Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

O aš Elouda Blue Bay norėčiau grįžti... tai kas kad paplūdymys prastokas, bet vaizdas por viešbučio langą.... Ech.... Spinalongos sala, jūra ir kalnai... O ir maistas l.geras...
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2007 12 29, 21:53)
Jei Agios Nikolaos, tai populiariausias tarp lietuvių ir labiausiai išgirtas būtų Oasis  ax.gif

Migle, ale tu nors ir buvai Kretoj, visvien nežinai, ką kalbi biggrin.gif
Agios Nikolaos visai kitam Kretos gale, nei tavo siūlomas viešbutis. Oasis, berods, tarp Rethymno ir Chanijos. Kaip ten tie kurortai vadinasi... Skaleta ar Panormas, berods. Tiksliai nežinau, tai negarantuoju.

Neklaidink žmonių!
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 29, 23:06)
Migle, ale tu nors ir buvai Kretoj, visvien nežinai, ką kalbi biggrin.gif
Agios Nikolaos visai kitam Kretos gale, nei tavo siūlomas viešbutis. Oasis, berods, tarp Rethymno ir Chanijos. Kaip ten tie kurortai vadinasi... Skaleta ar Panormas, berods. Tiksliai nežinau, tai negarantuoju.

Neklaidink žmonių!

Atleiskit, susipainiojau blush2.gif blush2.gif blush2.gif (kažkodėl buvau šventai įsitikinus, kad Oasis yra Agios Nikolaos...) Net pačiai įdomu pasidarė. Keista, iš kur tokie mano įsitikinimai. g.gif Matyt tikrai nebežinau ką šneku unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaros lietuje: 29 gruodžio 2007 - 23:14
Tai vat, o aš į Agios Nikolaos važiuoti beprotiškai fantastiškai patariu. Labai labai nuostabus miestas. Mačiau, geras kainas HorizonTravel siūlo, bet naujo sezono kainynas gal tik kokį vasarį bus smile.gif
CORAL viešbutis labai geroj vietoj, man patiktų ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sama @ 2007 12 29, 21:50)
manau musu pasirinkimas bus Agios Nikolajos geguzes gale ax.gif tai koki viesbuti patartumet seimai g.gif

geras pasirinkimas ax.gif
šiaip praeitą sezoną lyg ir Mirabello beach buvo vienas populiariausių tarp šeimų... g.gif o šiaip, kaip Makalius sakė, Coral geroj vietoj, Hermes taip pat, abu netoli centro... dar Minos palace man patiko šiaip, kai teko lankytis..
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2007 12 29, 22:16)
Sveika,
del Amoudaros  - kaip kurorto nerekomenduociau ne uz ka.
Nera kur pasivakscioti - nebent viesbucio teritorijoje, salia gana judri gatve, aisku salia visai Herakliono, bet kiek Jus noresite i Herakliona vaziuoti, viena-du syk...
Pliusas - neblogas juros krantas, bet minusas - netoliese yra dyzeline elektrine ir jei vejas vakaru ar pietvakariu tai smarvele jausite.
Kaip suprantu cia Jusu povestuvine kelione - tai galim patarti, bet priklauso nuo Jusu poreikiu, ar noretumet ramiai-tingiai leist laika geram viesbutyje su geru papludimiu ar norisi daugiua linksmybiu, tusu ir sokiu-pokiu salia...
Sekmes besirenkant

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou....


Aciu uz nuomone smile.gif ten gal ir nelabai gera teritorija, kaip tik tikrinom zemelapi tai aplinkui ta viesbuti nieko lyg ir nera.Ir is vis nera lengva issirinkti kur apsistoti, nors is pirmo zvilgsnio pasirinkimu rodos tiek daug, bet kai pradedi gylintis tai vis kas nors netinka.
Norime kad butu geras viesbutukas(4*;5*),kad butu prie pat juros su geru(smelio) papludimiu, o taip pat kokioje nors judresneje vietoje, kur galima butu vakarais iseiti pasedeti ar pavalgyti. Gal kas tokia vietele zino? Ir gal galite patarti 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 01 01, 21:01-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2008 01 01, 21:01)
Aciu uz nuomone smile.gif ten gal ir nelabai gera teritorija, kaip tik tikrinom zemelapi tai aplinkui ta viesbuti nieko lyg ir nera.Ir is vis nera lengva issirinkti kur apsistoti, nors is pirmo zvilgsnio pasirinkimu rodos tiek daug, bet kai pradedi gylintis tai vis kas nors netinka.
Norime kad butu geras viesbutukas(4*;5*),kad butu prie pat juros su geru(smelio) papludimiu, o taip pat kokioje nors judresneje vietoje, kur galima butu vakarais iseiti pasedeti ar pavalgyti. Gal kas tokia vietele zino? Ir gal galite patarti 4u.gif

Labai džiaugiuosi kad Kretos tema vėl atgijo.Dėl Agios viešbučių Šalmetė teisingai patarė arba Mirabello beach arba Minos palace.Nors Minos tūkstanti kartu thumbup.gif .O superinių smėlio paplūdimių apie Agios neteko niekur matyt.Pavadinčiau tik pliažiukais. Coral ir Hermes nepatiko, kad prie pat gatvės, bet užtat miesto centre ir yra nardymo centriukas.Sako kad abu viešbučiai priklauso tam pačiam savininkui, tik skiriasi lygis.Corale nėra All sistemos, animacijos, o Hermese su maitinimu ir kt. dalykais viskas OK.
Man leistu pinigai pasirinkčiau Minos, nors ir iš ten nelabai graži įlankos panorama.Bet juk taip nebūna ,kad viskas viename 4u.gif O Elaundoje man per nyku, nors ir viešbučiai thumbup.gif Agiose vakarais jautiesi kad gyveni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2008 01 03, 08:05)
1.Labai džiaugiuosi kad Kretos tema vėl atgijo.
2.O Elaundoje man per nyku, nors ir viešbučiai  thumbup.gif Agiose vakarais jautiesi kad gyveni  4u.gif

1. drinks_cheers.gif
2. Elounda vakarais irgi atgyja, bet šiaip vistiek, man ten toks pagyvenusių porų kurortas arba tokių, kurie iš viešbučio teritorijos nenori niekur toliau išvažiuot. cool.gif
Atsakyti
Klausykit, o per kur Jūs, Kretos mylėtojos, žiūritės bilietus į Heraklioną? mastau.gif Galvoju planą chuliganą, gal pigiau gautųsi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 01 03, 16:26)
Klausykit, o per kur Jūs, Kretos mylėtojos, žiūritės bilietus į Heraklioną? mastau.gif Galvoju planą chuliganą, gal pigiau gautųsi hihihi.gif

Pernai pardaviau vienam studenčiokui iš Kauno tik bilietą. Šiaip grįžo patenkintas, reikėtų jo klausti. Aišku, pagal mane imant paketą gautūsi pigiau jei kokia pastuinė minutė iššoktų..
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2008 01 03, 14:42)
Pernai pardaviau vienam studenčiokui iš Kauno tik bilietą. Šiaip grįžo patenkintas, reikėtų jo klausti. Aišku, pagal mane imant paketą gautūsi pigiau jei kokia pastuinė minutė iššoktų..

O tik bilietas kainuoj 1164 lt, ane? mastau.gif Taigi daug brangiau, nei mums su viešbučiu kartu sudėjus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 01 03, 14:44)
O tik bilietas kainuoj 1164 lt, ane? mastau.gif Taigi daug brangiau, nei mums su viešbučiu kartu sudėjus mastau.gif

As pirkau vien tik tiesiogini bilieta i Herakliona praeitais metais, gavosi tikrai brangiau nei su viesbuciu. Nebent ieskoti su persedimais smile.gif
Atsakyti