Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(westa @ 2008 04 06, 23:16)
dviese važiuojam  blush2.gif  a tai jūs irgi šitam buvot?? papasakok  smile.gif .. karšta gal ir bus, tik va kad negalim kitaip.. bet be vaikų .. žinai.. bus ir taip gerai  biggrin.gif

dzere22 kada jūs planuojat?

Na reik susitikti ir papasakosiu, šiaip labai gerai viskas buvo, bet mes gyvenom ne pagrindiniam pastate o bungaluose ir mūsų buvo prieš paskutinis, tai ramybė smile.gif ,tik jau lietuvė animatorė doh.gif niekam tikusi buvo iš jos visai jokios naudos
Na jei dviese važiuojat tai galėsit uliavoti iki ryto biggrin.gif
Atsakyti
kaip pavydziu visiems, kurie jau uzsisake kelione.. o man galvos skausmas. nusprendem, kad leksim rugsejo pabaigoj. su savo 6 metu kinderiu, tai neissirenku viesbucio niekaip. nes mums butinai reikia, kad butu AI ir kad netoli kokio miestelio. gal kuri nors ka galit parekomenduot??
Atsakyti
QUOTE(dzere22 @ 2008 04 08, 07:06)
Papildyta:
Bungalai - tai jėga  thumbup.gif  Mes Tunise gyvenom bungaluose  - negalėjom atsidžiaugti , pats geriausias variantas ax.gif



O Kretoje bungalu tik vienam viesbuty tera, ar daugiau kur? blush2.gif Gal galit suteikti info ir foto gal kur pamatyti galima bigsmile.gif Kainos didesnes bungaluose nei viesbuty ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2008 04 07, 14:00)
kaip pavydziu visiems, kurie jau uzsisake kelione.. o man galvos skausmas. nusprendem, kad leksim rugsejo pabaigoj. su savo 6 metu kinderiu, tai neissirenku viesbucio niekaip. nes mums butinai reikia, kad butu AI ir kad netoli kokio miestelio. gal kuri nors ka galit parekomenduot??

Mes buvom su vaikais 2 ir 4 metų Creta Panorama, na tai laibai patiko, geras viešbutis thumbup.gif , na jis nyra pakeliui į Retimną, su autobusų 10 minučių,o autobusai pas juos super thumbup.gif
Ir dar mūsų viešbutis gana geroje vietoje jei norima keliauti po salą, nes yra pačiame viduryje, patogu apžiūrėti vieną ir kitą salos puses bigsmile.gif
QUOTE(editele81 @ 2008 04 07, 20:27)
pagaliau iveikiau visas 10 temu blink.gif  kazkaip aplink chanija mazai kas poilsiavo, neramu unsure.gif  turbut is chanijos ir i santorini neplukdo. ir kodel as cia issirinkau viesbuti???????????????????

Na man labiausiai patiko Chaniją, labai gražus miestelis, ypatingai krantinė 4u.gif mielu noru ten gyvenčiau, nes grįžę žiūrėjom katalogus, bet lietuviai Chanijoje nesiūlo nei vieno viešbučio unsure.gif Ir dar mano pastebėjimas, jei ten gyventi, tai viešbutyje imti tik pusryčius ir vakarienę,o pietus ragauti mieste, nes ten kavinukių ax.gif

QUOTE(Amour @ 2008 04 07, 21:34)
O Kretoje bungalu tik vienam viesbuty tera, ar daugiau kur?  blush2.gif Gal galit suteikti info ir foto gal kur pamatyti galima  bigsmile.gif Kainos didesnes bungaluose nei viesbuty ar kaip?  ax.gif

Na man atrodo kiekvienam dideliam viešbutyje jie turėtų būtį, kas turi didelią teritoriją,o kaina brangiau kažkur apie 1200litų, čia nuo standartinio kambario smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2008 04 08, 08:01)
Mes buvom su vaikais 2 ir 4 metų Creta Panorama, na tai laibai patiko, geras viešbutis thumbup.gif , na jis nyra pakeliui į Retimną, su autobusų 10 minučių,o autobusai pas juos super thumbup.gif
Ir dar mūsų viešbutis gana geroje vietoje jei norima keliauti po salą, nes yra pačiame viduryje, patogu apžiūrėti vieną ir kitą salos puses bigsmile.gif

Na man labiausiai patiko Chaniją, labai gražus miestelis, ypatingai krantinė 4u.gif mielu noru ten gyvenčiau, nes grįžę žiūrėjom katalogus, bet lietuviai Chanijoje nesiūlo nei vieno viešbučio unsure.gif Ir dar mano pastebėjimas, jei ten gyventi, tai viešbutyje imti tik pusryčius ir vakarienę,o pietus ragauti mieste, nes ten kavinukių ax.gif
Na man atrodo kiekvienam dideliam viešbutyje jie turėtų būtį, kas turi didelią teritoriją,o kaina brangiau kažkur apie 1200litų, čia nuo standartinio kambario smile.gif

bigsmile.gif as ji vis ziurineju ziurineju. paziuresim ka paskaiciuos agentura, nes esu paprasius , kad pasiulyma pateiktu. gal kas esat pirke kelione i ji? kokia kaina blush2.gif jei ne paslaptis.. galima ir i AZ ax.gif
Beje i Santorini sala nusigauti, vaikams kainuoja? kiek?
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2008 04 08, 08:18)
bigsmile.gif as ji vis ziurineju ziurineju. paziuresim ka paskaiciuos agentura, nes esu paprasius , kad pasiulyma pateiktu. gal kas esat pirke kelione i ji? kokia kaina blush2.gif  jei ne paslaptis.. galima ir i AZ ax.gif
Beje i Santorini sala nusigauti, vaikams kainuoja? kiek?

Mums kainavo 10 500lt 9 dienom, tiksliau 10 dienų 9 nakvynės, važiavom aš su vyru ir vaikai 2 ir 4 metų, už dvimetį tada dar nemokėjom, na o ten sutikom vienus lietuvius iš Vilniaus, tai jie pirko paskutinę minutę ir mokėjo 5000lt. vaikui dar nebuvo dvejų metukų, tai jam nemokamai,o mes vien už keturmetį sumokėjom 2500lt unsure.gif bet buvo gerai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2008 04 08, 17:19)
gal kas turit atsiliepimu apie viesbuti Vantaris Beach?? g.gif


Kretoje vienas mūsų sutiktas latvis buvo apsistojęs šiame viešbutyje. Šiaip tai nieko blogo nesakė. Viskuo buvo patenkintas. Ale šiaip žmogelis toks atsipūtęs atrodė - jei sugebėjo netgi mašiną išsinuomoti nekalbėdamas jokia kalba išskyrus latvių ir rusų, tai turbūt ir šiaip neproblemiškas hihihi.gif
Atsakyti
iskilo dar klausimelis 4u.gif Jeigu as noresiu is savo miestelio Almyrido nuvaziuoti iki Chanijos su autobusu, tai tas autobusas sustos kur paprasysi ar stotelese ar kokioje galineje stoteleje? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Cypas @ 2008 04 08, 08:01)
Mes buvom su vaikais 2 ir 4 metų Creta Panorama, na tai laibai patiko, geras viešbutis thumbup.gif , na jis nyra pakeliui į Retimną, su autobusų 10 minučių,o autobusai pas juos super thumbup.gif
Ir dar mūsų viešbutis gana geroje vietoje jei norima keliauti po salą, nes yra pačiame viduryje, patogu apžiūrėti vieną ir kitą salos puses bigsmile.gif

Na man labiausiai patiko Chaniją, labai gražus miestelis, ypatingai krantinė 4u.gif mielu noru ten gyvenčiau, nes grįžę žiūrėjom katalogus, bet lietuviai Chanijoje nesiūlo nei vieno viešbučio unsure.gif Ir dar mano pastebėjimas, jei ten gyventi, tai viešbutyje imti tik pusryčius ir vakarienę,o pietus ragauti mieste, nes ten kavinukių ax.gif
Na man atrodo kiekvienam dideliam viešbutyje jie turėtų būtį, kas turi didelią teritoriją,o kaina brangiau kažkur apie 1200litų, čia nuo standartinio kambario smile.gif


Mes taip ir padarem, uzsisakem tik pusrycius ir vakariene rolleyes.gif Norisi paragauti kitos salies tradiciniu valgiu.
Man labai padejo sis forumas, ACIU VISIEMS smile.gif , smagu kad yra geru zmoniu ir negaili patarimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(editele81 @ 2008 04 08, 18:47)
iskilo dar klausimelis 4u.gif  Jeigu as noresiu is savo miestelio Almyrido nuvaziuoti iki Chanijos su autobusu, tai tas autobusas sustos kur paprasysi ar stotelese ar kokioje galineje stoteleje? g.gif


Autobusai stoja stotelėse, esančiose prie kelio.. kaip ir visose kitose šalyse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 04 08, 21:45)
Autobusai stoja stotelėse, esančiose prie kelio.. kaip ir visose kitose šalyse mirksiukas.gif

Ir sustoja dar ten, kur paprašai 4u.gif
Mus išleido tarp dviejų stotelių, kurios dideliu atstumu viena nuo kitos buvo (Stalis ir Malia stotelės) smile.gif Čia žiūrint koks vairuotojas, arba greičiau bilietėlių pardavėjas pasitaikys.
Atsakyti
jolita.martyna prieš 2m Agios Ni. atostogavome,Mirabello Beach bet valgyti reikia eiti į Village,savotiškai taip sakyčiau,nes jis yra 4ž,o Beach 5ž,bet... mes turėjome su vaizdu į jūra,2kambarius per 2 aukštus thumbup.gif ,terasą iš kurios nenorėdavome niekur eiti,nes vaizdas NEREALUS
Papildyta:
Ups kažką nuspaudžiau, taigi maistas laabai skanus,miestelis gražus,apie 2 km reikia iki jo pėdinti,galima ir nuvažiuoti,mes vaikščiodavome,šiaip ir dabar dar vis prisimename,mums patiko,geras krantas,su mažiais gerai.
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2008 04 09, 16:27)
jolita.martyna prieš 2m Agios Ni. atostogavome,Mirabello Beach bet valgyti reikia eiti į Village,savotiškai taip  sakyčiau,nes jis yra 4ž,o Beach 5ž,bet... mes turėjome su vaizdu į jūra,2kambarius per 2 aukštus thumbup.gif ,terasą iš kurios nenorėdavome niekur eiti,nes vaizdas NEREALUS
Papildyta:
Ups kažką nuspaudžiau, taigi maistas laabai skanus,miestelis gražus,apie 2 km reikia iki jo pėdinti,galima ir nuvažiuoti,mes vaikščiodavome,šiaip ir dabar dar vis prisimename,mums patiko,geras krantas,su mažiais gerai.

tai kaip supratau, jog bendrai nesat nusivyle siuo viesbuciu???
o jus su vaikais jame buvot?
mes apsistojom ties situ viesbuciu ir tik svarstom ar imti AI ar uzteks tik pusryciu ir vakarienes. jei vyktume vieni su vyru, tai is vis imtume tik pusrycius, bet kai su vaiku, tai dilema. nors dauguma pataria neimti AI mastau.gif

Beje, gal zinot kur galima gauti Kretos zemelapi? g.gif

o kokios Agios Nikolaos auto nuomos kainos? itariu, kad didesnes nei kituose miesteliuose ar klystu?
Atsakyti