Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(egle_83 @ 2008 02 20, 18:13)
gavau ka tik is agentes laiska su pasiulymu. ka patartumet rinktis?
Arminda, Golden beach, Chrissi Amoudia ar Cactus beach? kaina visu situ panasi iseitu. dar siulo Anthaoussa resort & SPA , bet jau virs 3000lt truputi...

Patarčiau pasižiūrėti horizon travel pasiūlymus, bo ten 4* viešbučių su AI.. daug l.daug. ne taip kaip travelmane...
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2008 02 20, 18:13)
gavau ka tik is agentes laiska su pasiulymu. ka patartumet rinktis?
Arminda, Golden beach, Chrissi Amoudia ar Cactus beach? kaina visu situ panasi iseitu. dar siulo Anthaoussa resort & SPA , bet jau virs 3000lt truputi...


Man asmeniskai Golden Beach minusas yra baseinas ant stogo mirksiukas.gif

As balsuociau uz Anthoussa Resort & Spa, nes jis ant juros kranto!

Bet juk tai yra kiekvieno pasirinkimas. Tiesiog reikia pasverti pasiulytu viesbuciu pliusus ir minusius. Kokie dalykai jums yra pliusai, cia patarti niekas negali mirksiukas.gif
Atsakyti
Kurį pasirinkti nepatarsiu, bet nesirinkčiau Golden Beach ir Arminda schmoll.gif Golden beach buvo draugai pernai, tai neliko sužavėti, nes pliažas l.siauras ir smėlis pasak jų "kažkoks murzinas". Mes pro jį pravažiavom, tai džiaugėmės, kad patys nepasirinkom, mums nepatarė jo agentūroj schmoll.gif Pliusas gal tik tas, kad jis Chersonissos centre. Aišku tai mažiau įtakoja, jei dažniau keliausit mašina ar į ekskursijas važiuosit.
Arminda irgi mačiau pravažiuojant, tiksliau teritoriją aplink viešbutį. Na irgi nieko įspūdingo, pažiūrėjau kad už tokias kainas, kiek jame yra, galima ir geriau rasti.
Kažkaip susidariau nuomonę, kad dauguma Chersonissos viešbučių, kai kurių ir pliažai palei pat gatvę. Gal aš čia per grubiai išsireiškiau, bet mums su vyru taip pasirodė rolleyes.gif

O jūs su vaikais važiuojat? nes Cactus Beach šeimyninis viešbutis. Norėjom jį rinktis bet nebuvo jau vietų ir kaina truputį per didelė buvo.

QUOTE(egle_83 @ 2008 02 20, 16:13)
gavau ka tik is agentes laiska su pasiulymu. ka patartumet rinktis?
Arminda, Golden beach, Chrissi Amoudia ar Cactus beach? kaina visu situ panasi iseitu. dar siulo Anthaoussa resort & SPA , bet jau virs 3000lt truputi...

Atsakyti
QUOTE(Zaliaake @ 2008 02 20, 15:53)
Nu tai jau isduok paslapti kokiam viesbuty nusprendet gyvent?  ax.gif
As tai dar vis svarstau ir svarstau, kad tik neliktume paskui ant ledo  biggrin.gif Siandien kazkodel mastau apie Sirens Beach & Village viesbuti su AI sistema, Bent jau aprasymose raso, kad jis tik 1 km nuo kurorto centro  g.gif Aisku kadangi jis kataloguose pasirode tik siemet, tai ir atsiliepimu apie ji kol kas beveik ir nera.


na apsistojau ties Rethymno Village, kuklus 3* bet manau tiks, irgi imam su AlI, vien dėl vaiko, kaip jau anksčiau rašiau. Iki Rethymno centro 5 km, bet kas pusvalandį važiuoja iš viešbučio autobusas ir berods pėsčiom galima pakrante nueiti, atsiliepimų nėra apie jį daug, bet neblogi.
Atsakyti
QUOTE(Barbara @ 2008 02 20, 17:05)
na apsistojau ties Rethymno Village, kuklus 3* bet manau tiks,  irgi imam su AlI, vien dėl vaiko, kaip jau anksčiau rašiau. Iki Rethymno centro 5 km, bet kas pusvalandį važiuoja iš viešbučio autobusas ir berods pėsčiom galima pakrante nueiti, atsiliepimų nėra apie jį daug, bet neblogi.


Nu va, o mane kazkaip baido tie 5 km iki centro g.gif
Vasara buvom Turkijoj, tai gyvenom priemiestyje, iki centro buvo kazkur apie 10 km, bet va mums nelabai tas ir patiko, nes su vaikais ir su autobusais vazinetis, kazkaip sunkiai sekesi, neisstovedavo ramiai toj stotelej, begdavo visur kur tik imanoma, i visas keturias puses. Mazasis dar nevaiksciojo tuo metu, o dabar tai is vis, vienas paskui kita lekia doh.gif biggrin.gif Tai praktiskai ir prasedejom visas dienas viesbutyje unsure.gif Vat su masina vaziuot be problemu, abu sedi priristi ir viskas biggrin.gif
Aisku cia ir nuo vaiku priklauso, bet kai pas mane du ir vietoj nenustygstantys, tai galvoju rinktis viesbuti arciau centro, kur butu galima pestute nueit. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaliaake @ 2008 02 20, 15:53)
biggrin.gif Siandien kazkodel mastau apie Sirens Beach & Village viesbuti su AI sistema, Bent jau aprasymose raso, kad jis tik 1 km nuo kurorto centro  g.gif Aisku kadangi jis kataloguose pasirode tik siemet, tai ir atsiliepimu apie ji kol kas beveik ir nera.

Kurmiuke buvo sitam viesbutyje ir ji labai patenkinta. Uzklausk jos. As juo irgi gundausi, bet kaina biski kandziojas.
Atsakyti
QUOTE(Zaliaake @ 2008 02 20, 17:29)
Nu va, o mane kazkaip baido tie 5 km iki centro  g.gif 


na mane irgi jie baido, bet pasvėrus visus + ir - apsistojau ties juo, planuojam keletą dienų automobilį nuomoti, na kokius porą kartų iki kurorto centro gal nukaksim nežinau pėsčiom ar autobusu, o kitas dienas gal viešbutyje ir artimose apylinkėse praleisim, jeigu aplink yra kur pavaikštinėti, tai man didmiestis nebūtinas, nežinau net gal ir gailėsiuosi vėliau, bet kol kas taip atrodo... ax.gif
Atsakyti
o mes ilgai nesukom galvos biggrin.gif is atsiliepimu iskaitem, kad OASIS geras viesbutukas thumbup.gif o be to keliaujam be vaiku, norim kuo daugiau pamatyti, didelio komforto neieskom , bet ir antisanitariniu salygu nenoretumem hihihi.gif tai tikiuosi pasirinkom vykusiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaliaake @ 2008 02 20, 19:29)
Nu va, o mane kazkaip baido tie 5 km iki centro  g.gif 


Mes gyvenom 7km nuo Rethymno. Jokio diskomforto nepajutom. Netgi smagiau gyventi toliau nuo to didmiescio surmulio. Be to issinuomoji masiniuka ir tiu tiu kur tik nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar apie ARMINDĄ (nors ROKI jau labai išsamiai parašė). Buvome pernai spalio mėn. su šešiamete dukra.

Kaip ir sakė ROKI, jeigu planuojate visą laiką būti tik viešbutuje ar aplink jį, nelabai turėsite ten ką veikti.
1. Teritorija maža, o tiksliau jos visai nėra.
2. Renginių nėra, tik vakare pusvalandis šokių vaikams, kur skamba daugiausia vokiškos dainelės, nors dalyvauja ir Novaturo šeimos klubo atstovė.
3. Baseinas tikrai geras, bet gultai ir skėčiai man pasirodė tokie nudėvėti.
4. Valgant taip vadinamoje restoranėlio terasoje, norėtųsi šiek tiek daugiau tvarkos prie stalelių.
5. Pliaže prie viešbučio buvome nuėję tik pasižiūrėti, bet jis mums nepatiko: randasi įlankėlėje, nėra didelis, gultai 4eur, berods, kai tuo tarpu Stalidoje labai padoriame pliaže mokėjome 2eur.
6. Aplinkiniai Hersonissou, Stalida ir Malija, nemanau, kad sužavės.

Priežastys dėl kurių, jei šiemet nuspręsime važiuoti į Kretą, vėl rinktumėmės šį viešbutį:
1. Priimtina kaina: 10d. poilsis kainavo ~5600 litų, AI.
2. Gera strategiškai vieta, beveik salos centras. Mums tai buvo aktualu, nes, kad dukrai neįgristų, automobilį nuomavomės kas antrą dieną taigi turėdavome grįžti iki 8.00 val. vakaro.
3. Mano liguistam skrandžiui labai įtiko ir patiko viešbučio maistas, pasirinkimas tikrai buvo, tik man trūko sriubų.
4. Stalidoje (apie 15 min. pėstute) atradome mums labai patikusį pliažą. Nieko egzotiško, bet smėlis, ilgas įbridimas, kas mums atostogaujant su vaiku buvo aktualu.
5. Kambarį ėmėme naujame pastate ( priemoka apie 500 lt. 2 suag.). Gavome viršutiniame aukšte su vaizdu į jūrą - buvo labai smagu vakarais balkonėlyje gurkšnoti vyną ir stebėti besileidžiančių į Heraklioną lėktuvų šviesas.
6. Žinotume, ko tikėtis. Pernai rinkdamiesi galvojome apie Hersonissos Maris, bet, kai pamatėme važiuodami pro šalį, nieko patrauklaus neišvydome o kataloge atrodė gana patraukliai.

Tai tiek. Gal kam nors padės renkantis. Šiaip, savaime suprantama, viskas remiasi į kiekvieno piniginę. Mes nusprendėme, kad gal geriau rinktis paprastesnį viešbutį, bet palikti daugiau pinigų atostogų išlaidoms. Bent jau mums pasirinkimas pasiteisino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2008 02 20, 21:48)
o mes ilgai nesukom galvos biggrin.gif is atsiliepimu iskaitem, kad OASIS geras viesbutukas thumbup.gif o be to keliaujam be vaiku, norim kuo daugiau pamatyti,  didelio komforto neieskom , bet ir antisanitariniu salygu nenoretumem hihihi.gif tai tikiuosi pasirinkom vykusiai biggrin.gif


Mes irgi ji pasirinkom. Kaina labai gera pasirode, atsiliepimai irgi visi tik geri. O guleti prie juros nesam nusiteike - nuomosimes masina ir vazinesim visur.
Aisku, jura tolokai ir kalnas, bet visa kita - neblogai. Kazin tik kaip su apylinkem - ar yra nors kur salimais pavalgyti ir ka nors pamatyti? Bet, kiek skaiciau, tarpmiestine stotele visai salimais viesbucio. Ir auto nuoma..........
Gal kas turit gyvu atsiliepimu is patirties?
Atsakyti
Aš irgi galvoju apie Oasis viešbutuką. Kiek girdėjau iš buvusiųjų ten- paprastas ir geras. manau, neprašausiu.
Atsakyti