Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Dėkoju už ats.dėl viešbučių.O kaip dėl Santorino?Ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Lukija @ 2008 02 12, 00:28)
Buvom 7 dienas ir man pilnai uzteko, jau 6 diena namo norejau, bet cia kaip kam, mes tai nemiegejai prie juros gulet,

Mes 2 savaites buvom, ir laiko pritruko. Tiek daug ten galima pamatyti.... Sedi i masiniuka ir kaifuoji nuo vaizdu. Mums savaites butu buve ziauriai mazai, sutinku, kad cia kaip kam
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2008 02 13, 14:53)
O ka viesbutyje nepamatysi kitos kulturos? Juk barmenai ir maistas kitoks lotuliukas.gif
[/color]


Del masinos nuomos sutinku. O del kulturos viesbutyje... mastau.gif
Dovis, viesbutyje kultura bus "turistine", tikrai ne ta tikroji kretietiska...ir maistas "paderintas" bus...ypac jei imsite viesbuti AI (viskas iskaiciuota), tai vietines tavernos bus papildomos islaidos, kai uz viesbuti viskas apmoketa. Mano nuomone, daug prarasite. Viesbucio maistas nebus toks skanus, kaip pas vietini graika mirksiukas.gif O barmenai beje tiketina bus ivairiatauciai - pvz, lenkai... (pas mus taip buvo) mirksiukas.gif tai kur cia kultura?! ax.gif
Atsakyti
nu kretietės ir visi/os Kretos gerbėjos bigsmile.gif pasakykit man nebuvusiai dar ten, ar Malijoj atostogauti bus gerai? galvoju rinktis Malia Park vžb. kaip manote ar nuo gegužės 1-o nesušalsim g.gif ar visgi geriau pridėt 360 litukų ir skristi nuo gegužės 22 g.gif MB- lygiai šviečia, dukra-6 metų jai duok baseino ir žaidimų, o man prašome paduot prabangą, tylą ir pan. kaip manote ar neprašausim? tik kainos niam niam biški.
Atsakyti
http://www.tophotels...n/hotel/al5267/ paskaityk atsiliepimus apie šį viešbutį, ir manau geriau rinktis nuo 05-22 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2008 02 13, 15:48)
http://www.tophotels...n/hotel/al5267/ paskaityk atsiliepimus apie šį viešbutį, ir manau geriau rinktis nuo 05-22  biggrin.gif

čia perskaičiau lyg ir viskas gerai, bet kaip pats Malijos miestelis. Girdėjau Agios fainesnis. Ar dar nieks iš Novaturo neužsisakinėjot? kaži verta laukt tez at kt. katalogų?
Atsakyti
Aš buvau Stalidoj, o kadangi Stalida ir Malija sujungtos viena gatve, tai vieną kartą ir ten nupėdinom. Ir užteko (taip sakant, bendram pasaulio pažinimui) smile.gif Bent jau sezono metu Malija yra žalio anglų jaunimėlio alkoholinio turizmo rojus. Vaizdų prisižiūrėjom.. blink.gif Aišku, žiūrint kokie poreikiai - vakarėlių, pramogų, triukšmo tikrai toli ieškoti nereikės.
Bet šiaip tai nerekomenduočiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2008 02 13, 14:38)
o man prašome paduot prabangą, tylą ir pan. kaip  manote ar neprašausim? tik kainos niam niam biški.

ko jau ko, bet tylos Malijoj tikrai nerasi... schmoll.gif doh.gif ir manau, kad nuo gegužės 1 visai gerai, ten jau pilna vasara tuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2008 02 13, 16:38)
nu kretietės ir visi/os Kretos gerbėjos  bigsmile.gif pasakykit man nebuvusiai dar ten, ar Malijoj atostogauti bus gerai? galvoju rinktis Malia Park vžb. kaip manote ar nuo gegužės 1-o nesušalsim   g.gif ar visgi geriau pridėt 360 litukų ir skristi nuo gegužės 22  g.gif MB- lygiai šviečia, dukra-6 metų jai duok baseino ir žaidimų, o man prašome paduot prabangą, tylą ir pan. kaip  manote ar neprašausim? tik kainos niam niam biški.


Na, neteisūs, kurie sako, kad Malijoj ramybės nerasi... schmoll.gif Pernai buvau Malijoj, viešbutyje Sirens Beach (4+ *), labai gerai buvo thumbup.gif Pats Malijos pakraštys, prie puikaus smėlio pliažo (prie pat pat viešbučio), pliaže tik viešbučio gyventojai, puikus didelis palmių sodas, trys didžiuliai baseinai, gultų visada pilna, skėčių irgi, kas yra didelis gėris, kaip ir tai, kad bet kada atėjęs valgyt, rasi staliuką (iš patirties sakau- tai irgi didelis gėris), nors buvom liepą , per patį piką... O tas sodas tai visus triukšmus užstoja, tai net nesitiki, kad Malijoj toks triukšmas. Maistas so-so, na, ne gurmanų, bet skanus, bloga nebuvo, o mano skrandis- slabakas, tad virtuvę vertinu teigiamai.
Rekomenduoju tiems, kas nori gero pliažo, gero viešbučio (neseniai renovuotas, švarus) ir ramybės thumbup.gif Ypač tinkamas šeimoms su mažais vaikais.

Tiesą sakant, labai bijojau užsakyt, nes mažai atsiliepimų, bet nepasigailėjau. O kai per ekskursijas pamačiau, kur kiti viešbučiai randasi, tai supratau, kad labai protingai pasirinkau (Kreta negarsėja gerais viešbučiais).
Į šį viešbutį vežė Fiji-Travel, tikiuosi, kad veš ir šiemet.

Malia Park yra labai gerai, bent kokį vaizdą susidariau pravažiuodama, pernai svarsčiau jį ir Sirens Beach, bet Sirens Beach nugalėjo dėl kainos. Tikrai nesigailėjau (nors esu priekabi ir truputį palepus tuo klausimu hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 13 vasario 2008 - 18:04
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 02 13, 14:43)
Aš buvau Stalidoj, o kadangi Stalida ir Malija sujungtos viena gatve, tai vieną kartą ir ten nupėdinom. Ir užteko (taip sakant, bendram pasaulio pažinimui) smile.gif Bent jau sezono metu Malija yra žalio anglų jaunimėlio alkoholinio turizmo rojus. Vaizdų prisižiūrėjom..  blink.gif Aišku, žiūrint kokie poreikiai - vakarėlių, pramogų, triukšmo tikrai toli ieškoti nereikės.
Bet šiaip tai nerekomenduočiau ax.gif



Va mums irgi nepatiko Stalida-Malija, ir toks kaimas pasirode...na kaip cia pasakius - musu palanda tikrai grazesne ir tvarkinegsne.
Teisybes delei galiu pasakyti kad viezbutis tai Super patiko - Anastasijoj buvom apsistoja. Ir papludimys - smeliukas, l.patiko. tuo labiau kad kartais priziuretojas net uz gultus pinigeliu neime vacation4.gif
Labai noretusi vel i kreta nuavziuoti bet jau i Malija tai net neuzsuktume - yra zymiai vertesniu demesio meisteliu.

Ah kaip as noreciau i Kreta vel wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2008 02 13, 16:38)
nu kretietės ir visi/os Kretos gerbėjos  bigsmile.gif pasakykit man nebuvusiai dar ten, ar Malijoj atostogauti bus gerai? galvoju rinktis Malia Park vžb. kaip manote ar nuo gegužės 1-o nesušalsim  g.gif ar visgi geriau pridėt 360 litukų ir skristi nuo gegužės 22  g.gif MB- lygiai šviečia, dukra-6 metų jai duok baseino ir žaidimų, o man prašome paduot prabangą, tylą ir pan. kaip  manote ar neprašausim? tik kainos niam niam biški.

2006 buvom Kretoje netoli Rethymno geguzes 13 - 20. Buvo karsta. Tikrai. Oras puikus, idegem. Pavesyje apie 27 buvo. Nemanau, kad 10 dienu anksciau bus vesiau. Pilnai galima ten varyt nuo geguzes 1 sunglasses2.gif
Mano nepilnu 3 metu vaikinas turskesi baseine nuo ryto iki vakaro. Ir prie juros smelio pilis state. Viesbutyje buvo ramu - juk ne sezonas. Mums labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2008 02 14, 08:45)
Lyginau Turkijos kainų skirtumus tarp Tezu ir Novaturo, tai ties patys viešbučiai iš Tezu pigiau. O su Kreta neradau nei vieno vienodo viešbučio, tai ir nėra ko lygint.Man žiauru kad Travelmanu beveik  nėr iš ko rinktis All sistemos.Agiose tik du viešbučiai doh.gif Na žodžiu, kam ko reikia  g.gif

Gal kvailokas klausimas, bet mes visuomet kai ruošiamės keliauti nueinam pas savo tetulytę iš Novaturo, pasakom kur daugmaž norim ir tada gaunam katalogą, o tai pavyzdžiui, galima ramiai nuvyžlinti į Tezturo kelionėm prekiaujančią agentūrą ir pareikalauti katalogo (vien tam, kad kainas galima būtų palyginti)? Ar turi būti jų klientu, kad duotų katalogą? 4u.gif

p.s. kas ten klausė dėl Malia - pasikartosiu, bet į Malią tikrai daugiau nenorėčiau (žinoma, į pačią Kretą - tai, kad ir šiandien) smile.gif
Atsakyti