Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Ciklomena @ 2007 11 05, 10:12)
Klajonė, kiek žinau kitamet planuoji vėl į Agios.Tai ar verta varyt kur  kitur nei į Samarija? g.gif Vien kelionė "užmuša".Ryte išvykom 4,00, o grįžom gerokai po vidurnakčio. Jau dvieju tarpekliu nesirinkčiau  biggrin.gif Aš visada už "maximumą" t.y.Samariją


As cia su ta mintim, kad pirma pasirinkti trumpesni tarpekli, ir jei labai labai patiks-tada ryztis Samarijai biggrin.gif Nes is karto zygiuot -niolika km nevilioja schmoll.gif Ir jeigu, kaip Saltmete sako, visi tarpekliai grazus, tai kodel i tuos kitus niekas neina, visiems tik Samarija, Samarija, Samarija... g.gif

Saltmete, o kelioniu agenturos organizuoja ekskursijas i kitus tarpeklius, isskyrus Imbros ir Samarija? Nes masinos kogero nebesinuomotumem.
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2007 11 05, 10:17)
Ir jeigu, kaip Saltmete sako, visi tarpekliai grazus, tai kodel i tuos kitus niekas neina, visiems tik Samarija, Samarija, Samarija... g.gif

Saltmete, o kelioniu agenturos organizuoja ekskursijas i kitus tarpeklius, isskyrus Imbros ir Samarija? Nes masinos kogero nebesinuomotumem.

taip, tikrai visi gražūs, bet Samaria kadangi ilgiausias Europoje, ir pritaikytas turistams, tai todėl ten visi ir eina. Ten juk ir takeliai, ir laipteliai, ir sustojimo vietos padarytos. Na, jis toks sukultūrintas. Imbros irgi toks daugiau mažiau pritaikytas. Kiti kaip - nežinau. Aš esu ėjus per vieną netoli Kritsa, bet ten jis jau laukinis buvo, ožkų takeliais ėjom biggrin.gif bigsmile.gif O šiaip yra nemažai tarpeklių ir kitų takų, kur galima trekint, susijusių su E4 PanEuropean footpath. Turėtum matyt pažymėtą tą E4 paėmus bet kurį Kretos žemėlapį smulkesnį. Arba pagooglink, ir tau tikrai nemažai info išmes apie jį patį ir jo tam tikras atkarpas, kurias galima pereit.
Bet vat dėl organizavimo nežinau. Nors šiaip esu skaičius, kad vietiniai trecking klubai kažką tokio organizuoja, o ir kažkada buvau užtikus vieną website, kur berods anglų pora, jau seniai gyvenanti Kretoj, organizuoja tokius įvairaus sunkumo pasivaikščiojimus po kalnus. Bet ten irgi buvo vakarinėj daly. Reiktų pagooglint dėl rytinės, jei būtent ji domina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 05 lapkričio 2007 - 10:44
Sveikos, gal kam bus idomu, ikeliu keleta nuorodu smile.gif:

http://www.climbincrete.com/index.php - hiking'as
http://crete-walks.com/gorges.htm - tarpekliai Baltuosiuose kalnuose
http://www.zorbas.nl...rete_greece.htm - hiking'as
http://www.crete-tod...orges/index.htm - hikingas, tarpekliai rytu Kretoje
http://www.epwalks.com/gorgewalks.html - tarpekliai
http://www.anavlohos...N_VULTURES.html
http://www_cretanadv.../en/hiking.html - organizuoja grupems, bet galima pasiskaityti ka ir patiems pasiorganizuoti (labai aktyvaus poilsio megejams).

visi www anglu kalba.
bye1.gif

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth stin kardia mou...

Sveikos,
del tiesioginiu skrydziu is Vilniaus/Rygos i Herakliona ar Atenus - tikrai neplanuojama, nes nera srautu. Ypac dabar, ziemos metu.
Seip tai i Atenus ne sezono metu su Ceku avialinijomis budavo pigiau/patogiau.


Sekmes,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2007 11 07, 18:10)
Sveikos,
del tiesioginiu skrydziu is Vilniaus/Rygos i Herakliona ar Atenus  - tikrai neplanuojama, nes nera srautu. Ypac dabar, ziemos metu.
Seip tai i Atenus ne sezono metu su Ceku avialinijomis budavo pigiau/patogiau.
Sekmes,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...


Aš kiek kartų esu skridus ne sezono metu į Atėnus, tai visus kartus pigiausiai būdavo su SAS per Kopenhaga. Čia iš Vilniaus. Ir laikas labai gerai sutapdavo, laukt tikrai nedaug Kopenhagoj.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 11 07, 19:45)
Aš kiek kartų esu skridus ne sezono metu į Atėnus, tai visus kartus pigiausiai būdavo su SAS per Kopenhaga. Čia iš Vilniaus. Ir laikas labai gerai sutapdavo, laukt tikrai nedaug Kopenhagoj.


o kiek tas pigiau?? nes man su cekais iki atenu kainavo 960 Lt su mokesciais, su lufthansa viena karta pataikiau uz 890 Lt, bet pigiau nemaciau (cia is Vilniaus). Bet laukimas tai ilgas prahoje bent jau g.gif

Buvo cia pries metus kazkur 3 menesius ar 2 menesius bandomieji tiesioginiai Flylal reisai i Atenus kiek pamenu nuo lapkricio menesio, bet nepasiteisino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2007 11 08, 10:26)
o kiek tas pigiau?? nes man su cekais iki atenu kainavo 960 Lt su mokesciais, su lufthansa viena karta pataikiau uz 890 Lt, bet pigiau nemaciau (cia is Vilniaus). Bet laukimas tai ilgas prahoje bent jau g.gif

Buvo cia pries metus kazkur 3 menesius ar 2 menesius bandomieji tiesioginiai Flylal reisai i Atenus kiek pamenu nuo lapkricio menesio, bet nepasiteisino unsure.gif

oi, klausyk, neprisimenu aš dabar... tiesiog tuo metu, kai aš bilietų ieškodavau, man gaudavosi pigiausiai su SAS. Nežinau, gal kitiems ir su čekais yra pigiausiai tekę skrist. Aš tikrai neteigiu, kad visada pigiausia su SAS. Tiesiog mano patiritis tokia. Aš paprastai apie 250-350 eurų mokėdavau. Čia skirtingais kartais skirtinga ir kaina. Nors kažkada yra tekę ir už visus 450 eurų skrist. Bet tada niekaip nesisekė nieko pigaus rast.
Atsakyti
Man dabar irgi patogiausia su SAS per Kopenhaga, per Praha laukti ziauriai daug reiktu, bet gal nevisada g.gif
Atsakyti
ELA, PAIDIA, POU ISTE?????????
Atejo ziema ir Kretos tema uzmigo..... Visai kaip meska mūsų vidurio juostoje. Na bet tikiuosi ateis pavasaris, prabus musu turistai, pasipils klausimai-atsakymai. Ir vel viskas atsigaus, kaip prabunda gamta po ziemos smile.gif.
Beje, mieli Kretos myletojai, rekomenduoju, laisvu nuo darbo ir gyvenimo rupesciu (arba vietoje to smile.gif) atsiversti Nikos Kazanzakis "Kapitonas Michalis". Panagia mou, kokia tu zmoniu tvirtybė, savigarba ir meile savo tevynei...
Pagarba jiems.


Viso ko geriausio ir laimingu artejaciu svenciu!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou....forever smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2007 12 09, 16:57)
ELA, PAIDIA, POU ISTE?????????
Atejo ziema ir Kretos tema uzmigo..... Visai kaip meska mūsų vidurio juostoje. Na bet tikiuosi ateis pavasaris, prabus musu turistai, pasipils klausimai-atsakymai. Ir vel viskas atsigaus, kaip prabunda gamta po ziemos smile.gif.
Beje, mieli Kretos myletojai, rekomenduoju, laisvu nuo darbo ir gyvenimo rupesciu (arba vietoje to smile.gif) atsiversti Nikos Kazanzakis "Kapitonas Michalis". Panagia mou, kokia tu zmoniu  tvirtybė, savigarba ir meile savo tevynei...
Pagarba jiems.
Viso ko geriausio ir laimingu artejaciu svenciu!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou....forever smile.gif

Jurgitaite, o tu Kazanzakį radai į lietuvių kalbą išverstą? g.gif ar čia graikiškai jau knygas grauži? bigsmile.gif bliam kaip norėčiau, bet pasvajot tiktai kol kas... unsure.gif

o šiaip nedingę, keliaujam vis, ir planuojam kelionę į Kretą vėl graikiškoms Velykoms... bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 12 12, 10:58)
Jurgitaite, o tu Kazanzakį radai į lietuvių kalbą išverstą? g.gif  ar čia graikiškai jau knygas grauži? bigsmile.gif  bliam kaip norėčiau, bet pasvajot tiktai kol kas... unsure.gif

o šiaip nedingę, keliaujam vis, ir planuojam kelionę į Kretą vėl graikiškoms Velykoms... bigsmile.gif  rolleyes.gif

Šaltmėte N. Kazantakis yra ir į lietuvių kalbą išversta. Dabar ieškau, noriu labai perskaityti.
Bet kaip jums smagu, vėl planuojate kelionę š Kretą, pavydžiu juodai cool.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kazanzakio daug vertimu i LT kalba yra. "Graikas Zorba" tai nemaciau naujo leidimo, senaji turiu, "Kapitonas Michalis" - pasaulines literaturos serijoje isleistas nelabai seniai, pirkau aisku LT. "Dievo neturteli" irgi pirkausi neseniai (cia tokiam smegenu prasiplovimui) smile.gif. Yra dar verstu: "Paskutinis Kristaus gundymas".„Asketikas“,
Man kad tokia literatura skaityt graiku kalba, tai dar ojoj..pagyvent reikia blush2.gif . As graiskai kol kas tik pasakas skaitau ax.gif ir gramatika...

Beje prie turistines temos. Ar kartais, Saltmete, tu neesi ejus pesciomis nuo Agia Roumeli iki Sougijos? Sake, siemet ten labai daug griuciu buvo, nesvarbu kad E4 yra, bet kad praeiti jo praktiskai nebeimanoma. O po ziemos itariu tai isviso....


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2007 12 12, 16:31)
Sveikos,
Kazanzakio daug vertimu i LT kalba yra. "Graikas Zorba" tai nemaciau naujo leidimo, senaji turiu, "Kapitonas Michalis" - pasaulines literaturos serijoje isleistas nelabai seniai, pirkau aisku LT. "Dievo neturteli" irgi pirkausi neseniai (cia tokiam smegenu prasiplovimui) smile.gif. Yra dar verstu: "Paskutinis Kristaus gundymas".„Asketikas“,
Man kad tokia literatura skaityt graiku kalba, tai dar ojoj..pagyvent reikia blush2.gif . As graiskai kol kas tik pasakas skaitau  ax.gif ir gramatika...

Beje prie turistines temos. Ar kartais, Saltmete, tu neesi ejus pesciomis nuo Agia Roumeli iki Sougijos? Sake, siemet ten labai daug griuciu buvo, nesvarbu kad E4 yra, bet kad praeiti jo praktiskai nebeimanoma. O po ziemos itariu tai isviso....
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...

OI, labai tau ačiū, kad apšvietei 4u.gif bigsmile.gif aš matai, ir nežinojau, kad tiek daug Kazantzakio knygų yra išversta... thumbup.gif būtinai ieškosiu, kai būsiu vėl LT.

O dėl E4, tai žinok aš apie vakarinę dalį išvis nedaug žinau... unsure.gif aš matai Kretoj bazuojuos rytuose, tai čia daugiausia ir vaikštinėju bei važinėju... vakarinėj daly esu buvus palygint nedaug kur...
bet, bliam, kaip pasiilgau jau vėl Kretos... kažkaip kai negalvojau, tai ir "nesupratau".. o dabar va toks baisus noras vėl užėjo po kalnus pasibastyt ten kartu su ožkom ir prie jūros pasėdėt... unsure.gif wub.gif
Atsakyti