Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

Sveiki, mano sūnus mokosi pradinėj mokykloj, mokytojai nėra blogi, bet mokyklos politika keista, šiais metais nenupirko anglų kalbos vadovėlių, atėjus pasiaiškinti kodėl rašo į paž.knygelę pt., jei neturi iš ko mokytis, man paaiškino, kad nenupirkti vadovėliai, o pinigų nėra , jei galit nupirkit savo vaikui, vienos dalies kaina 44 lt. tai po velnių kur dingo pinigai kur gauna mokykla mokinio krepšeliui? Jau knygos mokiniui nėra būtiniausias dalykas? Kodėl aš turiu pirkti knygas, jei tai privalo daryti mokykla? Gal kas gali man paaiškinti?
Atsakyti
Niūroka man pradinė mokykla (estetine prasme). Nesakau, kad reikalingi remonati kapitalūs ar pan., bet galima truputį širdies pedagogams įdėti, juk vaikų įstaiga, jie piešia, kuria... o mokykloje sienos tuščios, pilkos. Galiam būtų šiek tiek ir papuošti blush2.gif jaukiau vis tik būtų. Manau, kad pavaduotoja neaktyvi šioj srity.
AR YRA VAIKAMS (BE TUALETO}VANDENS ČIAUPAS, IŠ KURIO JIE GALĖTŲ ATSIGERTI? g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 10 14, 21:42)
Niūroka man pradinė mokykla (estetine prasme). Nesakau, kad reikalingi remonati kapitalūs ar pan., bet galima truputį širdies pedagogams įdėti, juk vaikų įstaiga, jie piešia, kuria... o mokykloje sienos tuščios, pilkos. Galiam būtų šiek tiek ir papuošti blush2.gif jaukiau vis tik būtų. Manau, kad pavaduotoja neaktyvi šioj srity.
    AR YRA VAIKAMS (BE TUALETO}VANDENS ČIAUPAS, IŠ KURIO JIE GALĖTŲ ATSIGERTI? g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

nėra, valgykloje irgi nieko nusipirkti negali, nes neparduoda, o ir ko norėti, jei pradinė mokykla darželyje, apie rūbines iš vis tyliu, gali kas nori ateiti ir neštis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2008 09 23, 11:45)
Mano vaikai taip pat lanko šią, pradinę, mokyklą. Tikrai nieko blogo negaliu pasakyti. Mokytojai labai geri, aplinka taip pat.
Nematau nieko blogo ir tame, jog mokytoja pasiūlė kavos ar šampano... O ką negalima?? Juk ne pamokų metu, o susirinkimo. O jūs pačios darbe per susirinkimus kavos negeriate? niekada?
Prie ko čia mokytojos rengimosi stilius ??? Pačios mamos irgi kartais susirinkime kaip kalėdinės eglutės sėdi smile.gif Aišku, čia tik mano nuomonė, kiekvienas rengiasi pagal savo supratimą. Mes visi žmonės ir visi skirtingi, tai gal reikėtų truputį tolerantiškiau žiūrėti....
Blogo visur galime pamatyti, mane gal irgi nervina, kad turiu čia atsisėdusi šifruoti rusiškus heroglifus... bet tai kas, čia mano bėdos... nors, manau, vertėtų mamai suprantančiai lietuviškai pabandyti rašyti lietuviškai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mokykla, bent jau pradinė, tikrai gera. Ir siūlyčiau rašyti ir gerus komentarus, o ne tik visokias agentūros VBS (viena boba sakė) nuogirdas  4u.gif


Papildyta:
kaip as manau jug kiekvienoj mikykloje rasime uz ko prisikabinti,nebent pradinis inasas 1000 lt,tuomet sitiem nepatenkintiems ir viskuo nusivylusiais teveliams patarciau eiti tenai..o nesleisti ereziju,tiesiog manau kad toks jusu gyvenimo budas visame izvelgti blogo.kodel nerasote,apie tai kas gera mmmmmmmmm 4u.gif
Atsakyti
mokykla kaip mokykla, jei vaikas gerai mokosi, tai ir mokykla gera... na, musu atveju neblogai. jei nesiseka, tai ir su tukstanciu nesiseks...
bet estetine prasme tai nekoks vaizdelis pradinej mokykloj, kazka girdejau, kad ir valytojoms, ar skambuciu spaudinetojoms reikia primoketi. na cia jau kvepia neseimininkiskumu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 11 02, 23:22)
mokykla kaip mokykla, jei vaikas gerai mokosi, tai ir mokykla gera... na, musu atveju neblogai. jei nesiseka, tai ir su tukstanciu nesiseks...
  bet estetine prasme tai nekoks vaizdelis pradinej mokykloj, kazka girdejau, kad ir valytojoms, ar skambuciu spaudinetojoms reikia primoketi. na cia jau kvepia neseimininkiskumu rolleyes.gif

blush2.gif dar pridursiu... nebllogai butu viskas cia... nu bet truksta kazko, nors tu ka... gal valdzia prasta, gal truksta bendro pedagogu susidirbimo, net nezinau ko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 11 02, 21:25)
kazka girdejau, kad ir valytojoms, ar skambuciu spaudinetojoms reikia primoketi. na cia jau kvepia neseimininkiskumu rolleyes.gif
Papildyta:

blush2.gif" ... nu bet truksta kazko, nors tu ka...",  "net nezinau ko..." schmoll.gif


4u.gif Tai ar girdėjote, ar žinote ?????? Man tai jau pikta darosi skaitant "kažką girdėjau". Mano jau antras vaikas lanko šia mokyklą ir NIEKADA NIEKAS neprašė NIEKAM primokėti ar pan. 4u.gif 4u.gif 4u.gif O Jūsų prašė primokėti ???


Tai jei nežinote tiksliai ko trūksta, tai gal viskas gerai, a 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Даже не читала schmoll.gif

Жаль учителей им ведь не уйти

Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2010 11 03, 12:01)
4u.gif Tai ar girdėjote, ar žinote ?????? Man tai jau pikta darosi skaitant "kažką girdėjau". Mano jau antras vaikas lanko šia mokyklą ir NIEKADA NIEKAS neprašė NIEKAM primokėti ar pan.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  O Jūsų prašė primokėti ???
Tai jei nežinote tiksliai ko trūksta, tai gal viskas gerai, a  4u.gif  4u.gif

primoketi, MIELA PONIA, manes asmeniskai neprase, bet susirinkimo metu Mokytoja(pernai) minEjo, kad taip buvo.....o siemet klaSeje TAMSU, nes dega kelios elektros lemputes, mokytoja bando siulyt : bigsmile.gif i tevams, kad sutaisytu elektros instaliacija, O UKVEDYS KOKS NORS YRA SIOJ MOKYKLOJ, AR NE???
Nesakau nieko apie mokytojas, apie ju sunku darba (iskyrus anglu kalbos, kuri per pamokas drista vaikus kvailiais isvadinti, ir rekti nesvietiskai, kad net visa pradine su darzeliu skleidziasi), bet jau ukiskumotruksta sioj mokykloj.
Siaip vaikas nesiskundzia (iskyrus del anglu), rami ir as...
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 12 04, 23:33)
primoketi, MIELA PONIA, manes asmeniskai neprase, bet susirinkimo metu Mokytoja(pernai) minEjo, kad taip buvo.....o siemet klaSeje TAMSU, nes dega kelios elektros lemputes, mokytoja bando siulyt : bigsmile.gif i tevams, kad sutaisytu elektros instaliacija, O UKVEDYS KOKS NORS YRA SIOJ MOKYKLOJ, AR NE???
  Nesakau nieko apie mokytojas, apie ju sunku darba (iskyrus anglu kalbos, kuri per pamokas drista vaikus kvailiais isvadinti, ir rekti nesvietiskai, kad net visa pradine su darzeliu skleidziasi), bet jau ukiskumotruksta sioj mokykloj.
  Siaip vaikas nesiskundzia (iskyrus del anglu), rami ir as...



Ну не надо про эту учительницу- ей просто тяжко опустится до такого уровня g.gif
Песня для учитетей http://www.youtube.c...feature=related


Просто надо уходить, мы ушли в Добкевичус- очень рады, за мной ушли многие- и тоже рады 4u.gif
Atsakyti
Jau nusibodo ta Sever. Jos sirdis taip isalus, kad niekaip atsilti negali. Kad galetu tai susprogtu. Tegul dabar ta Dopkyne ir savo suneliu rupinasi. Tikrai manau, kad ten yra kuo pasirupinti.

Geru metu.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 12 04, 22:33)
primoketi, MIELA PONIA, manes asmeniskai neprase, bet susirinkimo metu Mokytoja(pernai) minEjo, kad taip buvo.....o siemet klaSeje TAMSU, nes dega kelios elektros lemputes, mokytoja bando siulyt : bigsmile.gif i tevams, kad sutaisytu elektros instaliacija, O UKVEDYS KOKS NORS YRA SIOJ MOKYKLOJ, AR NE???
  Nesakau nieko apie mokytojas, apie ju sunku darba (iskyrus anglu kalbos, kuri per pamokas drista vaikus kvailiais isvadinti, ir rekti nesvietiskai, kad net visa pradine su darzeliu skleidziasi), bet jau ukiskumotruksta sioj mokykloj.
  Siaip vaikas nesiskundzia (iskyrus del anglu), rami ir as...


Nereikėjo čia taip vargintis ir iš dižiųjų raidžių rašyti.
Galbūt tiesiog žmonių požiūriai skiriasi į mokyklas, vaikus, aplinką 4u.gif Mes darželyje (anksčiau) rinkome po 400 lt grupės remontui, kad vaikams būtų gražiau ir smagiau. Beje, ūkvedys darželyje buvo ir yra smile.gif.
Jei Jums patinka ir tinka, kad vaikai tamsoje sėdi, tai viskas gerai. Kitose garsiose Kauno gimnazijose tėveliai ne tik šviestuvus perka, bet ir WC remontuoja.
Papildyta:
QUOTE(Sever @ 2010 12 24, 00:31)
Ну не надо про эту учительницу- ей просто тяжко опустится до такого уровня g.gif
Песня для учитетей  http://www.youtube.c...feature=related
Просто надо уходить, мы ушли в Добкевичус- очень рады, за мной ушли многие- и тоже рады 4u.gif


Ir labai gerai, kad išėjote 4u.gif Sėkmės 4u.gif Likusiems vaikams nuo to tik geriau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Koksas @ 2010 12 30, 14:22)
Jau nusibodo ta Sever. Jos sirdis taip isalus, kad niekaip atsilti negali. Kad galetu tai susprogtu. Tegul dabar ta Dopkyne ir savo suneliu rupinasi. Tikrai manau, kad ten yra kuo pasirupinti.

Geru metu.


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2010 12 30, 17:00)
Nereikėjo čia taip vargintis ir iš dižiųjų raidžių rašyti.
Galbūt tiesiog žmonių požiūriai skiriasi į mokyklas, vaikus, aplinką  4u.gif  Mes darželyje (anksčiau) rinkome po 400 lt grupės remontui, kad vaikams būtų gražiau ir smagiau. Beje, ūkvedys darželyje buvo ir yra smile.gif.
Jei Jums patinka ir tinka, kad vaikai tamsoje sėdi, tai viskas gerai. Kitose garsiose Kauno gimnazijose tėveliai ne tik šviestuvus perka, bet ir WC remontuoja.
Papildyta:
Ir labai gerai, kad išėjote  4u.gif  Sėkmės  4u.gif Likusiems vaikams nuo to tik geriau  4u.gif
Papildyta:
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Požiūris mano toks, kad šitokios rinkliavos 4u.gif , apie kurias jūs minėjote, yra beprotybė...ir nieko legalaus, tiesiog dangstymas sukčių, t.y. įvairaus plauko vadovų nuošvietimo skyriaus iki darželių direktorių), kurie plauna pinigus, skirtus švietimo įstaigoms. Na o kas liečia apšvietimą ir vadovybės aplaidumą, tai jau mūsų klasės tėvelių iniciatyva, maloniai bendrausim su Higienos centru, ten aptarsim sąlygas, kuriomis tenka tenkintis mūsų mokiniams.
Beje, joks siūlymas rinktis kitą mokyklą negalioja, darysim šviesesnę šią, kurioj mokomės(čia avansu prieš įstaigos darbuotojų ataką į mano žinutę) ax.gif
Atsakyti