Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Jau kas kas bet man ju maistas visai gerai buvo, nes as mesos nevalgau ir labiau megstu lengva maista, tai man vaisiai, suris, kepti obuoliai ir daržovės ėjo į trasą thumbup.gif kalbant apie vyną, labiausia man patiko jų "medium sweet", jeigu ten medium, tai baisu pagalvot kokio saldumo būtų "sweet" lotuliukas.gif o aš gėriau tavernose kokteiliukus, labai jėga, atnešdavo su šaltom ugnelėm
Atsakyti
Sveiki... Norėjau paklaust dėl Samarijos - iš pažįstamų prisiklausiau kad einama greitu tempu, yra labai sunku. Na suprantu, kad nebus lengva, bet jau kaip nupasakojo, tai atrodo baisokai. Pasakykit tie, kas buvo, kaip yra iš tiesų?

Dar turiu tokį faktą: sekmadienį kretos muziejai nemokami. Patvirtinkit tai arba paneikit.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 09 24, 09:31)
Iš tos pakuotės maišelyje tikrai nesitikėk nieko ypatingo... nors neturėtų būt ir blogos.. unsure.gif  bet va tos labai didelės ir yra pačios geriausios, iš Kalamatos, kurias aš sveriamas ir pirkau..  Kretoj jos visai papigiai buvo, o va visuose užusieniuose jos tikrai be proto brangios... doh.gif  Čia, FI, tai jos išvis apie 3-4 eurus indelis kainuoja. O Kretoj kilogramas apie 4 eurus... skirtumas yra sakyčiau...


Kalamatos alyvuogiu i LT dabar jau nebeveza, bent jau IKI, RIMI ir MAX nera (pries pora metu vezdavo). Yra arba tos juodos plastikines "marios" arba jau uz labai brangiai. Mes perkames, dar tokios visai nieko Ispaniskos - "Yabarra".


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kriti ine stin kardia mou...

Papildyta:
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 24, 19:28)
Sveiki... Norėjau paklaust dėl Samarijos - iš pažįstamų prisiklausiau kad einama greitu tempu, yra labai sunku. Na suprantu, kad nebus lengva, bet jau kaip nupasakojo, tai atrodo baisokai. Pasakykit tie, kas buvo, kaip yra iš tiesų?



Cia nuo kiekvieno asmeniskai priklauso, kas sunku, o kas lengva. visu pirma reikia tureti normalia avaline. Samarija galima greitu tempu pereiti per 4,5-5 val (su pora sustojimu). Samarija eina ir pensininkai su "slidininku lazdelemis" ir vaikai-paaugliai. einant Samarija nereikia nei virvemis robstis, nei kopti - kelias leidziasi zemyn. Jeigu mokykloje megai fizinio lavinimo pamokas ir seip megsti "pajudet", tai ten jokio sunkumo nera. Plius jei vaziuoji ne vidurvasari, tai isviso super - nebus karsta.
Nepyk, bet as nesuprantu kas ten tokio sunkaus ax.gif ...., tavo pazistami matyt nelabai zino/neisbande kas yra tikrai sunku. Nebent jie ejo su nedideliais vaikais kuriuos reikejo nuolat "priziureti". smile.gif

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kriti ine stin kardia mou
Atsakyti
Oi, vat vasaros vidury eiti tai tikrai buvo ohoho kaip sunku. Jau pačioj pabaigoj ne vaizdus mačiau, o ištinusias rankas ir tik kelią....kelią....kelią....skaičiavau kilometrus....fotkinau beleką....
Užtat dabar mielai pereičiau dar kartą smile.gif juk nebetaip karšta, o tuomet tai buvo vienintelis dalykas,kuris gadino įspūdžius - nusvilau kaip reikiant, saulėj net bloga būdavo schmoll.gif Ale veškit mane atgal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 24, 20:28)
Sveiki... Norėjau paklaust dėl Samarijos - iš pažįstamų prisiklausiau kad einama greitu tempu, yra labai sunku. Na suprantu, kad nebus lengva, bet jau kaip nupasakojo, tai atrodo baisokai. Pasakykit tie, kas buvo, kaip yra iš tiesų?

Dar turiu tokį faktą: sekmadienį kretos muziejai nemokami. Patvirtinkit tai arba paneikit.


ėjau per Samarijos tarpeklį su vyru prieš 3 dienas drinks_cheers.gif Man tai nieko ten sunkaus, nors ir dirbu sėdimą darbą, tą dieną buvo 33 laipsniai šilumos, man tai visai faina, labai gražūs vaizdai thumbup.gif Eina ten visokio amžiaus žmonių, labiausiai patiko įspėjimas neiti su aukštakulniais lotuliukas.gif Ėjau su guminėm šliopkėm ir viskas ok, reikia turėti batus su storesniu paduku. Mano vyras ėjo su kedais, bet po 3 km persiavė šliopkes, bet jam sunkiau ėjosi, paskutinius 3 km. taip ir žiūrėjo už kurio posūkio pabaiga lotuliukas.gif Bet sakė, kad dėl vaizdų verta ir pakentėti drinks_cheers.gif
Labai įspūdingi vaizdai, tikrai eikit drinks_cheers.gif
O jau Libijos jūros grožis, labai gražūs vaizdai plaukiant laivu atgal.
Tiesa, pirkit kelionę geriau priešpaskutinę dieną, nes po ėjimo porą dienų kojas skauda doh.gif
Kelionės yra rusų ir anglų kalbomis, pirkom iš vietinių, nes ketvirtadieniais pigiau, tik 29 EUR, o agentūra siūlo už 50 EUR drinks_cheers.gif

Samarija:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tornadziukas: 24 rugsėjo 2007 - 21:05
QUOTE(Jurgitaite @ 2007 09 24, 20:56)
Cia nuo kiekvieno asmeniskai priklauso, kas sunku, o kas lengva. visu pirma reikia tureti normalia avaline. Samarija galima greitu tempu pereiti per 4,5-5 val (su pora sustojimu). Samarija eina ir pensininkai su "slidininku lazdelemis" ir vaikai-paaugliai. einant Samarija nereikia nei virvemis robstis, nei kopti - kelias leidziasi zemyn. Jeigu mokykloje megai fizinio lavinimo pamokas ir seip megsti "pajudet", tai ten jokio sunkumo nera. Plius jei vaziuoji ne vidurvasari, tai isviso super - nebus karsta.
Nepyk, bet as nesuprantu kas ten tokio sunkaus  ax.gif ...., tavo pazistami matyt nelabai zino/neisbande kas yra tikrai sunku. Nebent jie ejo su nedideliais vaikais kuriuos reikejo nuolat "priziureti". smile.gif

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kriti ine stin kardia mou

drinks_cheers.gif Pasirašau po kiekvienu žodžiu...
aš ėjau kai buvo 45 karščio pavėsy ax.gif ir tai nepasakyčiau kad buvo tikrai sunku. Jei ne karštis, pasakyčiau, kad buvo lengva ax.gif
Atsakyti
Dar Samarijos nuotraukyčių:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

čia jau išeinant iš tarpeklio:
user posted image
user posted image

Čia Libijos jūra wink.gif
user posted image

Atsakyti
Oho...Labai gražios nuotraukos. 4u.gif O ketvirtadieniais visada samarija pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 24, 21:05)
Oi, vat vasaros vidury eiti tai tikrai buvo ohoho kaip sunku. Jau pačioj pabaigoj ne vaizdus mačiau, o ištinusias rankas ir tik kelią....kelią....kelią....skaičiavau kilometrus....fotkinau beleką....
Užtat dabar mielai pereičiau dar kartą smile.gif juk nebetaip karšta, o tuomet tai buvo vienintelis dalykas,kuris gadino įspūdžius - nusvilau kaip reikiant, saulėj net bloga būdavo schmoll.gif Ale veškit mane atgal ax.gif



Mes su Makaliu ėjom tą pačią dieną, bet man nebuvo sunku:) Aišku, skaudėjo kojos jau nuo vidurio kelio, bet kažkaip man tai netrukdė. O dėl nusvylimo, tai kremu reikėjo pasitepti, Makaliau:))
Tas karštis irgi faina, nes taip stipriai visi tie eteriniai kvapai jaučiasi..nerealūs pojūčiai.

Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 09 25, 09:16)
Tas karštis irgi faina, nes taip stipriai visi tie eteriniai kvapai jaučiasi..nerealūs pojūčiai.

vat vat, aš eidama dar ir visus prieskoninius augalėlius išuostinėjau.. bigsmile.gif ir skaudančios kojos irgi visai netrukdė patirti tuos ypatingus jausmus ir grožėtis ta didybe wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 25, 06:46)
Oho...Labai gražios nuotraukos.  4u.gif O ketvirtadieniais visada samarija pigiau?


Bent jau firmoje TOURLINE, taio visada 4-5dienis - 29 EUR, 2-3dienis - 36 EUR, kt. dienomis nepamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tornadziukas @ 2007 09 25, 10:43)
Bent jau firmoje TOURLINE, taio visada 4-5dienis - 29 EUR, 2-3dienis - 36 EUR, kt. dienomis nepamenu  4u.gif

O ko taip skiriasi Kaina? g.gif
Atsakyti