Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(gretotia @ 2008 03 21, 19:18)
unsure.gif o kada geriausia keliauti i Kreta?  g.gif

Žiūrint ko pageidaujat. mirksiukas.gif Apie tai jau nemažai prišnekėta. Šiaip pavasarį viskas žydi, kvepia, šilta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 21, 20:29)
Žiūrint ko pageidaujat.  mirksiukas.gif  Apie tai jau nemažai prišnekėta. Šiaip pavasarį viskas žydi, kvepia, šilta  rolleyes.gif

o vasara? smile.gif ten kaip oras ne per karsta vasara? g.gif manau, gana blondiniski mano klausimai, bet tikrai noreciau suzinoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretotia @ 2008 03 21, 19:32)
o vasara?  smile.gif ten kaip oras ne per karsta vasara?  g.gif manau, gana blondiniski mano klausimai, bet tikrai noreciau suzinoti  biggrin.gif

Vasarą karšta, ypač rugpjūtį. Ir 40 laipsnių pasitaiko. ax.gif Į rudenį (rugsėjis, spalis), jau vėsiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaros lietuje: 21 kovo 2008 - 19:49
gal kas esate gyvenę viešbutyje Ana Maria?Kokie atsiliepimai,patarimai?

ir dar kas gero toj įžymiojoj Vardas taverna Kroustas??
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2008 03 22, 14:42)
gal kas esate gyvenę viešbutyje Ana Maria?Kokie atsiliepimai,patarimai?

Ankstesnėse temose tikrai nemažai aprašyta apie jį kaip ir apie Vardą taverną. Atsiliepimai tikrai blogi nebuvo. Jei neturi didelių lūksčių, tai manau nuvilta neliksi. :ax:Vykstant į Kretą labai naudinga pasiskaitinėt ankstesnes temas ( ypač sezono metu)
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2008 03 22, 13:42)
gal kas esate gyvenę viešbutyje Ana Maria?Kokie atsiliepimai,patarimai?

Esu gyvenusi. smile.gif Atsiliepimai neblogi, jei jūs labai daug iš viešbučio nereikalaujat. Praeitoj temoj nemažai kalbėta, įdedu nuorodas. ax.gif
Papildyta:
Čia aprašas.
Čia ir čia nuotraukos 4u.gif
O čia sąrašas fotoreportažų, kur gali rasti daug naudingos informacijos apie Kretą rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaros lietuje: 22 kovo 2008 - 18:26
QUOTE(reeva @ 2008 03 22, 17:04)
ir dar kas gero toj įžymiojoj Vardas taverna Kroustas??

Vardas tavernos, deja, nebėra, nes praeitą rudenį mirė jos savininkas verysad.gif nesilankiau po to Kroustas, bet manau, kad vien šeimininkė nesugebėtų jos išlaikyt, taigi, ir taverna, manau, užsidarė... deja, deja.. verysad.gif

sąrašėlį papildysiu vėliau, kai grįšiu prie savo kompo... ax.gif
Atsakyti
Kaip graikiškai Kreta? Žinau, kad rašosi Κρήτη, bet kaip tariasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 25, 20:18)
Kaip graikiškai Kreta? Žinau, kad rašosi Κρήτη, bet kaip tariasi?  ax.gif

Kriti , berods unsure.gif Jeigu skaityt graikiškai moku.
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2008 03 22, 14:42)
gal kas esate gyvenę viešbutyje Ana Maria?Kokie atsiliepimai,patarimai?


Čia turbut apie Hersoniso viešbutuką? Info yra novaturo diskusijose ir ankstesnėse SM temose. O šiaip randasi miestelio centre. Aš negyvenau, tik ten susitikimas buvo su atstove.
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 03 25, 22:01)
Čia turbut apie Hersoniso viešbutuką? Info yra novaturo diskusijose ir ankstesnėse SM temose. O šiaip randasi miestelio centre. Aš negyvenau, tik ten susitikimas buvo su atstove.

Anna Maria tikrai ne Hersonisos centre! Iki jo dar geras pusvalandis kelio. Ar ne tai pasakyt norėjai?
Atsakyti
Sveikos,baigiu perskaityti visas 10 temu,bet neradau atsiliepimu apie Lefkoniko ir Odyssia beach viesbucius.Na ju kainos ir nuolaidos tenkina,tad noreciau apie kiekviena atskirai isgirsti is jusu,ten buvusiu,ar pravaziavusiu pro sali..
Atsakyti