Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(-=migle=- @ 2007 10 28, 17:07)
Na va, baigiasi Kretos sezonas  cool.gif (iki Lapkričio, berods, dar veikia oro uostas).

Iraklio oro uostas veikia ištisus metus. Charteriai baigia skraidyt spalio gale, bet visi kiti lėktuvai skraido. Aš ten esu skridus ir gruodžio, ir sausio, ir kovo mėnesiais.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 10 28, 21:42)
Iraklio oro uostas veikia ištisus metus. Charteriai baigia skraidyt spalio gale, bet visi kiti lėktuvai skraido. Aš ten esu skridus ir gruodžio, ir sausio, ir kovo mėnesiais.. ax.gif

Mums viena kelionių agentūros darbuotoja sakė, kad nuo lapkričio užsidaro oro uostas, ir vietiniai, jei ko prireikia žemyninėj daly, plaukioja laivais. Tai netiesa? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 10 28, 22:44)
Mums viena kelionių agentūros darbuotoja sakė, kad nuo lapkričio užsidaro oro uostas, ir vietiniai, jei ko prireikia žemyninėj daly, plaukioja laivais. Tai netiesa?  unsure.gif

Oi ne, tikrai ne, žiūrėjau įdomumo dėlei gruodžio mėnesiui bilietų į Heraklioną, tai skraido netgi kelis kartus iš Atėnų....
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 10 28, 21:44)
Mums viena kelionių agentūros darbuotoja sakė, kad nuo lapkričio užsidaro oro uostas, ir vietiniai, jei ko prireikia žemyninėj daly, plaukioja laivais. Tai netiesa?  unsure.gif

Visiškas absurdas doh.gif Yra susisiekimas su Rodos, su Larnaka, su Salonikais bent jau karta per diena tikrai, su Atėnais daug kartų per dieną, vos ne kas valandą, jei žiūrėt ir Olympic Airways, ir Aegean Air skrydžius...
Atsakyti
QUOTE(lulida @ 2007 10 28, 20:40)
mes vakar grizom is kretos, tai buvom savaite tai 3 dienas lijo. buvom issinuomave masina ir nuvaziavom prie tarpeklio, bet ten musu neileido verysad.gif , o taip viskas lius buvo, jau turistu mazai, visur kur nuvyksti laisvai gali vaikscioti. o taip labai patiko ir dar noreciau nuvykti smile.gif  wub.gif

O gal galėtumėt papasakot plačiau, gal dar nuotraukyčių įdėt? ax.gif Kuriam mieste gyvenot, kokiose objektuose buvot? rolleyes.gif Prašom pateikt kelionės ataskaitą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 10 29, 22:30)
tai aš jau graikiškų velykų švęst ten varysiu... ax.gif  jau trečios iš eilės bus... tik gerai, kad šį kartą jos skirsis nuo lietuviškų visom trim ar net keturiom savaitėm, tai apturėsiu dvi kitais metais... thumbup.gif  rolleyes.gif
..

Kaip fainai blink.gif thumbup.gif ir būtinai valgyk tuos kukurūzus kažkokius, kur prie bažnyčios duoda bliūduke blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 10 29, 22:33)
Kaip fainai  blink.gif  thumbup.gif ir būtinai valgyk tuos kukurūzus kažkokius, kur prie bažnyčios duoda bliūduke  blink.gif  lotuliukas.gif

oi, patikėk, aš geresnių dalykų per Velykas ten prisiragauju.. rolleyes.gif cool.gif tokių kaip baklava pvz., arba keptas ant iešmo avinėlis... arba šviežiai spaustas ožkos sūris... ir dar daug daug kitų gardumynų... cool.gif

QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 01, 21:00)
Ačiū už paramą  friends.gif  laugh.gif lauksiu to meto, ir kai prasidės tas bumas, bus ką veikt  smile.gif galėsiu tokiems žaliems kaip aš buvau, patarinėt  ax.gif
Įdomus avataras...   ax.gif

Migle, iškart atsiprašau, jei grubiai pasakysiu, nenoriu įžeist, bet žinok juokinga labai, kai žmonės, pabuvę Kretoj (ar kitoj kokioj vietoj) savaitę, save laiko jau nebe žaliais ir nemažai išmanančiais.
Aš į Kretą važinėju jau 2 metai (po 2-3 kartus į metus, plius visa ši ten praleista vasara), ir tai manau, kad žinau dar tikrai labai mažai apie salą ir jos žmones. Ok, apie turistinius lankomus objektus gal žinau daugiau, nes gidės darbas ir domėjimasis davė savo.. bet tikrai dar mokytis, ir mokytis... cool.gif ax.gif
Atsakyti
Turiu KERA kelioniu agenturos lankstinuka, ir ten yra ekskursija i Imbros tarpekli. Kodel sioje temoje niekas apie ji nepasakoja? Negi niekas neina? g.gif Kiek zinau jis trumpesnis nei Samarija. Gal verta eiti i abu? rolleyes.gif Papasakokit, jei zinot, apie si tarpekli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2007 11 04, 11:47)
Turiu KERA kelioniu agenturos lankstinuka, ir ten yra ekskursija i Imbros tarpekli. Kodel sioje temoje niekas apie ji nepasakoja? Negi niekas neina?  g.gif  Kiek zinau jis trumpesnis nei Samarija. Gal verta eiti i abu?  rolleyes.gif  Papasakokit, jei zinot, apie si tarpekli  4u.gif

Žinau tik tiek, kad jei nėra sąlygų (t.y. lyja ir pan) draudžiama eiti į Samariją, ir einama į jūsų paminėtą tarpeklį 4u.gif Be to jis netoli Samarijos, bet kiek girdėjau, ten tikrai labai gražu ax.gif
Atsakyti
Geia sas,
Tarpekliu Kretoje yra n+k. informacijos internete kaip i juos eiti irgi pilna. Imbros yra salia Sfakijos regiono. savo atomobiliu nuvaziuojat iki imbros vietoves, ir ledziates, tik reikia susiplanuot logistika, kaip grizti atgal. arba tartis su kuo nors kad nuveztu (taksi ar pan.). Svarbiausia del oro dabar ten lietaus laikas ir gali buti tiesiog nesaugu eiti del akmenu griuciu.

iki.
Atsakyti
Klajonė, kiek žinau kitamet planuoji vėl į Agios.Tai ar verta varyt kur kitur nei į Samarija? g.gif Vien kelionė "užmuša".Ryte išvykom 4,00, o grįžom gerokai po vidurnakčio. Jau dvieju tarpekliu nesirinkčiau biggrin.gif Aš visada už "maximumą" t.y.Samariją
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2007 11 05, 09:12)
Klajonė, kiek žinau kitamet planuoji vėl į Agios.Tai ar verta varyt kur  kitur nei į Samarija? g.gif Vien kelionė "užmuša".Ryte išvykom 4,00, o grįžom gerokai po vidurnakčio. Jau dvieju tarpekliu nesirinkčiau  biggrin.gif Aš visada už "maximumą" t.y.Samariją

Šiaip gal dviejų tarpeklių ir neverta rinktis (čia priklausomai kiek laiko pačioj Kretoj būni), bet verta išbandyt ir kitus Kretos tarpeklius tikrai, ne vien Samaria. Nors Samaria ir ilgiausias, bet kiti tikrai nemažiau gražesni. Net toj pačioj rytinėj daly jų yra nemažai, kad nereiktų taip toli važiuot, jei pvz. apsistojama Agios.
Atsakyti