Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(egleegle @ 2007 10 07, 17:01)
As vaziuoju i Kreta spalio 12 d su mama.  thumbup.gif Gal kas nors zino, kokie ten orai siuo metu? Ar dar silta? Kokius drabuzius reiketu pasiimti?

Beje, kiek kainuoja masinos nuoma? Noretume pacios pasivazineti po sala  bigsmile.gif  Kiek motoroleriu nuoma?

Aciu, uz info  4u.gif


pagal weather.com porgnoze, vidutine oro temperatura nuo spalio 12 d. turetu but 23-25 laipsniai. silta bigsmile.gif
zinant, kad jau spalio vidurys ir labai ansti temsta, reiketu pasiimti ka nors silto apsivilkti vakarui, pvz, svarkeli ir ilgas kelnias. o kiti drabuziai, kaip ir visada: sortai, mailutes, maudomukas, sukneles ir t.t. taip pat akiniai nuo saules, skrybele, idegio kremas ir t.t. Del atsargos, sketis nepamaisytu.
pagal http://www.rent-car.info/prices2.php auto nuomos kaina prasideda nuo 30 euru dienai (low season). pries nuomojantis, vertetu pasidometi koki auto draudima siulo ta kompanija. Tikiuosi, jus turit nemazai patirties vairuojant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 10 05, 22:02)
Na man irgi atrodo, kad Samarijos tarpeklis  ax.gif

Na taip organizuoti lietuviu turistai tik samarija ir mate - Tai ne Samarija:)

ax.gif stai dar vienas smile.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(rasasukyte @ 2007 10 05, 12:44)
Manau kad Samarijos tarpeklis g.gif ,bet tuebut klystu,nes butu per lengva uzduotis  rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakeleivis: 08 spalio 2007 - 07:32
Pakeleivi, Ar tik ne tas pats Nr. 1 vaizdelis?
user posted image
Tuomet žinau kur jis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egleegle @ 2007 10 08, 08:42)
Oi, kaip noriu i Kreta!!! Tikiuosi, parsivesiu daug graziu nuotrauku!  thumbup.gif
Labai gera tema ir daug naudingos informacijos! Aciu visiems!

Gero kelionės tau, malonių įspūdžių 4u.gif nuotraukų lauksim visi.O kaip trūksta info apie Chalkidikę ir jos viešbučius.Tema beveik negyva... kaip išsirinkt viešbutį, kai radau viso labo info vos apie tris g.gif Nemanau, kad žemyninė Graikija nusileidžia grožiu Kretai. Ką daryt?
Atsakyti
Sitas tai tas pats smile.gif bet galvosukyje kitas smile.gif
Atsakyti
Idejau ir as keleta foto is savo keliones, prasom paziureti, foto parase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2007 10 08, 10:07)
Dianitai rašiau AŽ, bet jos dėžutė perpildyta.O noriu info apie viešbučius, nes lankytinas vietas jau žianu pati.O rusų saitose atsiliepimai apie  viešbučius pagal tai- kiek viešbutyje naudotina rusu kalba, kur nusipirkti šubą ir kt. nesamonės.Trūksta info viešbučiu paslaugų paketo vertinime.Lietuviu radau tik info apie šios viešbučius: Alia-Palace, Atrium, Palladium.Tai ar niekas nevažiuoja į Chalkidikę  g.gif Kas ten ne taip?



Sveika,
o tai EN, DE kalbomis gi yra informacijos. Nebent neskaitai nei viena kalba...
Del viesbucio, jeigu jau pasirinkote, tai kelioniu agentas jums gali ir privalo papasakot nuo/iki (nebent pirkote pas toki, kuris Chalkidikej nei buves, nei zino ka tiksliai, parduoda "is katalogo").

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...

Atsakyti
Iš Kretos grįžom prieš maždaug mėnesiuką, bet vis dar apsilankau Kretos temoj pasiįdomaut kaip sekėsi kitiems. Smagu matyt nuotraukas ir atpažint vietas, kuriose pabuvojo ir mūsų šeimyna. Keliu skrybėlę prieš Shalimar - foto super thumbup.gif

Papasakosiu šiek tiek ir aš, bet daug neišsiplėsiu - info šiose temelėse per akis.
Žodžiu, važiavom tryse - aš, vyras ir 4m. dukrytė. Poilsine mūsų kelionės nepavadinsi - pliaže nepraleidom nei dienos, visad "ant ratų" ir ekskursijose. Iš vietinių pirkom 3 ekskursijas - Spinalongos sala, Samarijos tarpeklis ir Santorino sala. Įspūdžiai iš visų vietų nerealūs. Kitomis dienomis nuomavomės mašiną, apvažiavom krūvą miestų ir miestelių, dabar be žemėlapio neišvardinsiu... Žodžiu, Kretoj tikrai yra kur pakeliaut, pasirožėt gamta. 7 dienų mums pasirodė mažoka...
Gyvenom viešbutyje Anastasia (Stalida-Malia). Viskas mums ten tiko, aptarnavimas labai malonus, aplinka graži, švara nepriekaištinga (patalynė, rankšluosčiai keičiami pakankamai dažnai, kambariai tvarkomi kasdien), iki jūros maždaug 15 min. Maistas įvairus, tačiau kaip aš sakau "viešbutinis". Ko pavalgyt
visada atrasi, bet tavernų maistas man pasirodė žymiai skanesnis.

Na dar keletas patarimų vyksiantiems į Kretą. Jūros vanduo skaidrus, o dugnas paprastai įspūdingas - vežiojomės nardymo kaukes ir vamzdelius - patariu turėt. Maudymosi kostiumėlius turėt visad prie savęs - gali netyčia užklyst į nerealius laukinius paplūdimius keliaujant ir tiesiog nuodėmė nenusimaudyt. Plaukiant laivu į Spinalonga irgi mus paleido pasiplaukiot atviroj jūroj iš laivo. Netgi tolokai nuo kranto matėsi dugnas smile.gif Būtinai paragaut vietinių patiekalų tavernose, nepamiršt graikiškos kavos Frapės wink.gif Mums su vyru labai patiko graikiškos salotos ir Mousaka.
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2007 10 10, 16:55)
Iš Kretos grįžom prieš maždaug mėnesiuką, bet vis dar apsilankau Kretos temoj pasiįdomaut kaip sekėsi kitiems. Smagu matyt nuotraukas ir atpažint vietas, kuriose pabuvojo ir mūsų šeimyna. Keliu skrybėlę prieš Shalimar - foto super  thumbup.gif

Papasakosiu šiek tiek ir aš, bet daug neišsiplėsiu - info šiose temelėse per akis.
Žodžiu, važiavom tryse - aš, vyras ir 4m. dukrytė. Poilsine mūsų kelionės nepavadinsi - pliaže nepraleidom nei dienos, visad "ant ratų" ir ekskursijose. Iš vietinių pirkom 3 ekskursijas - Spinalongos sala, Samarijos tarpeklis ir Santorino sala. Įspūdžiai iš visų vietų nerealūs. Kitomis dienomis nuomavomės mašiną, apvažiavom krūvą miestų ir miestelių, dabar be žemėlapio neišvardinsiu... Žodžiu, Kretoj tikrai yra kur pakeliaut, pasirožėt gamta. 7 dienų mums pasirodė mažoka...
Gyvenom viešbutyje Anastasia (Stalida-Malia). Viskas mums ten tiko, aptarnavimas labai malonus, aplinka graži, švara nepriekaištinga (patalynė, rankšluosčiai keičiami pakankamai dažnai, kambariai tvarkomi kasdien), iki jūros maždaug 15 min. Maistas įvairus, tačiau kaip aš sakau "viešbutinis". Ko pavalgyt
visada atrasi, bet tavernų maistas man pasirodė žymiai skanesnis.

Na dar keletas patarimų vyksiantiems į Kretą. Jūros vanduo skaidrus, o dugnas paprastai įspūdingas - vežiojomės nardymo kaukes ir vamzdelius - patariu turėt. Maudymosi kostiumėlius turėt visad prie savęs - gali netyčia užklyst į nerealius laukinius paplūdimius keliaujant ir tiesiog nuodėmė nenusimaudyt. Plaukiant laivu į Spinalonga irgi mus paleido pasiplaukiot atviroj jūroj iš laivo. Netgi tolokai nuo kranto matėsi dugnas  smile.gif Būtinai paragaut vietinių patiekalų tavernose, nepamiršt graikiškos kavos Frapės wink.gif Mums su vyru labai patiko graikiškos salotos ir Mousaka.

ar su dukryte ir į Samarijos tarpeklį keliavot? Ar nepavargo? juk km nemažai ten. g.gif
Atsakyti
Su dukryte. Žinojom, kas mūsų laukia, kad žygis ne iš lengvųjų. Tačiau nesam išlepę, tėvelis mūsų labai stiprus, jis didelę kelio dalį ją nešė ant pečių. Šiaip kitiems nepatarčiau su tokiu vaiku eit - aš sutikau tik dėl to, kad vyras yra pratęs prie fizinių krūvių.
Atsakyti
QUOTE(Geltonake @ 2007 10 07, 19:48)
pagal weather.com porgnoze, vidutine oro temperatura nuo spalio 12 d. turetu but 23-25 laipsniai. silta  bigsmile.gif
zinant, kad jau spalio vidurys ir labai ansti temsta, reiketu pasiimti ka nors silto apsivilkti vakarui, pvz, svarkeli ir ilgas kelnias. o kiti drabuziai, kaip ir visada: sortai, mailutes, maudomukas, sukneles ir t.t. taip pat  akiniai nuo saules, skrybele, idegio kremas ir t.t. Del atsargos, sketis nepamaisytu.
pagal http://www.rent-car.info/prices2.php auto nuomos kaina prasideda nuo 30 euru dienai (low season). pries nuomojantis, vertetu pasidometi koki auto draudima siulo ta kompanija. Tikiuosi, jus turit nemazai patirties vairuojant  mirksiukas.gif

sianakt is Kretos, pagal prognozes buvo 23-25laipsniai silumos, o realiai visas dienas nenukrito zemiau 28laipsniu, buvo dienu kai sieke ir 38laipsnius blink.gif , gide sake, kad visad realiai buna min +3laipsniais daugiau nei prognozes rodo 4u.gif taigi, kaip ten zmones istveria vasara, ir dar sugeba keliaut, man nesuprantama blink.gif ten jau turbut gaunas saves kankinimas, o ne keliavimas, jei jau spalio menesi liezuvius iskisus teko pavaiksciot doh.gif

kai kas lauke atsiliepimu apie Coral viesbuti, na manyciau jis atitinka tas 3*, normalus miesto viesbutis, is tiesu maniau kad bus prasciau, todel viskas man tiko ir patiko, vieta jo gera, salia miestelio centro, nereikia toli pedint, jura per gatve, yra nardymo centras, galima pasimokyt nardyt, baseinas ant stogo(nelabai isivaizdavau, galvojau bus nyku), taciau nuo jo atsiveria grazus vaizdai i jura, kalnelius ir miestelius wub.gif o ypac maistas:super thumbup.gif thumbup.gif pusryciai visad vienodi, taciau pasirinkimas platus, na o vakarienei kiekviena vakara vis skirtingi 4-5 pagrindiniai karstieji patiekalai, nors kiek kalbejomes, nei vienas neliko nepatenkintas ir is kitu viesbuciu maistu, visi lektuve skundesi priauge svorio, nes laaabai skanu buvo ir negalejo atsilaikyt, tiesa, i pasnekovus papuole zmones gyveno 4* viesbuciuose, todel nezinau kaip butu 2* viesbutyje g.gif
jei dar kas domins, klauskit 4u.gif
Atsakyti
Kristuska13, cia as laukiau tavo ispudzio apie Coral viesbuti 4u.gif Dar noriu paklausti, ar tikrai, kaip raso kataloge, yra saldytuvai kambariuose, ir ar nemokamas kondicionierius? Kondicionierius centrinis ar vietinis (kambary reguliuojamas)? Kiek zinau ten galima eiti i vakarines Hermes viesbucio programas, ane? blush2.gif Butu idomu pamatyt nuotrauku is viesbucio, jei turi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2007 10 11, 16:08)
Kristuska13, cia as laukiau tavo ispudzio apie Coral viesbuti  4u.gif  Dar noriu paklausti, ar tikrai, kaip raso kataloge, yra saldytuvai kambariuose, ir ar nemokamas kondicionierius? Kondicionierius centrinis ar vietinis (kambary reguliuojamas)? Kiek zinau ten galima eiti i vakarines Hermes viesbucio programas, ane?  blush2.gif  Butu idomu pamatyt nuotrauku is viesbucio, jei turi bigsmile.gif

taip, saldytuvai yra, kondicionierius vietinis, mes juo nesinaudojom, nenorejom del mazutes, nors buvo ganetinai dusna, man atrodo, kad nemokamas, nes kainu kambaryje nebuvo surasyta, beje, yra telikas kambaryje, nors girdejau kai kuriuose viesbuciuose 4* su viskas iskaiciuota telikas buvo uz papildoma mokesti blink.gif I programas Hermes viesbutyje turbut kad galima eit, nes tie du viesbuciai man atrodo tam paciam savininkui priklauso, per 7 dienas pastebejau tik viena vakara sklebima, kad ten bus programa, ir viena vakara programa buvo Coral viesbutyje, bet mum tai nebuvo aktualu, todel nesekiau skelbimu, gal buvo ir dazniau g.gif o zinok viesbucio tai nefotkinau, ner ten ka fotkint, jis labai paprastas, internete vistiek juk matei kelias foto, tai nieko naujo neparodyciau mirksiukas.gif
Atsakyti