Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 02 19, 14:42)
Taip, šneku apie lėtąjį, nes kaip supratau, Barbara dar nėra užtikrinta, kad atostogaus Rethimne  ax.gif


tikrai nesu užtikrinta, o vežimėlis tai sportinukas, reikalui esant susilanksto, bet žiūrėsim vietoj kokios pramogos įmanomos ir pan., tik norim daugmaž gaires apsibrėžti ir labai nesinorėtų nuvykus į Kretą visa laiką paplūdimy praleisti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 02 19, 14:42)
Taip, šneku apie lėtąjį, nes kaip supratau, Barbara dar nėra užtikrinta, kad atostogaus Rethimne  ax.gif


O ar plaukiant letaeigiu laivu galima degintis denyje, vaikstineti lauke? Nes greitaeigis kiek zinau visiskai uzdaras.
Atsakyti
QUOTE(Barbara @ 2008 02 19, 14:47)
tikrai nesu užtikrinta, o vežimėlis tai sportinukas, reikalui esant susilanksto, bet žiūrėsim vietoj kokios pramogos įmanomos ir pan., tik norim daugmaž gaires apsibrėžti ir labai nesinorėtų nuvykus į Kretą visa laiką paplūdimy praleisti... ax.gif

Iš tiesų, Kretoje pilna puikių vietų. mirksiukas.gif Tarkim, man labai patiko Kretos akvariumas. Jis netoli Herakliono, nesunku ten nuvažiuoti, pakankamai daug nuorodų į jį. Akvariumai dideli, žuvys taip pat. Medūzos, rykliai, jūros arkliukai (kokie mažučiai wub.gif... ) Vienu žodžiu, įspūdis didžiulis. Šalia kiekvieno akvariumo lentelės įvairiomis kalbomis info apie gyvūnus, toliau - vaizdai, filmai su povandeniniais vaizdais... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Klajone @ 2008 02 19, 14:59)
O ar plaukiant letaeigiu laivu galima degintis denyje, vaikstineti lauke? Nes greitaeigis kiek zinau visiskai uzdaras.

Taip, todėl juo ir plaukėm, kad nebūtumėm uždaryti "lyg skardinėj", galėtumėm pasivaikščioti, pasideginti (yra gultai), supimas ne toks didelis rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,norėjau paklausti ar į kretą skrendant reikia paso,ar užtenka ir kortelės? medaus mėnesiui skrisim į kretą ax.gif
ir dar girdėjau,kad vasario 29-kovo 3d litexpo bus paroda visų kelionių agentūrų su pačiais geriausiais pasiūlymais. nes visos firmos vienoj vietoj,ir visi nori,kad iš jų rinktumėmės kelionę. daro daug nuolaidų. Ar girdėję apie tai ką nors? 4u.gif
Atsakyti
Niu gi, Kretos fanai, tai negi niekas man nepasakys, kiek kainuoja pietus kokioj nors padoresnej kavinukei zmogui. Ar per 10 dienu isleistume ant pietu ir gerimu dviem zmonems apie 1000 lt? Nelabai gaudausi, ir del to neapsisprendziu del viesbucio ir maitinimo tipo doh.gif

Tiesa, o toj parodoj nuolaidos dar didesnes buna, nei dabar perkant?
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2008 02 19, 17:53)
Niu gi, Kretos fanai, tai negi niekas man nepasakys, kiek kainuoja pietus kokioj nors padoresnej kavinukei zmogui.  Ar per 10 dienu isleistume ant pietu ir gerimu dviem zmonems apie 1000 lt? Nelabai gaudausi, ir del to neapsisprendziu del viesbucio ir maitinimo tipo doh.gif

Tiesa, o toj parodoj nuolaidos dar didesnes buna, nei dabar perkant?

drauge, kuri pernai buvo Kretoj, sake kad su draugu pietums isleisdavo apie 20-30 euru.
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2008 02 19, 19:54)
drauge, kuri pernai buvo Kretoj, sake kad su draugu pietums isleisdavo apie 20-30 euru.


Tai jau cia laaabai daug valge lotuliukas.gif
Mums dviems ir iki 15 euru uztekdavo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2008 02 19, 17:53)
Niu gi, Kretos fanai, tai negi niekas man nepasakys, kiek kainuoja pietus kokioj nors padoresnej kavinukei zmogui.  Ar per 10 dienu isleistume ant pietu ir gerimu dviem zmonems apie 1000 lt? Nelabai gaudausi, ir del to neapsisprendziu del viesbucio ir maitinimo tipo doh.gif

Tiesa, o toj parodoj nuolaidos dar didesnes buna, nei dabar perkant?

Graikiškos salotos: 3 - 4 eurai
Karštas patiekalas: 6 - 8 eurai
Puslitris naminio vyno ar šviežiai spaustų sulčių stiklinė: 3 - 3,5 euro
Kaimeliuose porcijos didesnės, kainos - mažesnės smile.gif Žinoma dar priklauso nuo vietos ir pačios tavernos rolleyes.gif
Atsakyti
Nezinau Kretos kainu. Bet sioki toki pastebejima parasysiu. Imant tik pusrycius vakariene, pvz vakarienes metu tiek alkoholinius,tiek vaikams gerimus pirkti reikia. Pusryciu metu nezinau kaip,bet turbut irgi ribotai. O viesbutyje kainos tai tikrai dideles. O man su vaiku vaziuojant daug paprasciau viskas iskaiciuota. Jei viskas iskaiciuota,tai viska ir gauni. Draugai Turkijoj buvo, tik HB eme. Bapkes taupe,tai vakarais tik arbuzais gaivindavosi. Gerimai per brangus atrode. Ir aisku Turkija nepatiko. O kiti eme All gera viezbuti,tai suzaveti liko. As 2 kartus emiau All ir siemet tik viskas iskaiciuota imsiu. Jei planuojat tik keliauti,tai aisku HB. Na cia mano tokia nuomone. Jei atostogauti,tai atostogauti biggrin.gif
Atsakyti
Labai labai ačiū už atsakymus aciuks.gif Paskaičiavau, kad vien ant maisto išleisime per 10 dienų apie 700 Lt, o kur dar gėrimai ir tt. Be to, didžiają dalį būnant viešbutyje, pastoviai norisi valgyt, bent jau man, todėl visada imdavom AI. O dabar subalamūtino toks kainų skirtumas, dasiperkant AI - net 2000 Mirabello beach. Bet turbūt ten nevažiuosim, o važiuosim į Creta Pnorama& Mare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2008 02 19, 18:37)
Labai labai ačiū už atsakymus aciuks.gif Paskaičiavau, kad vien ant maisto išleisime per 10 dienų apie 700 Lt, o kur dar gėrimai ir tt. Be to, didžiają dalį būnant viešbutyje, pastoviai norisi valgyt, bent jau man, todėl visada imdavom AI. O dabar subalamūtino toks kainų skirtumas, dasiperkant AI - net 2000 Mirabello beach. Bet turbūt ten nevažiuosim, o važiuosim į Creta Pnorama& Mare smile.gif

Dar jei neimsit AI nemažai išleisit gėrimams. Dar ekskursijos, suvenyrai... ax.gif
Atsakyti
Na aš irgi AlI vien dėl vaiko žadu užsakinėti, šiaip tai 100 metų neprireiktų, nes smagiau pakeliauti, ne vien viešbutyje sėdėti ar labai jau pririštam prie jo grafiko būti...
Nu kad jau pradėjau apie vaikus, tai turiu klausimą kas tai per daiktas "specialus valgiaraštis vaikams?" Šiaip ruošiamės 1,5m. vaiką maitinti tuo kas bus patiekiama visiems, na daugmaž labiau vaikui tinkantį maistą iš kelių patiekalų parinkti, bet visitek įdomu pasidarė... ax.gif

Ir dar klausimas - gal kas buvot apsistoję RETHYMNO VILLAGE 3* viešbutyje ar šiaip kokių atsiliepimų girdėję?
Atsakyti