Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Irgi spirgu važiuoti į Kretą gegužės pabaigoje. Tikiuosi neperdegsiu doh.gif
Labai norėčiau Santorinyje pabūti dvi dienas. Ar lengva ten susirasti viešbutuką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2008 02 02, 00:20)
Saunu,kad ten nera tiek poilsiaujanciu,bet va man baisiai idomu kodel i ta puse musu agenturos neveza? Per toli,per brangu?
Reikes butinai itraukti i lankytinu vietu sarasiuka ir pietinia dali. Ar imanoma per diena nuvaziuoti ir grizti? Kiek kazin ten km?
Saltmete, kuri dar kurorta Be Agios gali rekomenduoti?


Į pietus neveža, nes tolokai nuo oro uosto, kuris yra viduryje salos šiaurinėje pusėje. Taigi, truktų per toli išvežioti po vešbučius ... gal.. bent jau man tai atrodo viena iš pagrindinių priežasčių... nes pvz., kai atskraidina turistus iš GB ar DE, tai dažniausiai juos atveža pvz iki Agios Nikolaos su autobusu, o jau nuo ten, kurie važiuoja į pietus, persodina į taksi, kad greičiau būtų. Be to, pietuose ir infrastruktūra ne tiek išvystyta.

O šiaip apie kurortus iš manęs nekokia patarėja... tongue.gif aš galiu apie graikų kultūrą papasakot, apie tai ką pamatyt ir pan. bet ko jau ko, tai Malios vasarą vengiu kaip velnias kryžiaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 02 03, 21:59)
O šiaip apie kurortus iš manęs nekokia patarėja... tongue.gif  aš galiu apie graikų kultūrą papasakot, apie tai ką pamatyt ir pan. bet  ko jau ko, tai Malios vasarą vengiu kaip velnias kryžiaus doh.gif

O mes dešimt dienų prie Malios gyvenom, o taip to miesto ir neaplankėm doh.gif
Nežinau, čia gerai ar blogai, bet radom įdomesnių vietų, kaip Matala, Rethymnas, Chanija, Agios Nikolaos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2008 02 05, 08:49)
o maudytis jau bus imanoma?
o del skydzio mes galvojam savom jegom be agenturu bandyt, tai ieskom ir kaimyninese salyse galimybiu pakilti, kad tik be persedimu butu su dideliais laukimo tarpais

aš esu maudžiusis balandžio gale. vanduo nebuvo kaip arbata, kaip kad būna vasarą, bet toks gaivinantis, sakyčiau netgi šiltesnis nei LT pajūry vasarą.. unsure.gif
tai žiūrėkit iš Latvijos skrydžių, gal Airbaltic skraidins.. arba kad ir iš Lietuvos su charteriu, bet galit tikbilietus pirkt.. 4u.gif
Atsakyti
Kol Klajonė miega atsakysiu aš 4u.gif Klajonė nardymo megėja, o Agios Nikolas šalia Coral viešbučio yra nardymo centras.tai ten ir planuoja vykti. : tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2008 02 06, 07:43)
Kol Klajonė miega atsakysiu aš  4u.gif Klajonė nardymo megėja, o Agios Nikolas šalia Coral viešbučio yra nardymo centras.tai ten ir planuoja vykti. : tongue.gif


Nu va, atstove spaudai dirba nepriekaistingai biggrin.gif 4u.gif 4u.gif

Dovis, taip, planuojam. Mes su vyru esam gulinejimo pleze megejai. Pernai buvom rugpjuti, tai Kreta plezinimuisi buvo nuostabi: karsta, vanduo kaip arbatele. Vaziavom ir vaziuosim ten vel ne del keliavimo, nes paprastai mes nekeliaujam (na, bet si karta uzsibrezem sau Samarija ir Santorini). Bet pagrindine priezastis, del kurios vel vaziuojam butent i Kreta - kaip Ciklomena jau sake - nardymas. Ten nardymas puikiai suderinamas su poilsiu su vyru biggrin.gif Nes i Egipta ar Turkija nardyt vaziuoju viena. Kretoj isplauki, panardai, ir po 1,5 val buni krante jau. O kituose nardymo kurortuose nardymas yra visos dienos nuo ryto iki vakaro isvyka laivu. Mano vyras nenardo, todel gaunas kad atostogaut turim atskirai. O Kretoje viskas kartu thumbup.gif
Atsakyti
Ciklomena,Primink ka issirinkai?
O Travelmane kazin tie patys viesbuciai siulomi? Kada ju katalogai pasirodys?
Nu jo, Mirabello biski prabangiai gaunasi. Reiks kazko paprastesnio ieskoti.


Papildyta:
Nu zinau,kad cia keiktis negalima,bet negaliu.Jau zinau is kurios agenturos tikrai keliones nepirksiu. Varineja kaip suni,jokio skaitymosi su klientu. Vakar nedave,nes tipo siendien tik dalins,toks isakymas. O siandien apsikrovusios tuos katalogus tvarko,bet irgi neduoda,nes tik nuo rytojaus dalins. Gavusios oficialu rasta,kad nuo 7 d. Jei ankscaiu,tai baudos. Nu zodziu nieko nepesiau,susinervijau ir tiek. Nu bet vakar mate,kad su mazu vaiku,tai galejo pasakyti,kad uz keliu dienu,o tai ne varineja. Dabar irgi lelyte uzmigdziau ir islekiau .Fe man tokios agenturos.
Ciklomena,greit isduok kuri cia agentura taip tvarkos nesilaiko biggrin.gif
Negaliu kokia pikta esu.

Klajone, na reikia laukti kitu organizatoriu pasiulimu.
Is Ciklomenos rekomenduotu, labai patrauklus Sirens Beach 4* viesbutukas. Nuotraukytes labai jau patrauklios . Reikes daugiau info pasieskoti Man tai jis ant visu 5* traukia smile.gif tik turbut kazkur uzmiestyje jau jis bus? http://www.sirenshot...rtainment.html#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 06 vasario 2008 - 14:49
Trumpai noriu pasireikšt apie sezono įvykius ir festivalius Kretoje. Čia šiaip manęs Udrius to klausė, bet sakau, gal ir kitiems bus įdomu ir aktualu.
Taigi, trumpai:

Kovo viduryje - didysis karnavalas. 7 savaitės iki Velykų. Kaukės, linksmybės. Būtinai sekmadienį, po kurio būna "švarusis pirmadienis" ir prasideda ramybės periodas ir pasninkas.
Balandžio paskutinis trečia savaitė - didžioji savaitė su daug bažnytinių įvykių. Sekmadienį- Velykos - graikams tai svarbiausia šventė metuose.
Gegužės pirma - didelė šventė, kai visi važiuoja piknikauti.
Birželio mėn. Piskokefalo kaime (3 km į pietus-pietvakarius nuo Sitia) vyksta kukurūzų festivalis;
Kroustas kaime būna vasaros festivalis su vaišėm, vynu, laužais ir pan. (tiksliai datos nežinau, ji keičiasi kiekvienais metais, bet birželio pirmoje pusėje).

Liepos mėn. 9 d.vyno festivalis Rethymno.
Liepos gale dar vienas vyno festivalis, šį kartą Daphnes kaime netoli Iraklio.

Rugpjūtis yra švenčių ir festivalių mėnuo: pradžioje mėnesio Sitia vyksta sultana vynuogių festivalis; toks pat festivalis vyksta ir Rethymno, tik nežinau tikslesnės datos.
Rugpjūčio 1-ą savaitę Anogeia kaime festivalis su daug vietinės folkloro muzikos, šokių, konkursų, rankdarbių parodų, tradicinėm kretietiškom vestuvėm, sporto įvykiais.
Apie rugpjūšio vidurį kretietiškos vestuvės būna ir Kritsa miestelyje netolis Agios Nikolaos.
Rugpjūčio 15 d. - mergelės Marijos diena - religinė šventė, antra pagal svarbumą po Velykų, švenčiama visoje Kretoje. Didesni įvykiai organizuojami Neapoli (netoli Agios Nikolaos), Mochos (netoli Malios), Paliani (kažkur netoli Iraklio, Temenos provincija), Moni Kardiotissas (į pietus nuo Kera, Chersonissos provincija), Moni Odigitrias (senas ir svarbus istoriškai vienuolynas, 8 km nuo Sivas miestelio, Tymbaki provincija).
Rugsėjo mėn. daugelyje Kretos kaimelių ir miestelių organizuojami vyno festivaliai, rudens pasitikimo šventės.
Rugsėjo pirmoje pusėje (vėlgi tiksli data keičiasi) Chania vyksta Graviera sųrio festivalis su degustacijom ir daug vyno.
Spalio trečią sekmadienį Elos kaimelyje (Kissamos provincija, Chania regions) vyksta kaštonų (chestnut)festivalis.

Tai va tiek 4u.gif
Atsakyti
Ką galit pasakyt apie viešbučius:CHRISI AMOUDIA,PHEDRA BEACH,JO-AN BEACH?
Atsakyti
Eri Beach & Eri Village- o shitas vieshbutukas, geras ar blogas?? kokia nuomuone apie ji??
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2008 02 08, 18:17)
Eri Beach & Eri Village- o shitas vieshbutukas, geras ar blogas?? kokia nuomuone apie ji??

Kiek matau nuotraukėlėj,tai visai nevilioja akmenuotas paplūdimys schmoll.gif
Atsakyti
Man tai sito viesbucio Elani Bay Resort vieta Chalkidikei atrodo nerealiai.

http://www_novatours...SORT_JPGI_2.jpg
Atsakyti