Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 03 20, 08:47)
Man iškilo tokis klausimas dėl avalynės: o su Ecco sandalais storu padu ar įmanoma jį pereit?  unsure.gif

man iskilo toks pats klausimas g.gif
bo kitokie batai i mano lagaminus nenumatyti, per daug smutkiu vaikams reikia tystis.
siemet darysim vel atrakcija - sutilpk i du lagaminus vadinasi. su savo ir dabar jau dvieju vaiku daiktais.
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 03 20, 08:47)
Man iškilo tokis klausimas dėl avalynės: o su Ecco sandalais storu padu ar įmanoma jį pereit?  unsure.gif

Jei tai būtų atviras priekis, pirštai visi, tai nesiūlyčiau, nes oj kaip į akmenis nusitranko... Gal geriau kokie bateliai, bet uždari (su tokiais daugiausia visi ir ėjo) Nes dulkių - daugybė, batai į akmenis irgi trinasi, tai nežinia kas iš pirštų liktų ax.gif
Atsakyti
Tai taip išeitų, kad reiks temptis ir kažkokius uždarus batus ar sportbačius g.gif
O aš jau džiūgavau, kad dviejų personažų kelioninis turtas tilps į vieną lagaminą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 03 20, 09:51)
Tai taip išeitų, kad reiks temptis ir kažkokius uždarus batus ar sportbačius  g.gif
O aš jau džiūgavau, kad dviejų personažų kelioninis turtas tilps į vieną lagaminą  unsure.gif

Šiaip būtų gerai. Jie gali būt ir kokie paprastesni, bet svarbu kad būtų patogūs 4u.gif
Atsakyti
aha, mes su vyru irgi kalnu batus su kaustytu priekiu pirkom doh.gif
gal jau cia ir per rimtas pasiruosimas tarpeklio sturmavimui, bet kazkaip nesinori po to kelias dienas kojas gydyt ir gulet prie baseiono. Be to ir santorini norint aplankyti ugnikalni sake reikia batu rimtais storais padais, nes kitaip pradegs kojos blink.gif
Atsakyti
gal kas buvo hotel SEMIRAMIS (hersonissos) ? ir gali pasidalinti ispudziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2008 03 20, 20:29)
vietoj kedu as planavau mokasinus imt. ale jauciu paieskosiu kokio tarpinio varianto tarp kedu ir mokasinu. ir su jais apsiavus vaziuosiu. o kitka i cemodana.
bet kokiu atveju i du lagaminus privalom tilpt. netilps batai, znacit samarija atidesim geresniems laikams, kai vaikai jau patys gales savo smutkytes tempt.

Tik nepraleiskit Samarijos dėl batų mirksiukas.gif Bandykit sutalpint, tikrai grožis nerealus wub.gif Pažiūrėkit:
user posted image

user posted image

user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 20, 20:37)
Tik nepraleiskit Samarijos dėl batų  mirksiukas.gif Bandykit sutalpint, tikrai grožis nerealus  wub.gif Pažiūrėkit:

bandysim. galgi trecias kartas nemeluos. uzpernai nejom, nes vyresnelis per mazas ir per judrus buvo. nedrisom mociutes palikt visa diena nevalgiusios ir i tulika nenuejusios. pernai, kai jau buvo kam ta zdraica priziuret, pilvely brolis augo. siemet aukliu ir pagalbos visas desantas vaziuoja, ale vistiek reik savo daiktus susitalpint ir patiems juos tempt.
jauciu rubu bus minimum, batu isejimui i miesta irgi neimsiu. uzteks sliopkiu pliazui, sandalu pasivaiksciojimams ir keduku samarijai.
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 20, 20:37)
Tik nepraleiskit Samarijos dėl batų  mirksiukas.gif Bandykit sutalpint, tikrai grožis nerealus  wub.gif



Girdėjau istorijų, kaip mergelės ašarodamos (iš grožio ir džiaugsmo turbūt bigsmile.gif ) su guminėm šlepetėm Samariją įveikia, tai manau, kad blogiausiu atveju (jei bendrakeleivis paskelbs bagažo minimizavimo vajų) su storapadžiais sandalais pereisiu ir aš (gal net be ašaros aky) biggrin.gif
Atsakyti
As kazkur skaiciau, kai dar labai nesidomejau Kreta, kad yra ir kitas tarpeklis, perpus trumpesnis, gal kas nors zinote kur jis ar kaip vadinasi? o tai paskaicius apie samarija jau galvoju savo darbinius "tankus" imti, bet jie sunkus tiek km tampyti ant koju, nors ir labai patogus, pado storis 2cm, neatrodyciau ipatingai juokingai blush2.gif ???
Atsakyti
QUOTE(Joker @ 2008 03 21, 18:38)
As kazkur skaiciau, kai dar labai nesidomejau Kreta, kad yra ir kitas tarpeklis, perpus trumpesnis, gal kas nors zinote kur jis ar kaip vadinasi? o tai paskaicius apie samarija jau galvoju savo darbinius "tankus" imti, bet jie sunkus tiek km tampyti ant koju, nors ir labai patogus, pado storis 2cm, neatrodyciau ipatingai juokingai blush2.gif ???

Koks skirtumas, kaip atrodytum, svarbu kad tau jie patogūs mirksiukas.gif
Taip, yra Imbros tarpeklis, netoli Samarijos. Ten žmonės dažniausiai važiuoja, jei būna paliję Samarijoj, ar šiaip nėra sąlygų ten nukakt. Citata iš interneto:

"Imbros tarpeklis dar vadinamas Samarijos pusbroliu. Jame įrengtas gamtos draustinis. Imbros tarpeklio ilgis – 7 km, plotis – 2–5 m, o gylis 300 m. Keliaudami šiuo tarpekliu sutikome laukinių Kretos ožkų, kurias vietiniai vadina kri-kri. Dėl ankstesnių laikų medžioklių šių ožkų populiacija labai sumažėjusi, tad nūnai kri kri įtraukta į Raudonąją knygą." (toliau apie tas ožkas ir eina kalba) ax.gif
Vienu žodžiu, tas, ir aš girdėjus, taip pat labai gražus, bet vis dėl to, jei bus galimybė, vykit į Samariją rolleyes.gif
Atsakyti
unsure.gif o kada geriausia keliauti i Kreta? g.gif
Atsakyti