Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Disima @ 2007 09 21, 11:37)
Graikų alyvuogės visai kitokios, pomidorai irgi. Vaisiai irgi skanūs  drinks_cheers.gif  ok.gif Noriu vėl į Kretą wub.gif

Aš atsivežiau daugiau nei kilogramą sveriamų alyvuogių cool.gif , šaldytuve jos tikrai ilgai gali stovėti, tai nereiks kažkokių iš skardinių valgyti...
O pomidorai man irgi geri mamos kaime užauginti, tikrai neprastesni nei graikiški, gal net geresni..
Svarbiausia man natūralumas, kad chemikalų nebūtų prikišta..

QUOTE(Ribosiuke @ 2007 09 21, 13:08)
arbuzu, melionu neteko tikrai skaniu valgyt...va vakar maximoj nusipirkau meliona tai ten skanesnio tikrai nevalgiau...gal teisingiau sakyti kad viezbutyje ant vaisiu stalo nebuvo skaniu arbuzu ir meliono, nes seip spec. ju niekur nepirkome

arbūzų ir melionių sezonas buvo birželį-liepą, tai tikrai ne stebuklas, kad labai skanių ir nevalgėt... man arbūzai tikrai skaniausi buvo birželio gale, o rugpjūtį aš net jų nebepirkdavau, nes nebeskanūs buvo.. schmoll.gif tada jau valgiau slyvas, nektarinus, persikus, rugpjūčio gale-vynuoges...
Atsakyti
4u.gif Na, tai darbo diena jau į pabaiga ,skubu atsisveikint su visais Kretos fanais iki spalio mėn.Džiugu tas, kad Lietuvoje šalta, o Kretoje tikiuosi lauks maloni šiluma . Visa pavasarį ir vasarą sėmiausi patirties, ačiu visiems už info, dabar bandysiu šias žinias pritaikyti praktiškai. vacation4.gif Nors labai norisi atrast kažką savo- neatrastąją Kretą. O kai rasiu, būtinai įspūdžiais pasidalinsiu su visais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 20:52)
tai kitaip ir nenoriu patekt, ale kad durna galva nepagalvojau pasirinkt viesbucio arciau oro uosto ka tikrai galejau padaryt fool.gif

Arčiau oro uosto nelabai gražu palyginus su Agios Nikolaos thumbup.gif
Tarp kitko, kiek jums į jį kainavo? Kitais metais norėčiau ten į tą viešbutį smile.gif
QUOTE(Ciklomena @ 2007 09 21, 08:05)
Taigi Agios labai žavus miestukas, o ir gyvensit vos ne pačiam mieste.Manau tikrai nenusivilsit.Iš oros uosto važiuosi tik kartą  bigsmile.gif Ir manau bus tikrai malonu vakarėjant vaikščioti pakrante, ir gėrėtis Mirabelo įlankos saulėlydžiu.  biggrin.gif  Stenkis visur matyt teigiamas puses.

Oi..... kas tiesa tas tiesa smile.gif Bevaikščiodami po Agios buvom ir tą viešbutuką priėję. Jis labai geroj vietoj thumbup.gif vos paėjus (nesijaučia, koks ten atstumas, nes gatvė vien suvenyrų parduotuvės mirksiukas.gif ) atsiveria nuostabi miesto panorama, ir tas kalnas, ir laivai... ich, labai džiaugiausi, aplankęs tą miestą thumbup.gif O jūs dar ir jame gyvensit bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 21 rugsėjo 2007 - 14:13
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 09 21, 11:58)
Aš atsivežiau daugiau nei kilogramą sveriamų alyvuogių cool.gif , šaldytuve jos tikrai ilgai gali stovėti, tai nereiks kažkokių iš skardinių valgyti...
O pomidorai man irgi geri mamos kaime užauginti, tikrai neprastesni nei graikiški, gal net geresni..
Svarbiausia man natūralumas, kad chemikalų nebūtų prikišta..
arbūzų ir melionių sezonas buvo birželį-liepą, tai tikrai ne stebuklas, kad labai skanių ir nevalgėt... man arbūzai tikrai skaniausi buvo birželio gale, o rugpjūtį aš net jų nebepirkdavau, nes nebeskanūs buvo.. schmoll.gif  tada jau valgiau slyvas, nektarinus, persikus, rugpjūčio gale-vynuoges...



o as neradau kur Stalidoj ir Sitioj nusipirkti sveriamu alyvuogiu...o taip norejau, Sitia mieste tai isvis daviausi su MV kelias valandas po gatveles ir neradau. nors maciau ale zuvies turgeli, darzoviu, vaisiu..Tai gal alyvuogiu ne sezonas rugseji a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ribosiuke: 21 rugsėjo 2007 - 15:23
Jei jau čia taip kalba apie vaisius pasisuko, tai turiu klausimą: ar spalio mėnesį (pradžioje) Kretoje dar auga kokie nors vaisiai?
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2007 09 21, 08:05)
Taigi Agios labai žavus miestukas, o ir gyvensit vos ne pačiam mieste.Manau tikrai nenusivilsit.Iš oros uosto važiuosi tik kartą  bigsmile.gif Ir manau bus tikrai malonu vakarėjant vaikščioti pakrante, ir gėrėtis Mirabelo įlankos saulėlydžiu.  Stenkis visur matyt teigiamas puses.


Tai ji ir pasirinkau del to, kad jis mane laaabai traukia savo zavumu, toki ispudi susidariau cia skaitinedama...

QUOTE(Erika-amerika @ 2007 09 21, 08:27)
Tai kas čia yra 57 km nuvažiuoti  Autikas su kondicionieriumi, viskas bus ok  Juk ne su asilu josite 
O be to visi labai giria tą Agios Nikolaos, taip, kad tikrai bus faina


Jetus, tai as turbut susapnavau, kad iki to miestelio teks vaziuot apie 4valandas! Jei tikrai tik 57km, tada suuuper, fantastika, jokiu problemuuuuuuuuuuu

QUOTE(bala_nemate @ 2007 09 21, 08:31)
na, jau...nereikia cia tryznioti Viesbutis arciau oro uosto reikstu ne tokias grazias apylinkes, zvyruota papludimi, minias turistu ir t.t. ...nemanau, kad to noretumete - tad prasom pradeti dziaugtis savo tikrai geru pasirinkimu Agios!!!


Tikrai jau dziaugiuos!!!!

QUOTE(Klajone @ 2007 09 21, 10:03)
O ko taip su pasibaisejimu?  Agios Nikolaos - labai grazus miestas, ir is oro uosto autobusu vaziuoti - tik valanda kelio  mirksiukas.gif  Ir viesbutis labai geroje vietoje, tiesiai pries langus Blue Flag papludimys (jei neklystu). I sita viesbuti planuojam vaziuoti kitais metais  thumbup.gif  Jame buvau tik iki WC nuejus, bet maciau restorana - viskas labai grazu, stalai staltiesem dengti, vyno taures ant stalu. Siaip labai laukciau pasakojimo apie si viesbuti, kai grysi. Apsisprendimo musu jis nekeistu (del tam tikru priezasciu), bet vis tiek idomu isgirsti  Gero poilsio jums


Aga, norejau viesbucio mieste, kad niekur trenktis nereiktu, ale issirinkau toki, apie kuri neradau jokiu atsiliepimu, nebutu vaiko, tai ir po palme galetume miegot tongue.gif

QUOTE(Disima @ 2007 09 21, 11:37)
Nesiparink, tikrai nėra tas atstumas toks didelis, juolab kad greitkeliu važiuosit, ne serpantinais, tai ko bijoti. Pati tame viešbuty nebuvau, bet tikiuos, kad nesigailėsit pasirinkę, to ir linkiu
Gera frazė yra "Galvok apie blogiausią ir nepraloši", tai būtent tinka jūsų atvejui.
Per daug tikėtis nereikia, nes dažnai nusiviliama
Mes buvom Stalidoj-Malijoj, tai tuo pasirinkimu patenkinta  Svarstėm ar imti viešbutį Hersonisos, bet agentūros darbuotja atkalbėjo, ir ji buvo teisi. Nes ten kiek mačiau daugelis pliažų siauri, su akmenukais, keli buvo visai šalia kelio.

O maistas man l.skanus ką teko ragauti. Kalbu ne tik apie viešbučio meniu, bet ir tavernose ragautus  Tų tikrųjų graikiškų salotų pasiilgau, žinau, kad namie pagamintos nebus tokios. Graikų alyvuogės visai kitokios, pomidorai irgi. Vaisiai irgi skanūs  Noriu vėl į Kretą


aga, praktiskai kiekviena kart atvykus i viesbuti truputi nusivili pirmas kelias valandas, bet laaabai greit viskas pasidaro puiku tongue.gif

QUOTE(Makalius @ 2007 09 21, 15:12)
Arčiau oro uosto nelabai gražu palyginus su Agios Nikolaos
Tarp kitko, kiek jums į jį kainavo? Kitais metais norėčiau ten į tą viešbutį 

Oi..... kas tiesa tas tiesa  Bevaikščiodami po Agios buvom ir tą viešbutuką priėję. Jis labai geroj vietoj thumbup.gif vos paėjus (nesijaučia, koks ten atstumas, nes gatvė vien suvenyrų parduotuvės  atsiveria nuostabi miesto panorama, ir tas kalnas, ir laivai... ich, labai džiaugiausi, aplankęs tą miestą thumbup.gif O jūs dar ir jame gyvensit  bigsmile.gif

user posted image


atrasiau i AZ


LAABAI VISIEM ACIU UZ INFO IR PALAIKYMA, MAN JAU RAMU 4u.gif

Ne, nu niekaip negaliu atsigaut nuo savo sapnu blink.gif , jetus, tikrai iki oro uosto tik 57km, fantastika assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristuska13: 21 rugsėjo 2007 - 17:55
Ir dar: gal aš čia ir ne į temą, bet gal galėtumėt pasakyt keletą dažniausiai vartojamų graikiškų žodžių? Važiuojant norėtųsi žinot, kaip bent jau pasisveikint jų kalba... blush2.gif Tad gal kas žinote kaip graikiškai: labas rytas; laba diena; labas vakaras; ačiū; prašau; atsiprašau ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 21, 20:08)
Ir dar: gal aš čia ir ne į temą, bet gal galėtumėt pasakyt keletą dažniausiai vartojamų graikiškų žodžių? Važiuojant norėtųsi žinot, kaip bent jau pasisveikint jų kalba... blush2.gif  Tad gal kas žinote kaip graikiškai: labas rytas; laba diena; labas vakaras; ačiū; prašau; atsiprašau ir pan.  rolleyes.gif


Labas rytas arba laba diena - kalimera
Labas vakaras - kalispera
Labanakt - kalinihta
Prasau - parakalo
Aciu - efharisto
Atsiprasau (ko nors prasant) - parakalo!
Atsiprasau (atsiprasant, atleisk) - signomi
Taip - ne lotuliukas.gif
Ne - ochi
kaip sekasi - ti kaneis
Cia keletas
dar

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 21, 20:27)
Labas rytas arba laba diena - kalimera
Labas vakaras - kalispera
Labanakt - kalinihta
Prasau - parakalo
Aciu - efharisto
Atsiprasau (ko nors prasant) - parakalo!
Atsiprasau (atsiprasant, atleisk) - signomi
Taip - ne lotuliukas.gif
Ne - ochi
kaip sekasi - ti kaneis
Cia keletas
dar

ax.gif

Ačiū labai bigsmile.gif o čia tariasi taip pat kaip rašosi?
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 21, 20:31)
Ačiū labai  bigsmile.gif o čia tariasi taip pat kaip rašosi?

Taip, nes rasosi tai graikiskom raidem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolezole @ 2007 09 21, 11:02)
sveika, tai as maciau rennate, bet po keliones ji nieko neparase, pabandysiu paziuret kaip ten jai tiesiogiai parasyt 4u.gif
bet vis tiek nesupratau kuri viezbuti tu pasirinkai - hersonisos maris ar ta kita? lotuliukas.gif siaip mes be vaiku, tai gal dar ir geriau jog nepritaikytas aikuciams, ramiau bus...
o kada isvaziuoji?


Pasirinkau Armindą. Dar ir dėl to, kad ten yra Novaturo šeimos klubas, apie kurį to paties Novaturo psl. atsiliepimai visai nekokie... hihihi.gif Pagalvojom su vyru gal kokiai valandėlei dukrą ten "priglausime", nes iš patirties poilsiavimo lietuviškam pajūryje - tai jos iš akių negalima paleist. Beje, parašiau vakar Pupai-Uogai žinutę ir gavau atsakymą, kad jiems Armindoj visai patiko, todėl dabar prisiekiau sau, kad daugiau apie viešbutį nesiknaisiosiu - patys pamatysim ir susidarysim savo nuomonę. O išskrendu spalio 4 d.
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 09 21, 16:23)
o as neradau kur Stalidoj ir Sitioj nusipirkti sveriamu alyvuogiu...o taip norejau, Sitia mieste tai isvis daviausi su MV kelias valandas po gatveles ir neradau. nors maciau ale zuvies turgeli, darzoviu, vaisiu..Tai gal alyvuogiu ne sezonas rugseji a?

alyvuogių derlius nuimamas sausio mėn., bet juk niekas žalių jų ir nevalgo biggrin.gif taigi, parduotuvėse jų būna bet kuriuo metų laiku.. tiesiog, netinkamoj vietoj ieškojai matyt...

o spalį iš vaisių turėtų būt vynuogių dar, slyvų, gal nektarinų.. daugiau nesugalvoju, bet esu tikra kad pasirinkimo bus.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 21 rugsėjo 2007 - 20:22