Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Tete,tai mes zinom,tik sia minute nera galimybes iki agenturos nulekti. Bet cia yra ne vienas zmogutis,kuris jau turi tuos kainynus ir galetu pasufleruoti pvz.kokios nuolaidos mano uzklaustam viesbuciui biggrin.gif

Gal dauguma jau zinot,o as tik siandien sumasciau i Kreta pasizvalgyti is palydovo biggrin.gif Net Sirens Beach viesbuti susiradau., Ir siaip po Kreta "ekskursija" pasidariau biggrin.gif Ir Vai papludymi is virsaus maciau biggrin.gif
Gal kam idomu.Tikiuosi mano nuoroda rodys.
http://wikimapia.org...n...amp;m=a&v=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 15 vasario 2008 - 17:15
Nagi, pasidalinkite, kas kokiame viešbutyje buvote ir ar likot patenkinti? bigsmile.gif

Nes nors ir nedidelis pasirinkimas 4-5 žv. viešbučių, bet niekaip negaliu išsirinkti. KAžkaip man jie visi nekaip atrodo blush2.gif Noriu ir gražaus neseno viešbučio, ir gero maisto ir aptarnavimo blush2.gif
Atsakyti
Gal mamytes gal galetumet parekomenduot gan prabangu viesbutuka kretoj, kur vaikuciams ir teveliams butu ka veikt? ax.gif
Papildyta:
butu geriau is novaturo siulomu viesbutuku aciu blush2.gif
Atsakyti
Jei turi Novaturo katalogą, tai jų netrūksta biggrin.gif Viskas prikaluso nuo vietovės kur norėtum gyvent, ir maitinimo sistemos kurią norėtum pasirinkt ax.gif Patys prabangiausi viešbučiai Elundoj, bet man šis miestukas per nykus. O kodėl jei tui pinigų neapsistojus Santorine? g.gif
Papildyta:
http://www.novaturas...a...=&city_id=6 pasinagrinėk, o kai kažkas patiks, klausk konkrečiai. Nežinant žmogaus poreikių sunku patarinėt 4u.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
Gal kas būtų labai geras ir pasakytų kokia yra taikoma nuolaida Novature Eri Beach & Eri Village viešbučiui?
katalogą gausiu tik antradienį-trečiadienį, o taip knieti sužinot doh.gif
Atsakyti
Į Santorinį šiemet vež tiek Tezai , tiek Horizontai... Kaži kaip čia viskas bus dabar ties...
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2008 02 17, 09:03)
Jei turi Novaturo katalogą, tai jų netrūksta  biggrin.gif Viskas prikaluso nuo vietovės kur norėtum gyvent, ir maitinimo sistemos kurią norėtum pasirinkt  ax.gif Patys prabangiausi viešbučiai Elundoj, bet man šis miestukas per nykus. O kodėl jei tui pinigų neapsistojus Santorine?  g.gif
Papildyta:
http://www.novaturas...a...=&city_id=6 pasinagrinėk, o kai kažkas patiks, klausk konkrečiai. Nežinant žmogaus poreikių sunku patarinėt  4u.gif

papasakokite placiau apie creta maris, kaip vietove, maitinimas, apgyvendinimas?aciu
Papildyta:
QUOTE(just mamukass @ 2008 02 17, 13:21)
papasakokite placiau apie creta maris, kaip vietove, maitinimas, apgyvendinimas?aciu

mes noretumem kad butu viskas iskaiciuota butu, aplinka ir svarbi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(black angel @ 2008 02 17, 11:16)
Sveiki  mirksiukas.gif
Gal kas būtų labai geras ir pasakytų kokia yra taikoma nuolaida Novature Eri Beach & Eri Village viešbučiui?
katalogą gausiu tik antradienį-trečiadienį, o taip knieti sužinot  doh.gif


"Eri Beach & Eri Village" viesbuciui perkant vasario men. nuo geguzes 1 iki 18 - 12 proc., nuo geguzes 20 iki birzelio 1 - 15 proc. Nuo birzelio 3 iki liepos 13 - 12 proc. Nuo liepos 15 iki 27 - 15 proc. Ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Creta maris nesirinkčiau nes nėra All sistemos, o netoli yra Terra maris su šia sistema. Bet man Chersonissos nepatiko-kaimelis. Jau rinkčiaus iš Iberostarų - Mirabello beach ar village. Jie tik per kelią vienas nuo kito, visai šalia Agioso, atsiveria labai gražus vaizdai tiek į miestelį, tiek į įlanką. Labai daug lietuvių ten pernai ilsėjosi, tai info susirinktum pakankamai. biggrin.gif
Atsakyti
O aš Iberostarų nesirinkčiau - mokėti už vardą? Kam? Ir Iberostarų lokacijos nėra pačios geriausos - paprastai gražūs vaizdai, bet prasti paplūdymiai
Atsakyti
o blue palace?kaip vieta? papludymiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 02 16, 18:39)
O kodel cia man replikavai, gi ne as klausiau  biggrin.gif  Man tai kuo daugiau, tuo geriau  4u.gif

ai, ne tau taikiau čia, tik taip išėjo, kad atsakiau į tavo postą... ax.gif replikavau tiems begaliniams klausimams vėl ir vėl, koks oras rugsėjį, koks oras liepą, ar ne per karšta ir t.t. ir t.t.
tiesiog, jei jau žmonės vasarą važiuoja į Kretą, tai turėtų nusiteikt iš karto, kad bus tikrai karšta ir viskas... cool.gif

QUOTE(Udrius @ 2008 02 17, 12:44)
Dėl viešbučių - tai šaltmėtė galėtų pasakyti - ji ten gyveno, ji ten žino:)

Žinok, aš nelabai ką apie viešbučius pačiam Agios žinau... kažkaip aš daugiau apie patį miestą galiu papsakot, apie barus ir restoranus.. rolleyes.gif nu ir apie Eloundos viešbučius kažką žinau... va, pvz., Elounda Village galiu tikrai rekomenduot, bet nežinau, ar kažkas iš lietuvių ten veža... unsure.gif
Atsakyti