Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Ju puslapis dabar "under construction", bet yra duotas el. pasto adresas: info@tourline.gr arba tourline@in.gr

Ka labai domina - parasykit laiskiuka, galbut patys paaiskins tuos kainu skirtumus mirksiukas.gif

Ale tas TOURLINE tik Heraklione "gyvena"... g.gif tai ne visiems tiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 25 rugsėjo 2007 - 12:56
QUOTE(Makalius @ 2007 09 25, 11:31)
O ko taip skiriasi Kaina? g.gif


Nežinau kodėl taip skiriasi, jie nesakė, o aš neklausiau. Rusų kalba yra tik antradieniais. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bala_nemate @ 2007 09 25, 13:54)
Ju puslapis dabar "under construction", bet yra duotas el. pasto adresas: info@tourline.gr arba tourline@in.gr

Ka labai domina - parasykit laiskiuka, galbut patys paaiskins tuos kainu skirtumus  mirksiukas.gif

Ale tas TOURLINE tik Heraklione "gyvena"... g.gif tai ne visiems tiks...


Taip tik Heraklione, mes nelabai toli gyvenom, tai ten važiavom, šliaužiojom po pardes ir užėjom pasižiūrėti, nes dar nebuvom kelionių užsisakę, tai ten ir išsirinkom. Į Knosą berods kainavo po 12 EUR, bet mes važiavom autikais, tai mums išėjo pigiau 4u.gif Santorinis 89 EUR, jei gerai pamenu. 4u.gif
Atsakyti
Keliauninkai brangiausi, gal galetumet man patarti, kur butu galima pavaziuoti, i ekskursija kokia ar siaip su autiku ar masiniuku is Agios Nikolaos su 11men vaiku, na kad nebutu labai toli, max 150km, idomesnes kokias viecikes, kaimelius, ka tikrai verta ir imanoma aplankyt? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 25, 21:34)
Na, tai ar iš tiesų taip yra?  ax.gif

Taip, jei niekas nepasikeitė. Taip bent jau buvo pavasarį praeitą.

QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 26, 14:25)
Keliauninkai brangiausi, gal galetumet man patarti, kur butu galima pavaziuoti, i ekskursija kokia ar siaip su autiku ar masiniuku is Agios Nikolaos su 11men vaiku, na kad nebutu labai toli, max 150km, idomesnes kokias viecikes, kaimelius, ka tikrai verta ir imanoma aplankyt?  cool.gif

Kretoje 150 km jūs važiuosit mažiausiai 2,5 valandos, jei greitkeliu ir su mašina. Jei tai autobusas ir dar serpantinai, tai dar tiek pat pridėk. Negalvok, kad ten kaip LT, kad 150 km gali nuvažiuot per valandą su biškučiu.
O iš Agios Nikolaos nuvažiuokit į Sitia, Elounda, Ierapetra. Šituos galima aplankyt su autobusu, o jei turėsit mašiną, tai tada daugiau variantų yra. Bet pasiskaityk ankstesnes temas, nes jau visiem tikriausiai atsibodo rašyt po kelis kartus apie tuos lankomus objektus, o ir skaityt irgi manau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kappa, na ir kaip, ar patiko Kretoj? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 27, 16:14)
Kappa, na ir kaip, ar patiko Kretoj? wink.gif

Joaaa...nerealiai thumbup.gif thumbup.gif Mashiniuka porai dienai buvom issinuomave, tai paraizhem po serpantinus, jega thumbup.gif thumbup.gif Daug visokiu vienuolynu aplankem, atkastu miestu, miesteliu...
Is Novaturo dar tris keliones pasiemem: Samarijos tarpeklis, Santorinas ir Knoso rumai-Heraklionas-Vyno gamykla.
Nius kaa...i Samarijos tarpekli antra karta neiciau, bet viena karta bootina ten nueiti, tikrai nesigailiu, kad ejau, pasakishki vaizdai, Santorinis - tai ziauriai varginanti ir nuobodi kelione tuo laivu, kaip gide sake, daug kas vadina "Novaturo gelda" biggrin.gif Bet jau pats Santorinas tai wub.gif wub.gif wub.gif O Knoso rumai...mano vyrui lb patiko, jis kai lb domisi istorija, o man tai...kai gide rusishkai kalbejo, tai man truputi blink.gif blink.gif blink.gif Bet siaip irgi idomu ir verta pamatyti thumbup.gif
Vat reziume, reiks antra karta vaziuoti i Kreta, kad kita salos dali apvazineti, nes db mes vaziavom i Rethymno, Chanios, Matalos puse...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 27, 20:19)
Dabar esu Kretoj, labai karsta, nudegiau saule jau cool.gif

Ar patinka? smile.gif Hera Village labai gražioj vietoj,ane? smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 27, 20:20)
Ar patinka? smile.gif Hera Village labai gražioj vietoj,ane? smile.gif  wub.gif

Musu Creta Panorama irgi lb grazioj vietoj, ir tikrai lb rekomenduociau shita viesbuti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
g.gif as jau vyra i Egipta nardyt ikalbineju...purto galva - nevaziuos schmoll.gif schmoll.gif
Mes planavom Santorini apsigyventi...bet ziuriu dauguma tik ekskursijas i sia sala renkasi g.gif jauciu ner ten ka veikt visa sav ar kaip ?
Atsakyti
QUOTE(Lucca @ 2007 09 28, 08:35)
g.gif as jau vyra i Egipta nardyt ikalbineju...purto galva  - nevaziuos  schmoll.gif  schmoll.gif
Mes planavom Santorini apsigyventi...bet ziuriu dauguma tik ekskursijas i sia sala renkasi  g.gif jauciu ner ten ka veikt visa sav ar kaip ?


brangoka man ten būtų savaitei, šiaip santorinyje man užtektų 4 dienų smile.gif
Atsakyti
parekomenduokit gera taverna Agios Nikolaos, prasau, is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 10 01, 13:09)
parekomenduokit gera taverna Agios Nikolaos, prasau, is anksto aciu 4u.gif

Išeini į miestelį ir jame pilna gerų tavernų thumbup.gif tik rinkis
Atsakyti