Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Gyvensim Mediterraneo...Niu neradau as apie juos nieko, bet tikiuos nenusivilsiu. Man svarbu netoli nuo miesto(niu,kad su vezimu kaip nors nupedinciau) ir kad netoli nuo oro uosto, nes pvz, Turkijoj mes nuo oro uosto dar 5 val vaziavom. Tai sikart su vaiku jau taip nerizikuoju. Atmeciau visus viesbucius, kurie daugiau nei 50 km nuo oro uosto, nors ir labai sirdi del to skaudejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2008 03 12, 14:24)
Gyvensim Mediterraneo...Niu neradau as apie juos nieko, bet tikiuos nenusivilsiu. Man svarbu netoli nuo miesto(niu,kad su vezimu kaip nors nupedinciau) ir kad netoli nuo oro uosto, nes pvz, Turkijoj mes nuo oro uosto dar 5 val vaziavom. Tai sikart su vaiku jau taip nerizikuoju. Atmeciau visus viesbucius, kurie daugiau nei 50 km nuo oro uosto, nors ir labai sirdi del to skaudejo doh.gif

Siame viesbutyje mes buvom praejusiais metais rugsejo men.jei kas domintu,galeciau papasakoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2008 03 12, 21:44)
aciu labai reiks pasigvildenti. gal gali man zemelapi imesti i judrioji@gmail.com, gal dar zemelapiuku kokiu turi kretos?
aciu
tai kad mes is lietuvos isvaziuojam 05 27 sad.gif

sitas gan issamus atrodo g.gif
http://www.west-cret...crete_104kb.htm
http://66.29.86.75/c...s/Crete-eot.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogiux: 12 kovo 2008 - 20:56
QUOTE(lukne1 @ 2008 03 12, 16:24)
Gyvensim Mediterraneo...Niu neradau as apie juos nieko, bet tikiuos nenusivilsiu. Man svarbu netoli nuo miesto(niu,kad su vezimu kaip nors nupedinciau) ir kad netoli nuo oro uosto, nes pvz, Turkijoj mes nuo oro uosto dar 5 val vaziavom. Tai sikart su vaiku jau taip nerizikuoju. Atmeciau visus viesbucius, kurie daugiau nei 50 km nuo oro uosto, nors ir labai sirdi del to skaudejo doh.gif

Blogai padarei - kelionė i Agiosą ar rentymna kretoje trunka ne daugiau 2 val... Net ir mėtant turistus pakelyje. Problematiškiau tik su Chania.
Atsakyti
mes medu kopinejom Kretoje Anastasijos viesbutyje, likom labai patenkinti viskuo, ir lietuve savininko zmona labai daug info duodavo, ka kur galima pamatyti , isigyti ar rasti... thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
Gal kas zino, ar galesiu savo vaika vesti i viesbutyje veikianti Novaturo seimos kluba, ten su lietuviu vaikuciais dirba ju atstove lietuve, jei mes busime atvaziave i ta viesbuti su Teztour. Cia juk Novaturas tokia specialia paslauga teikia, kad teveliai pailsetu palike vaikucius lietuviskai kalbanciai merginai, bet ir ju keliones del to daug brangesnes, nors viesbutis tas pats. Kazkaip nekyla ranka del to laaaabai daug permoketi. schmoll.gif
Gal kas jau buvo su tuo susidure blush2.gif
Atsakyti
Sveikuciai, norejau paklaust, kuri menesi rekomenduotumet vaziuoti i Kreta, kad galima butu jau maudytis juroj, bet kad nebutu super karsta ax.gif Sorry jei jau buvo toks klausimas, labai daug prirasyta neturiu kada visk perversti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2008 03 13, 12:07)
Sveikuciai, norejau paklaust, kuri menesi rekomenduotumet vaziuoti i Kreta, kad galima butu jau maudytis juroj, bet kad nebutu super karsta ax.gif Sorry jei jau buvo toks klausimas, labai daug prirasyta neturiu kada visk perversti ax.gif

Gegužį be abejonės. Na, dar iš bėdos rugsėjo galas.. jau karščiai aprimę būna.. bet tada ir gamta jau ne ta...
Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2008 03 13, 12:07)
Sveikuciai, norejau paklaust, kuri menesi rekomenduotumet vaziuoti i Kreta, kad galima butu jau maudytis juroj, bet kad nebutu super karsta ax.gif Sorry jei jau buvo toks klausimas, labai daug prirasyta neturiu kada visk perversti ax.gif

Šiaip kai buvom spalio pradžioj buvo šilta, ir vanduo tikrai nešaltas. Bet esu nemažai girdėjus, kad gamta pavasarį daug gražesnė (kaip ir sakė Šaltmėtė), viskas dar nėra išdeginta vasaros saulės. Tad jei turit galimybę, gal bandykit pavasarį. ax.gif
Atsakyti
Cia adresiukas, jei vykstantiems idomu http://www.explorecr...ious/prices.htm. Idomu,kiek cia teisybes ax.gif

Zyliuk,niu man kazkodel buvo uzsifiksave,kad tu busi ten 05 17..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2008 03 14, 10:45)
nezinau, ar tiketis, kad viskas tiek ir kainuos g.gif  g.gif nelabai tikiu, kad tokios kainos i Santorini bus ir rugpjuti schmoll.gif


Kaip suprantu, tai yra tik kelto bilieto kaina, o ne ekskursijos, kuria perkate pas vietinius! g.gif
Atsakyti
Bet kazin ar tokios kainos galioja ir turistams skirtose vietose.
Atsakyti