Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Dovis @ 2008 03 14, 17:15)
Bet kazin ar tokios kainos galioja ir turistams skirtose vietose.

Ne, paprastai tuose mažuose jų vadinamuose Supermarketuose kainos yra aukštesnės, bet jie dirba ir laiku, kai normalios pardotuvės jau nedirba. Šiaip jei daugiau planuojat kažką pirkt, tai rekomenduoju kažką didesnio pasiieškot, kaip kad Spar Hersonnisos, ar tokie kaip Spar, Champion Agios Nikolaos. Apie vakarinę pusę negaliu pasakyt.
Atsakyti
Oi, Saltmete, kaip gerai,kad tu esi cia lotuliukas.gif viska zinai ir patari...man kainos irgi pasirode labai normalios, nes, pvz., Turkijoj marmaryje tai buvau sokiruota kainu - juk ten turetu buti pigu g.gif . O cia tai jau galvojau,kad bus BRANGU. Niu, bet ateis laikas, bus aisku.
Beje, tam psl tikrai yra daug info...Ypac del kelio zenklu - nu tie bruksniukai ( I ir II)...Tikrai nebuciau pagalvojus,kad ten parkuotis negalima tam tikrais menesiais blush2.gif
Tiesa, radau tokiu auto nuomu,kur toyota aygos galima gaut uz 40 euru 4 dienom. Cia realu? kazkaip negaliu patiket, juk masinyte tai gera, benziuko mazai valgo... ax.gif
Atsakyti
Dėl supermarketų 4u.gif Dar liko nepaminėtas LIDL. Mačiau šio tinklo parduotuvių daug kur. Ten pirkau visą alkocholį ir labai geros kokybės alyvuogių muilą.Tik po 1 EU, ir labai gražiai supakuotas.Pati turiu ypač sausą odą, tai dabar prausdamasi neatsidžiaugiu. O Champion tinkle labai didelis alyvuogių aliejaus pasirinkimas-brangiausiais buvo 1l -7 Eu. Bet sau parsivežiau ir po 3-nepaskyčiau kad blogas (Šaltmetė buvo minėjusi kuris aliejus geriausias, bet parduotuvėje viskas pasimiršo).Visi labai džiaugiasi parvežtais lauktuvių oregano prieskoniais-0,96 Eu gražiame stikliniame indelyje ir kiekis 100g. Žodžiu šiose supermarketuose sutaupėm nemažai pinigų, ir parvežėm gana gerų lauktuvių.
Klausimėlis Šaltmetėi- kuri RITCINA geriausia ? g.gif Jos ten tiek įvairių rūšių doh.gif kad sunku išsirinkt. Kur parsivežiau- schmoll.gif Arba jos toks skonis.....

Čia bus gyvenančiu netoli Rethimno, tai Makaliaus fotoreportaže buvo ekskursijų kainos iš ten
:http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=206084&st=144
O grįžtant prie lauktuvių, tai mes taip pat pirkom rakšluosčių draugams parvežti:
http://www.supermama...?...6084&st=228
Bet ten pardavėjai gudrus rašo kaina 3Eu, o kai perki, pasirodo ši kaina galioja perkant 10 vnt., pavieniai -5Eu g.gif Dar vaikai labai džiaugėsi kortom su Kretos vaizdeliais. O jau papuošalų grožis......ypač Sanorinio saloje doh.gif Vieną tik pastebėjau Kretos duty fry pirkt beveik nieko neapsimoka...Čia tau ne Turkija doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif ,
Na, stai ir mes jau nusipirkom kelione i Kreta Rugsejo 23-spalio 2 d. Gyvensime Iberostar Creta Panorama viesbutyje. Jame jau esame su vyru buve pries 4 metus, o dabar ten vaziuosim su savo 5 metu suneliu. Viesbutis is ties puikus, o dar is Neoturo pirkom su labai didelem nuolaidom. Pradzioje galvojome pirkti is kito operatoriaus, bet pirma apsiklausinejau visus ir ka gi, laimejom net 1769 litus nuolaidos. Tikrai buvo verta pavargti ieskant, bet rezultatas tikrai nudziugino thumbup.gif
Gal kuri jau esate keliavusi per Neotura, ar patikima firma, ar nebus kokiu nesklandumu? Anksciau vaziuodavom per kitus operatorius, o si atradau Jusu merginos, deka. Todel visoms labai aciu drinks_cheers.gif

Merginos, paskubekit pasinaudoti isankstinio pirkimo nuolaidomis! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatabux: 15 kovo 2008 - 13:46
QUOTE(lukne1 @ 2008 03 14, 23:42)
Tiesa, radau tokiu auto nuomu,kur toyota aygos galima gaut uz 40 euru 4 dienom. Cia realu? kazkaip negaliu patiket, juk masinyte tai gera, benziuko mazai valgo... ax.gif

nežinau, ar labai realu.. bet gal... g.gif visko gali būt, kad tokios kainos galioja ne sezono metu, o sezono metu, kaip žinia, kainos pakyla... oficialiai.

QUOTE(Udrius @ 2008 03 15, 06:36)
Ale žinok ir lietuvoje tokie ženklai yra:)) Kaip teises laikei aaa?smile.gif)) g.gif

o tai LT tokie ženklai kartais ne porines ir neporines savaitės dienas reiškia? ax.gif g.gif blush2.gif

QUOTE(Ciklomena @ 2008 03 15, 07:57)
Dėl supermarketų  4u.gif Dar liko nepaminėtas LIDL. Mačiau šio tinklo parduotuvių daug kur. Ten pirkau visą alkocholį ir labai geros kokybės alyvuogių muilą.Tik po 1 EU, ir labai gražiai supakuotas.Pati turiu ypač sausą odą, tai dabar prausdamasi neatsidžiaugiu. O Champion tinkle labai didelis alyvuogių aliejaus pasirinkimas-brangiausiais buvo 1l -7 Eu. Bet sau parsivežiau ir po 3-nepaskyčiau kad blogas (Šaltmetė buvo minėjusi kuris aliejus geriausias, bet parduotuvėje viskas pasimiršo).Visi labai džiaugiasi parvežtais lauktuvių oregano prieskoniais-0,96 Eu gražiame stikliniame indelyje ir kiekis 100g. Žodžiu šiose supermarketuose sutaupėm nemažai pinigų, ir parvežėm gana gerų lauktuvių.
Klausimėlis Šaltmetėi- kuri RITCINA geriausia ? g.gif Jos ten tiek įvairių rūšių  doh.gif kad sunku išsirinkt. Kur parsivežiau- schmoll.gif Arba jos toks skonis.....

Taip, LIDL visoje Europoje skaitosi pigus... bet kokybės atžvilgiu tai nežinau ar labai jau geros tos prekės.. g.gif
Dėl aliejaus, tai visas graikiškas aliejus yra tikrai geras, svarbiausia, kad būtų extra virgin, na, ir kaip anksčiau rašiau, jei netingit, pasinagrinėkit rūgšingumą... kuo geresnis aliejus, tuo mažesnis rūgštingumas...
dėl prieskonių, tai nepirkit tų prieskonių mišinių, ala tadziki, souvlaki ir pan. graikai naudoja grynas žoleles, o ne kažkokius mišinius. pastarieji yra turistinis šlamštas.
ricinos aš kadangi nemėgėja, tai ir nepatarsiu labai... bet praeitą vasarą buvau nustebinta, kai draugai graikai pirko vos ne pačią pigiausią, butelys kaip kad alaus sovietiniais laikais buvo, ir su tokiu pat metaliniu kamšteliu uždarytas.. lotuliukas.gif nu bet visai skani ji buvo... o šiaip retsina yra labai specifinio skonio, taigi ne visiem ji patinka... ir šiaip ją gert reikia tikrai atšaldytą.. ir dar, originali Retsina yra iš Samos salos, taigi, gal ten gamintą ir reiktų pirkt... g.gif

QUOTE(ziogiux @ 2008 03 15, 08:58)
zodziu, geriau jau nusiteiksiu, kad pigu nebus , o kai nuskrisiu....gal ir apsidziaugsiu ax.gif  biggrin.gif

taip, geriau nusiteik, kad bus brangiau, o jei ir bus pigiau nei manei, tai bus tik malonus siurprizas... biggrin.gif

QUOTE(brangute @ 2008 03 15, 11:48)
Tai dabar dar ir sužinojau, kokias lauktuves pirkti -nu tema šita nuostabi, belieka rugpjūčio sulaukti, ech, pusmetis dar....

tai ankstesnėse temose dar paskaitinėk, dar daugiau sužinosi... mirksiukas.gif

QUOTE(Ciklomena @ 2008 03 15, 12:58)
Vieną tik pastebėjau Kretos duty fry pirkt beveik nieko neapsimoka...Čia tau ne Turkija  doh.gif

Mielosios, neapsigaukit su tom Duty Free.... Europos Sąjungos ribose seniai nėra jokių duty free, kur iš tikro būtų be mokesčių.. vienintelės Duty free zonos Europoje yra Åland salos tarp Švedijos ir Suomijos ir, jei neklystu, Malta. Visa kita yra tik pavadinimai.
Atsakyti
Cia kam kelione dar toli, o jau norisi Graikisku garsu biggrin.gif http://www.youtube.c...feature=related

Ziuriu jau tema i pabaiga. Gal reiktu keliaujanciu sarasiuka padaryt? Tik kazin ar visos sutinka?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2008 03 15, 20:45)
Kas nori isirasyti i sarasiuka, kopijuokit paskutini sarasa ir irasykit save prie jusu keliones menesio.

Renatabux-rugsejo 23-spalio 2 d.  Iberostar Creta Panorama

Geras pasirinkimas, pernai panasiu laiku buvom su vyru siame viesbutyje, tai likom patenkinti thumbup.gif thumbup.gif Siemet zhadam kazkada rugseji taip pat i Kreta skristi, bet dar nezhinau tikslios datos... ax.gif
Atsakyti
svaigstu ir as dabar del kelione i Kreta, renkuosi, esu nusiziurejus
Grand Hotel
in Hersonissos, gal esat ka girdeje? Ir man idomu kaip ten nuvykimu is orouosto i viesbut, raso kad "Return transfers included from the airport to your accommodation ", bet mes atvykstam 3.10 nakty, tai paims mus tikrai? Baisu kazkaip biggrin.gif




Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2008 03 16, 14:24)
svaigstu ir as dabar del kelione i Kreta, renkuosi, esu nusiziurejus 
Grand Hotel
in Hersonissos, gal esat ka girdeje? Ir man idomu kaip ten nuvykimu is orouosto i viesbut, raso kad "Return transfers included from the airport to your accommodation  ", bet mes atvykstam 3.10 nakty, tai paims mus tikrai? Baisu kazkaip biggrin.gif

gali būt rami. Jei rašo, kad included, tai ir paims ir nuveš, nepriklausomai nuo paros laiko. Su kokia firma ruošiatės keliaut? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 03 18, 15:34)
Rugpjūčio 21 -28, Retymnas, Theathermis Palace smile.gif


sveikos mergaičiukės, aš noriu prisijungti prie jūsų, peržiūrėjau paskutines kelias temeles,mes su vyru io Kretą išskrendam gegužės 18d iki 27, per sofatravel, viešvutis Semiramis-hersonissos miestelyje, nesiruošiame gulėti bambas išvertę, manom kad pagulet galima ir čia Lietuvoj, tad intensyviai keliausim į santoriną, po visą Kretą ir t.t.tik vis nesiryžtu eit į tą tarpeklį, labai jau kankinanti kelionė man ten pasirodė keik domėjausi, kaži ar ištemsiu ėsčiomis smile.gif skrisim su aurela naujuoju boingu, tai pirma mūsų rimtesnė kelionė, jaudinuos, įtraukit mane irgi i sarašus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantike @ 2008 03 19, 10:50)
sveikos mergaičiukės, aš noriu prisijungti prie jūsų, peržiūrėjau paskutines kelias temeles,mes su vyru io Kretą išskrendam gegužės 18d iki 27, per sofatravel, viešvutis Semiramis-hersonissos miestelyje, nesiruošiame gulėti bambas išvertę, manom kad pagulet galima ir čia Lietuvoj, tad intensyviai keliausim į santoriną, po visą Kretą ir t.t.tik vis nesiryžtu eit į tą tarpeklį, labai jau kankinanti kelionė man ten pasirodė keik domėjausi, kaži ar ištemsiu ėsčiomis  smile.gif skrisim su aurela naujuoju boingu, tai pirma mūsų rimtesnė kelionė, jaudinuos, įtraukit mane irgi i sarašus ax.gif

Šiaip siūlau neabejot dėl Samarijos mirksiukas.gif (nebent yra rimtokų problemų su sveikata). Aš irgi galvojau, kad tai ne mano kojoms, bet tikrai nesigailėjau ax.gif Taip vargina, bet ne taip kaip lipant į kalną (visą ėjimo laiką leidiesi nuo kalno). 4u.gif O vaizdelių tiek gražių wub.gif Šiaip Samarija yra bene labiausiai man patikusi vieta Kretoje, ir tikrai būtų gaila, jei nebūčiau jos pamačiusi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 19, 12:12)
Šiaip siūlau neabejot dėl Samarijos  mirksiukas.gif  (nebent yra rimtokų problemų su sveikata). Aš irgi galvojau, kad tai ne mano kojoms, bet tikrai nesigailėjau  ax.gif Taip vargina, bet ne taip kaip lipant į kalną (visą ėjimo laiką leidiesi nuo kalno).  4u.gif  O vaizdelių tiek gražių  wub.gif Šiaip Samarija yra bene labiausiai man patikusi vieta Kretoje, ir tikrai būtų gaila, jei nebūčiau jos pamačiusi.  rolleyes.gif



Man iškilo tokis klausimas dėl avalynės: o su Ecco sandalais storu padu ar įmanoma jį pereit? unsure.gif
Atsakyti