Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Jei niekas neatsako, turbut neturi ka pasakyti biggrin.gif

Siulau, uzsukti i www.tripadvisor.com
Yra ten atsiliepimu apie jusu viesbucius (zinoma, jei angliskai arba vokiskai skaitote biggrin.gif ). Iveskite i search laukeli: CRETE+JUSU VIESBUCIO PAVADINIMAS.

Nepatigekit pasiieskoti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 27 vasario 2008 - 15:56
QUOTE(kisste @ 2008 02 26, 23:25)
Aš šian užsisakiau į kretą,viešbutis "oasis". keliausim rugjūčio 5d. drinks_cheers.gif


Puikus nedidelis viesbutukas, is kambariu nuostabus vaizdas i jura, maitinimas irgi labai neblogas. Vienu zodziu thumbup.gif . Kai kita karta skrisiu i Kreta, tai butinai i "Oasis".
Atsakyti
Labutis,

mes ir planuojam lekt i kreta geguzes pradzioj. Gal kas buvot viesbutyje Arminda?

o del Oasis viesbutuko...Niu man jis toks liuks.As jau pora metu juo vis gundausi, bet su mazu vaiku nelabai tinkamas, jauciu.....
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2008 02 28, 00:57)
Labutis,

mes ir planuojam lekt i kreta geguzes pradzioj. Gal kas buvot viesbutyje Arminda?

o del Oasis viesbutuko...Niu man jis toks liuks.As jau pora metu juo vis gundausi, bet su mazu vaiku nelabai tinkamas, jauciu.....

Lukne 1, nu nepatingek ir sio lapo apacioje, kaireje, baltame langelyje isvesk zodi ARMINDA. Nugi tiek atsiliepimu ismes... Tai tikrai nera sunku, juolab, kai merginos apie ji kalbejo prie kelis puslapius... doh.gif
Atsakyti
sveiki,

niekaip nepavyksta apsispresti, kur geriau apsistoti: ar Retimne, ar Agios g.gif Keliausim su 10 men. kudikiu, tad atostogos bus 'pagal vaika' smile.gif Porai dienu planuojame issinuomoti automobiliuka ir pasivazineti po sala, likusi laika leisti vietoje. Prasau patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2008 02 23, 18:24)
Mes keliaujam liepos menesi  biggrin.gif  Bijojau del karscio, bet norim is karto po vestuviu, taigi teks pakenteti.
Santorini norim aplankyti. Kaina stabdo, bet tiek prisiklausius, tai butinai reikia nuvaziuoti smile.gif


Nu karštoka tokiu metu drinks_cheers.gif , mes praeitais metais liepos pradžioje buvome ax.gif (irgi Anna Maria thumb_yello.gif ). Apie jokius megztukus vakarais galite ir negalvoti irnesakyk.gif , mums jų nė vieno vakaro neprireikė (net ir mažiems vaikams) karsta.gif Na aišku ne toks karštis, kaip kad Egipte tokiu metu hihihi.gif , bet palyginus su gegužės mėn. tai tikrai liepą gerokai karščiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 28 vasario 2008 - 12:41
QUOTE(Salaam @ 2008 02 28, 13:52)
I koki viesbuti? Mes 17 islekiam? smile.gif


I Coral Agios Nikolaos mieste mirksiukas.gif

Rytoj jau paroda, tai panasu kad Tezai uzsislaptine ir liks iki parodos.
Atsakyti
sveiki, tikiuosi prisijungsiu prie jusu, tiesa pasakius pasielgiau truputi aferistiskai - bijau karscio ir nutariau vykti ne vidurvasari, suskaiciavau geguzines sventes, pridejau iseigines, balandzio 26,27 ir 3 dienas atostogu tarp ju, sausio men. easy travel uzklausimo formoj ivedziau - balandzio 26 kreta ir gavau atsakyma - pasiulymu nera, tada pasidomejau forumuose ir suzinojau, kad is lietuvos charteriai pradeda i kreta skraidyti nuo geguzes 1 ... nu i fig s nim pagalvojau,
vakar visgi uzsinorejau paziureti, kur man kitur praleisti tas dienas, isijungiu easy travel, o ten pagal sena uzklausima isdave - kreta - 26 balandzio blink.gif
puoliau rezervuoti, dabar tik is viesbucio patvirtinimo reikia sulaukti... tikiuosi sulauksiu ax.gif
man tokia mintis kilo, kad cia susije su ju velykom, todel pirmas reisas 26, tegyvuoja ju velykos kurios isgelbejo mano atostogas (tikiuosi) thumbup.gif
jei gausiu patvirtinima is viesbucio, uzversiu klausimais, nors perskaiciau jau bevei visas kretos temas per 2 dienas rolleyes.gif
Atsakyti
Labai reikia patarimo 4u.gif

Ryt ketinam pirkti kelionę, o vis dar neapsisprendėm ką rinktis: Rethymną ar Agios Nikolaos.
Kuris miestas gražesnis? Kuriame yra daugiau ką pasižiūrėti?

Aišku, vyksime į ekskursijas. Kaip suprantu, į Santoriną, Samariją patogiau vykti iš Rethymno.
O kaip dėl Chrissi salos ar Spinalongos? Ar įmanoma per vieną dieną autobusu iš Rethymno nuvažiuoti iki kelto, nusikelti į kurią nors salą, pabūti joje pakankamai laiko ir grįžti tą pačią dieną į Rethymną? g.gif

Labai prašau, padėkite apsispręsti... rolleyes.gif

Atsakyti
http://www.cretetrav.../Bus_schedules/ Čia Kretos autobusų tvarkaraštis. Į Chrisį salą iš Irapetros laivas išplaukia ryte 10, o grįžta atgal berods 16.Tai jei pavyks susiderinti pirmyn biggrin.gif O dėl miestelių tai skonio reikalas.Čia pakanka tiek Rethimno, tiek Agioso gerbėjų. Jau pati nusistatyk prioritetus.O tai viešbučius esi apsirinkusi?
Papildyta:
Į Spinalongą iš Agioso laivas išplaukia ar tai 12 ar 12,30 tiksliai nepamenu g.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
Jau išsirinkau viešbutuką Stalidoje, o dabar paskaičius forumą labai susimėčiau g.gif
Kažkodėl ir pradžių Retimną buvau atmetusi į šalį, o dabar juo vis labiau žaviuosi.
Ir kai psuprantu jis patogesnėje vietoje kelionėms?
Būtinai norėtume aplanktyi Santorinį, Samariją, gal dar Chrisi salą naudojantis ekskursijomis ir Matalą ir Preveli, Balos įlanką, o gal dar ir Vai papludimį išsinuomojus auto 2-3 dienoms.
Dar norėtųsi kad 2-3 dienelės liktų ramiam pasivartymui smėlėtame paplūdimyje.

Kažin ar teisingai pasirinkau ar vistik persigalvoti ir su tokiu atostogų planu geriau apsistoti Retimne?
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerryx @ 2008 02 29, 12:50)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jau išsirinkau viešbutuką Stalidoje, o dabar paskaičius forumą labai susimėčiau  g.gif
Kažkodėl ir pradžių Retimną buvau atmetusi į šalį, o dabar juo vis labiau žaviuosi.
Ir kai psuprantu jis patogesnėje vietoje kelionėms?
Būtinai norėtume aplanktyi Santorinį, Samariją,  gal dar Chrisi salą naudojantis ekskursijomis ir Matalą ir Preveli, Balos įlanką, o gal dar ir Vai papludimį išsinuomojus auto 2-3 dienoms.
Dar norėtųsi kad 2-3 dienelės liktų ramiam pasivartymui smėlėtame paplūdimyje.

Kažin ar teisingai pasirinkau ar vistik persigalvoti ir su tokiu atostogų planu geriau apsistoti Retimne?
g.gif  g.gif  g.gif

mes pastudijavom siek tiek zemelapi ir issirinkom Retymna, bet mano manymu, visos Kretos dalys ispudingos, o viską pamatyti vienos keliones metu sunku mirksiukas.gif
Atsakyti