tongue.gif 10 metu praejo, paziuresiu kaip mastysu dar po 10 metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 09 25, 12:51)
Rasyti gerus atsiliepimus ? Is visu mokytoju per tuos metus kuriuos praleidau buvo tik keli, visi kiti neverti net mokytojo vardo  doh.gif

O kodėl apie juos neparašote g.gif
QUOTE(Lina @ 2008 09 25, 13:14)
Paskaičius tokius komentarus, manau, patiems mokytojams nebekyla rankos nieko keisti ir patiems keistis. Kam ką nors daryti, jei vistiek visi mato tik blogo iš tai kas buvo??

Kažin ar TIE mokytojai skaito rolleyes.gif Galvoju, kad ne... Skaito kiti, kurie atėjo į šią mokyklą visai neseniai. Gal dar tie, kuriems rūpi, kas ir ką galvoja apie jų atliekamą darbą. ax.gif
QUOTE(Rykute @ 2008 09 25, 13:36)
o po tokiu atsiliepimu kaip tik manau turetu buti noras keistis  tongue.gif

Na, jei mokytojas visada pastebėtų tik tai, ką mokinys daro blogai ir niekada nepasakytų apie jį nė vieno gero žodžio, kaip manote, kokios būtų pasekmės g.gif Čia pamąstymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auklikė @ 2008 09 25, 14:06)
O kodėl apie juos neparašote g.gif

Kažin ar TIE mokytojai skaito rolleyes.gif Galvoju, kad ne... Skaito kiti, kurie atėjo į šią mokyklą visai neseniai. Gal dar tie, kuriems rūpi, kas ir ką galvoja apie jų atliekamą darbą.  ax.gif

Na, jei mokytojas visada pastebėtų tik tai, ką mokinys daro blogai ir niekada nepasakytų apie jį nė vieno gero žodžio, kaip manote, kokios būtų pasekmės g.gif Čia pamąstymui  ax.gif



Apie tai ir kalbu, kad kai as mokinausi mokytojai mate tik bloga mokiniuose ir juos "nurasydavo" ir t.t.

Apie gerus mokytojus ? Man asmeniskai geri prisiminimai apie Satiene biologijos mokytoja ( griezta, bet puikiai deste), Pauliukiene matematikos mokytoja ( labai gera, svelni mokytoja), Cirkelis istorijos mokytojs ( kiek girdejau isejo su skandalais, bet jis istorija mylejo thumbup.gif ) Ruseckiene lietuviu mokytoja (gerai deste, bet nepatiko kad skirste mokinius i "gerus" ir "blogus")

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 09 25, 15:32)
Apie tai ir kalbu, kad kai as mokinausi mokytojai mate tik bloga mokiniuose ir juos "nurasydavo" ir t.t.

Apie gerus mokytojus ? Man asmeniskai geri prisiminimai apie Satiene biologijos mokytoja ( griezta, bet puikiai deste), Pauliukiene matematikos mokytoja ( labai gera, svelni mokytoja), Cirkelis istorijos mokytojs ( kiek girdejau isejo su skandalais, bet jis istorija mylejo  thumbup.gif ) Ruseckiene lietuviu mokytoja (gerai deste, bet nepatiko kad skirste mokinius i "gerus" ir "blogus")


Na va, pasirodo net ne vienas mokytojas visai panašus į mokytoją 4u.gif Jei taip daugiau gerų žodžių - juk ir šiandien tie mokytojai dirba mirksiukas.gif
O jei manote, jog tik "nuraštyti" nesistengiant įžvelgti nieko gero, nėra labai gerai, tai gal nereikia elgtis taip, kaip elgdavosi "anais laikais" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auklikė @ 2008 09 25, 15:18)
Na va, pasirodo net ne vienas mokytojas visai panašus į mokytoją  4u.gif Jei taip daugiau gerų žodžių - juk ir šiandien tie mokytojai dirba mirksiukas.gif
O jei manote, jog tik "nuraštyti" nesistengiant įžvelgti nieko gero, nėra labai gerai, tai gal nereikia elgtis taip, kaip elgdavosi "anais laikais" ax.gif


As ir rasiau keletas mokytju, o ne, kad vienas. Skaitykit atidziau 4u.gif
Del nurasymo, nekalbu vien apie elgesy, kalbu ir apie ivertinimus, sugebejimus mokintis. Juk nera, kad visi gabus ir vieniem vienas dalykas geriau sekasi, kitiems kitas. Bet jei tu nesupranti tai nebus paaiskinta, skirta daugiau demesio. O turetu taip buti.
Brolio klase kai baige 9 klases, i 10 perejo 4 ar 5 vaikai doh.gif Kities buvo pasiulyta iseiti i profesine "Nes jie vis vien nebaigs 12 " Gal tai ir tiesa, bet ne jau is 16 mokiniu per 9 metus sugebejo paruosti tik 5 pusetinai kad patektu i 10 klase ??? (visi mokinosi nuo pradines )
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2008 09 23, 11:45)
Mano vaikai taip pat lanko šią, pradinę, mokyklą. Tikrai nieko blogo negaliu pasakyti. Mokytojai labai geri, aplinka taip pat.
Nematau nieko blogo ir tame, jog mokytoja pasiūlė kavos ar šampano... O ką negalima?? Juk ne pamokų metu, o susirinkimo. O jūs pačios darbe per susirinkimus kavos negeriate? niekada?
Prie ko čia mokytojos rengimosi stilius ??? Pačios mamos irgi kartais susirinkime kaip kalėdinės eglutės sėdi smile.gif Aišku, čia tik mano nuomonė, kiekvienas rengiasi pagal savo supratimą. Mes visi žmonės ir visi skirtingi, tai gal reikėtų truputį tolerantiškiau žiūrėti....
Blogo visur galime pamatyti, mane gal irgi nervina, kad turiu čia atsisėdusi šifruoti rusiškus heroglifus... bet tai kas, čia mano bėdos... nors, manau, vertėtų mamai suprantančiai lietuviškai pabandyti rašyti lietuviškai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mokykla, bent jau pradinė, tikrai gera. Ir siūlyčiau rašyti ir gerus komentarus, o ne tik visokias agentūros VBS (viena boba sakė) nuogirdas  4u.gif

Jūsų nuomonė, matau, tvirta.Jūs turbūt viena iš šios mokyklos darbuotojų ir dirbate gerai jums pikta, kad taip rašo visi apie jūsų įstaigą...spėju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(abrakadabra bum @ 2008 09 25, 17:00)
Jūsų nuomonė, matau, tvirta.Jūs turbūt viena iš šios mokyklos darbuotojų ir dirbate gerai jums pikta, kad taip rašo visi apie jūsų įstaigą...spėju cool.gif


blink.gif Oi, ne 4u.gif aš tikrai ne tos mokyklos mokytoja, o tiesiog mokinio mama 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Parašiau taip, nes esu labai patenkinta pradine mokykla. Tikrai nieko blogo negaliu pasakyti. Vaikas lanko ir prailgintą grupę, kai nueinu, visada randu mokytoją apspitusią mokinių. Tikrai nemanau, kad blogas pedagogas mokėtų taip bendrauti su mokiniais... Vaikas ne kartą yra sakęs, kad mokytoja jiems ir arbatos padaro... Aišku, gal čia tik smulkmena smile.gif , bet maloni.
Tiesiog norėjosi palaikyti "mokytojų pusę". Aišku, galbūt ir jos padaro klaidų, bet kas jų nedaro...
Net nedvejodama leisiu ir kitą savo vaiką į šią mokyklą...
Apie vidurinę mokyklą kol kas tvirtos nuomonės neturiu,,, taigi kažko konkretaus nesinori ir sakyti 4u.gif 4u.gif
Bet žiūrėkite, atsirado bent keletas gerų prisiminimų ir apie vidurinę mokyklą 4u.gif Vistik nebuvo, o turbūt ir nėra taip Viskas blogai 4u.gif O tikiuosi bus tik geriau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina: 25 rugsėjo 2008 - 22:45
oho, atgijo ir mūsų mamos biggrin.gif
Prajuokino pasakymas apie 10 iš fizikos už pop. rankšluosčius. Jo šiais laikais pigiau - aš kai mokiausi (ne 14-oje vid. m-kloje), fizikei turėjau kabineto užuolaidas išskalbti doh.gif lotuliukas.gif Ale trimestre buvo 5 smartass.gif Nors fizikos neraukiu ir po šiai dienai blush2.gif
Taip kad nereikia varyti ant vienos mokyklos - visur buvo ir bus dirbančių "nuo dūšios" ir tik ateinančių į darbą. Ir čia ne tik mokyklose. Visuose kolektyvuose irnesakyk.gif O jei kuri nors žinote, kurioje mokykloje VISI mokytojai pasišventę darbui, mokyklos atmosfera tokia, kad net namo nesinori, nereikia niekam už nieką papildomai mokėti - informuokite visas. Aš pirma ten pervesiu savo vaikus biggrin.gif

Ai, dar norėjau paklausti tų, kurios labai nepatenkintos - kelios pasisiūlėte ar priklausote mokyklos ar bent klasės tėvų komitetui? Ten, manau, jūsų visos pastabos būtų labai vietoje, išklausytų ir gal net pabandytų kaip nors atsižvelgti g.gif
Atsakyti
tiesa, aš nesu tos mokyklos mokytoja
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 09 26, 12:47)
Ai, dar norėjau paklausti tų, kurios labai nepatenkintos - kelios pasisiūlėte ar priklausote mokyklos ar bent klasės tėvų komitetui? Ten, manau, jūsų visos pastabos būtų labai vietoje, išklausytų ir gal net pabandytų kaip nors atsižvelgti  g.gif


Labai protinga mintis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kadangi esu tos mokyklos mokytoja, manau, jog tikrai mielai visi priekaištai būtų išklausyti. O ypač, jei nebijotumėte apie blogus dalykus kalbėti ne užuominom, o faktais ir į akis. 4u.gif Ir sakyti reikėtų ne klasės auklėtojai (ji tikrai mokytojų nebandys keisti, aš bandžiau, daugiau jau nebandysiu, nes kalta likau pati doh.gif ), o konkrečiai mokytojai (-ui). Ir sakyti reikėtų ne vienam žmogui, o draugiškai bent keliems rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auklikė: 26 rugsėjo 2008 - 13:50
La_bamba, žinau, vesk lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2008 09 26, 17:01)
La_bamba, žinau, vesk lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



nagi nagi biggrin.gif bent jau į až, kad nesupultų visi lotuliukas.gif
Atsakyti