Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

QUOTE(isabelaa @ 2011 10 05, 09:24)
mane domina tas pats klausimas,  kita rudeni  zadam leisti panele i nulinukus  kur  tie nulinukai?  darzelyje ??

Kitais metais nulinukai turėtų būti mokykloje, tokioje nuošaliau esančioje klasėje pirmame aukšte.
Mano mažas bus tik penkiametis, bet jau pradeda skaityti, ir be galo į mokyklą veržiasi, tai lyg ir svarstome galimybę leisti.
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2011 10 05, 17:38)
Kitais metais nulinukai turėtų būti mokykloje, tokioje nuošaliau esančioje klasėje pirmame aukšte.
Mano mažas bus tik penkiametis, bet jau pradeda skaityti, ir be galo į mokyklą veržiasi, tai lyg ir svarstome galimybę leisti.

o uzsirasyti reikia zinau kad anksti pavasari, o kur eiti i darzeli??? ar i mokykla???
Papildyta:
ar teisybe kad reikai su prasymu nesti kartu ir gyvenamosios vietos deklaracija??? g.gif g.gif na o mes jei ne aleksote registruotos tai nejau musu nepriims???
Atsakyti
Apie deklaracijas tikrai nežinau. Bet dabar, kai vaikų klasėse mažėja, manau noriai priims. Eiti reikėtų į mokyklos raštinę, visa valdžia ten sėdi.
Atsakyti
Skambinausi į mokykla dėl priėmimo į 1 kl., tai dokumentus priims nuo gegužės 1d. 4u.gif
Atsakyti
pas mus šiuo metu pats didžiausias klausimas kur leisti berniuką į pirmą klasę. Iki šios mokyklos apie 2 km, autobusas važiuoja pro namus ir iki mokyklos, kaip ir viskas neblogai, bet kokie būtų atsiliepimai apie būsimų pirmokų auklėtojos, ar jos išmoko vaikus, ar tik geros, nuoširdžios. man reiktų griežtos, bet ir sąžiningos, moki tai moki, nemoki nemoki... Būkit geri parašykit apie būsimų pirmokų mokytojas, kad padėtumėt apsispręsti kur leisti, nes yra minčių leisti prie darbo ir į prailgintą, kad galėtume kartu po darbo grįžti...
Atsakyti
QUOTE(xxxkatulkaxxx @ 2012 01 05, 11:14)
pas mus šiuo metu pats didžiausias klausimas kur leisti berniuką į pirmą klasę. Iki šios mokyklos apie 2 km, autobusas važiuoja pro namus ir iki mokyklos, kaip ir viskas neblogai, bet kokie būtų atsiliepimai apie būsimų pirmokų auklėtojos, ar jos išmoko vaikus, ar tik geros, nuoširdžios. man reiktų griežtos, bet ir sąžiningos, moki tai moki, nemoki nemoki... Būkit geri parašykit apie būsimų pirmokų mokytojas, kad padėtumėt apsispręsti kur leisti, nes yra minčių leisti prie darbo ir į prailgintą, kad galėtume kartu po darbo grįžti...

Kiek teko girdėti tai abi atsakingai dirba su vaikais. siulau nueiti i mokyklą ir pabendrauti su ju mokiniais. manau, kad vaikai tikrai pasakys tiesą apie mokytojas. smile.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos, ar turit atsiliepimu apie ikimokyklinio ugdymo mokytoja urboniene ar urbonaviciene g.gif nu va nepamenu tiksliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 01 29, 20:01)
sveikos, ar turit atsiliepimu apie ikimokyklinio ugdymo mokytoja urboniene ar urbonaviciene  g.gif    nu va nepamenu tiksliai  g.gif

Mano kaimynės mergaitė ėjo pas ją. Atsiliepimai superiniai. Su vaikais labai gražiai bendrauja, vaikai noriai eina į mokyklą. Puikiai paruošia mažius į mokyklą. biggrin.gif Pavarde Urbonavičienė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsss: 30 sausio 2012 - 17:43
Nejau nesilanko čia tėveliai esamų ketvirtokų? Noriu atsiliepimų apie mokytojas...
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2011 12 29, 11:55)
Skambinausi į mokykla dėl priėmimo į 1 kl., tai dokumentus priims nuo gegužės 1d. 4u.gif


Nereikia laukti nei gegužės mėn. dokumentus jau priima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 04 24, 11:22)

aišku, incidentas nemalonus rolleyes.gif vaikui.... bet burbulas išpūstas. Kur spauda, ten -burbulai
Atsakyti