Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(kristuska13 @ 2007 10 11, 16:59)
taip, saldytuvai yra, kondicionierius vietinis, mes juo nesinaudojom, nenorejom del mazutes, nors buvo ganetinai dusna, man atrodo, kad nemokamas, nes kainu kambaryje nebuvo surasyta, beje, yra telikas kambaryje, nors girdejau kai kuriuose viesbuciuose 4* su viskas iskaiciuota telikas buvo uz papildoma mokesti blink.gif I programas Hermes viesbutyje turbut kad galima eit, nes tie du viesbuciai man atrodo tam paciam savininkui priklauso, per 7 dienas pastebejau tik viena vakara sklebima, kad ten bus programa, ir viena vakara programa buvo Coral viesbutyje, bet mum tai nebuvo aktualu, todel nesekiau skelbimu, gal buvo ir dazniau g.gif o zinok viesbucio tai nefotkinau, ner ten ka fotkint, jis labai paprastas, internete vistiek juk matei kelias foto, tai nieko naujo neparodyciau mirksiukas.gif


Na, aciu tau smile.gif Kaip suprantu viskas tame viesbutyje yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O jus turejote AI ar HB maitinima? Gal zinai kokios viesbucio restorane gerimu (gaiviuju, vandens, alaus, vyno) kainos vakarienes metu,jei turi tik HB maitinima?
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2007 10 11, 23:27)
Na, aciu tau  smile.gif  Kaip suprantu viskas tame viesbutyje yra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O jus turejote AI ar HB maitinima? Gal zinai kokios viesbucio restorane gerimu (gaiviuju, vandens, alaus, vyno) kainos vakarienes metu,jei turi tik HB maitinima?

nu tik negalvok kad ten viskas super duper, tiesiog dar karta kartoju paprastas 3* viesbutis tikrai nereikliem poilsiautojam, kurie nesedi jame kiauras dienas ir nesitiki kokiu tai linksmintoju sulaukt biggrin.gif mirksiukas.gif
mes turejom HB maitinima, labai norejom aplankyt vietines tavernas, bet zinok taip ir neaplankem doh.gif , nes tiek prisislamsdavom per pusrycius, kad dienos metu noredavos tik atsigert, daugiau nieko, vakare vel apsirydavom blink.gif blink.gif blink.gif labai skaniai paruostos juros gerybes, zuvis, aviena, jautiena, ai nevardinsiu cia visko hihihi.gif prie vakarienes uzsisakydavom maza buteliuka 0.375ltr kretietisko vyno, jo kaina 7.5eur, viena vakara paprasem pilstomo vyno paragaut, kuri duoda turintiems AI, labai prastas sy...alas, 6eur asotelis, koks ten kiekis nezinau, alaus ar kitokiu gerimu viesbucio restorane nepirkom, neprireike 4u.gif
pardese alus apie 0.70-0.90eur, kavinese baruose apie 2-3eur, kava nuo 1.5eur iki 4eur 4u.gif
Atsakyti
sia savaite grizome is kretos smile.gif oras buvo tiesiog nuostabus visas 11 dienu, neisivaizduoju kam ten buna salta spalio menesi... karsta buvokaip reikiant, prsisideginom, prisiilsejom, prisivaiksiojom ir prisivazinejom po visokias ekskursijas smile.gif kai atvykom pirma diena, truputi isigandom siuksliu, bet veliau vaizdai ir ramybe viska kompensavo mirksiukas.gif man tikrai sunku patiketi kad zmones vaziuoja ir dziaugiasi kreta vasara, nes jau mums buvo pakankamai karsta, tai kas darosi per vasaros karscius!!! santorinyje vaiksciojau liezuvi iskisus, o kaip tada man pasakykite jus istveriat kai temperatura virs 40???
Buvome hersonisos maris viezbutyje. Jei kas klaus patarimu - papasakosiu...
Papildyta:
tiesa, jei kam idomu, tai pirkdami i 3 ekskursijas: i santorini, samaria ir graikishkas naktis savarankiskai, o ne is agenturos - sutauopeme 140 euru (per du zmones). Visomis ekskursijomis buvome labai patenkinti. Labai patiko gidas santorinyje - Luka, pagyvenes vyrishkis toks, is prancuzu ir anglu autiko, butinai ji pasirinkit, jei vaziuosit ir jei kalbat tomis kalbomis!
Dar vienas patarimas - butinai varykit i graiku naktis, nezinau kaip lietuviu organizuojamose, bet vietiniu organizuojamos tai pralenke visus lukescius, labai linksma buvo, nepakartojama!!!
O del samarijos tai tiesa pasakius kitaip isivaizdavau kelione - tikrai nera taip lengva kaip kazkas cia pasakojo, ypac jei norit daznai stoti pafotkint! mes dar neseni, as is pasportuoju, bet po 6 val kelio buvau lavonas visiskas. Nezinau kokie monstrai gali pereit per 4 val, kaip kiti sako... Po to dar kokias 3 dienas nejutau koju! BET TAI NEREISKIA KAD NEVERTA EITI! Labai patiko visi vaizdai ir galu gale tas sekininatis ejimas!! biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki... 4u.gif Aš jau grįžau iš Kretos smile.gif Įspūdžiai, nuotraukos - vėliau. O dabar tiesiog vienas žodis: grožis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 10 15, 23:27)
ir as niekaip negaliu suprast zmoniu, kurie vaziuoja ten vasara, kaip jie pakelia ta karsti, ruduo pats tas  drinks_cheers.gif


Cia as viena is tu lotuliukas.gif Todel galiu paaiskinti, kodel i siltus krastus vaziuoju tik vasara. Ogi todel, kad esu tos nuomones, kad jei vaziuoji i siltus krastus, tai turi buti normaliai karsta, o ne silta. +30 laipsniu man nesiskaito siltu krastu oras. Ir jei vakare reikia ilgu rankoviu (o man ju net Kretoj vasara reikejo) - tai anokios cia atostogos... Sakysit nuvaziuok rudeni ir pamatysi kaip silta. Buvau Turkijoj rugsejo gale - maudytis juroj salta,vakare reikia dzinsu ir svarkelio. Nu man cia ne vasariskos atostogos biggrin.gif Aisku atostogos visada yra gerai, bet va Kretos +40 si rugpjuti man buvo thumbup.gif
Atsakyti
aš tai šiemet važiavau vasarą į Kretą, nes pernai pernelyg daug saplio mėnesį tenai prisižiūrėjau lietaus, ir kas netiki, kad ten būna tokiu metu ir blogas oras, tai galite pasiskaityti mano "low season" reportažą...

o šiemet važiavau per liepos karščius, nes:
1. reikėjo būtinai paimti 2 savaites atostogų
2. tuo metu ant LT žemės buvo niūrūs liepos mėnesio lietūs, tai čia sedėdama būčiau tiesiog sunykusi iš ilgesio, liūdesio ir šalčio
Atsakyti
O aš už pavasariškąją Kretą: viskas žydi, aplink žalia, gamta nenualinta karščių, oras pakankamai šiltas, žemesnės kainos, dar nėra didelio turistų antplūdžio, vietiniai dar nepavargę, žodžiu daug privalumų matau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nicolle_: 16 spalio 2007 - 08:32
QUOTE(Klajone @ 2007 10 16, 08:20)
Cia as viena is tu  lotuliukas.gif  Todel galiu paaiskinti, kodel i siltus krastus vaziuoju tik vasara. Ogi todel, kad esu tos nuomones, kad jei vaziuoji i siltus krastus, tai turi buti normaliai karsta, o ne silta. +30 laipsniu man nesiskaito siltu krastu oras. Ir jei vakare reikia ilgu rankoviu (o man ju net Kretoj vasara reikejo) - tai anokios cia atostogos... Sakysit nuvaziuok rudeni ir pamatysi kaip silta. Buvau Turkijoj rugsejo gale - maudytis juroj salta,vakare reikia dzinsu ir svarkelio. Nu man cia ne vasariskos atostogos  biggrin.gif  Aisku atostogos visada yra gerai, bet va Kretos +40 si rugpjuti man buvo  thumbup.gif


Tai kad dabar labai karsta buvo!!! kepem kaip saslykai lotuliukas.gif Gal mums tik taip pasiseke, cia juk spalio pradzia, o ne vidurys ir ne galas... be to vakarai igi labai silti buvo - vaiksciodavom su trumpom rankovem vakarianiaut..
O del madyniu saltam vandeny, tai nera taip - jura ipatingai silta buvo, kretieciai sake, kad pavasaris turi savo privalumu - ruduo savo - pavasari zalumos daugiau, bet vanduo labai saltas, o rudeni - viskas padziuve, taciau vanduo labai isiles per vasara. Mes nusipirkome akvalanga ir kiekvienoj galimoj vietoj nardem thumbup.gif tokiu grozybiu prisiziurejau!!! Tiek daug graziu zuvu kaip is akvariumo net visai prie kranto! Abejoju ar pavasary vandeny pavyktu isbut ilgiau kaip 5 minutes:)
Atsakyti
Na mes irgi sugrįžome savaitgalį. Mes su vyru likome labai patenkinti viskuo: viešbučiu, vaizdais, oru, jūra (radome Stalidoje fantastišką smėlio paplūdimį ir, jei niekur nevažiuodavome, būtinai eidavome ten, o ne prie baseino), maistu tiek viešbutyje, tiek tavernose; dukrai, kaip ji sako, patiko tik jūra, baseinas, ežiai, aštuonkojai ir krabas ... nepamatėm tiek daug kaip kai kurie iš jūsų - buvo gaila dukros, kuri mūsų išvykomis visai nesidomėjo. Nuomojome mašiniuką trims dienoms (mes ėmėme kas antrą dieną), pasivažinėjome po kalnų kaimelius, plaukėme į Spinalongą, lipome į Dzeuso olą, buvome Ierapetroje, jūsų šioje temoje paminėtuose Spili, Plakias, važiavome į "Nepažintą Kretą" ir "Graikišką naktį"... neplaukėme į Santorinį (dėl dukros), nors širdį man labai dėl šitos salos skaudėjo... nebuvome Samarijoje, nematėme vakarinės salos dalies - ypač man norėjosi į Gramvouso. Žodžiu, kaip sako vyras, bus dėl ko grįžti po kurio laiko. O šiaip sala mane sužavėjo ir ačiū visiems, kurie tiek daug ir išsamiai šioje Kretos temoje pasakojote.
Nors pati esu baisi pedantė, manęs neerzino nei šiukšlės, kurių tikrai yra, nei vietomis pasitaikantys apleisti plotai. Galbūt man pavyko pajusti tą salos dvasią, kuria dauguma žavisi ir, nors žinau, kad čia Lietuvoje negalėsiu gyventi pagal kretiečių principą siga-siga (berods verčiasi - lėtai-ramiai), bet geri prisiminimai dar ilgai šildys širdį.
Atsakyti
As pernai metais buvau Kretoje nuo spalio 03 d. savaitei laiko. Viskas buvo ok. Oras, viesbutis, maitinimas, jura buvo thumbup.gif . Namo grizau laiminga ir paiilsejusi. Tik Kretoje nereikia guleti papudimi nono.gif, o geriau issinuomoti masiniuka ir pavazineti patiems. Informacijos apie ekskursijas, galima is anksto pasniukstineti internete 000164.gif . Ir tiesiog PRIVALOMA apsilankyti Santorini saloje. ...
Ech...smagios buvo atostogos... vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Labas vakaras. 4u.gif
yra vienas mano trumpas fotoreportažas apie Kretą.
Rudeninė Kreta
Patartina skaityt nuo 2 puslapio, nes 1- ame buvo truputis nesklandumų ax.gif
Tik dar jei norit prie pačio reportažo prieit, truputį žemyn pavažiuokit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 20 spalio 2007 - 18:11


Taip, per fotki.com man su nuotraukų įdėjimu nieko nesigauna cray.gif
O vat prisireikė man tas nuotraukas parodyt ir viskas lyg ten stebuklų būčiau prifotkinus ... nors nusišauk ...
prisegu nuorodėlę į "fotkes", kur įdėjau kelias nuotraukas, nors nieko naujo neparodysiu, bet ramiai užtai miegosiu... lotuliukas.gif
http://members.fotki.com/mamaInga/
Atsakyti