Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Sveiki visi Kretos mylėtojai laugh.gif ir į ją planuojantys vykti forumiečiai mirksiukas.gif
Tai jau penktoji tema apie Kretą, ekskursijas, pramogas, viešbučius, net ir Santorinio salą čia aptarinėjom, žodžiu, siaube kiek daug visokios ir šviežios info turim umn.gif

Ketvirtoji tema bus ČIA ax.gif Joje yra daug informacijos, pasinaudokite paieška, jei netingit biggrin.gif

Nepamirškite užsukti į kelionių fotoreportažų temą, ten turim kelis pasakojimus apie Kretą su nuotraukomis labai gražiomis thumbup.gif
Malonių atostogų JUMS šioje nuostabioje saloje, kurios net nereikia girti wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 14:24)
Siaube siaubeli, spalio 3d isskrendam su 11men dukryte i Kreta, ir dar kur blink.gif i Agios Nikolaos trenksimes su autiku doh.gif ir dar i koki viesbuti blink.gif Coral doh.gif
Dabar greitai pulkit manes guosti ir raminti, nes kitaip suvalgysiu pati save blink.gif
Stai ka reiskia pirkimas is anksto neivertinus savos situacijos doh.gif cia as apie tai, kad bus su mumi ir mazas visur norintis eit(o dar nemoka) vaikas doh.gif, jei butume tik dviese, viskas butu saunu cool.gif

O tai kaip kitaip jūs norit patekt į Agios Nikolaos? smile.gif Į kitus miestus gi irgi išvežioja autobusu, tik kiti miestai dar daug toliau - Chanija, Rethymnas, pavyzdžiui smile.gif

Pamatysit, bus viskas labai labai puiku thumbup.gif pravažiuojami vaizdai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 20, 19:52)
O tai kaip kitaip jūs norit patekt į Agios Nikolaos? smile.gif Į kitus miestus gi irgi išvežioja autobusu, tik kiti miestai dar daug toliau - Chanija, Rethymnas, pavyzdžiui smile.gif

Pamatysit, bus viskas labai labai puiku thumbup.gif pravažiuojami vaizdai thumbup.gif

tai kitaip ir nenoriu patekt, ale kad durna galva nepagalvojau pasirinkt viesbucio arciau oro uosto ka tikrai galejau padaryt fool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 20:52)
tai kitaip ir nenoriu patekt, ale kad durna galva nepagalvojau pasirinkt viesbucio arciau oro uosto ka tikrai galejau padaryt fool.gif

Taigi Agios labai žavus miestukas, o ir gyvensit vos ne pačiam mieste.Manau tikrai nenusivilsit.Iš oros uosto važiuosi tik kartą bigsmile.gif Ir manau bus tikrai malonu vakarėjant vaikščioti pakrante, ir gėrėtis Mirabelo įlankos saulėlydžiu. biggrin.gif Stenkis visur matyt teigiamas puses.
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 21:52)
tai kitaip ir nenoriu patekt, ale kad durna galva nepagalvojau pasirinkt viesbucio arciau oro uosto ka tikrai galejau padaryt fool.gif


Tai kas čia yra 57 km nuvažiuoti irnesakyk.gif Autikas su kondicionieriumi, viskas bus ok thumbup.gif Juk ne su asilu josite hihihi.gif
O be to visi labai giria tą Agios Nikolaos, taip, kad tikrai bus faina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 21 rugsėjo 2007 - 07:30
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 21:52)
tai kitaip ir nenoriu patekt, ale kad durna galva nepagalvojau pasirinkt viesbucio arciau oro uosto ka tikrai galejau padaryt fool.gif


na, jau...nereikia cia tryznioti biggrin.gif Viesbutis arciau oro uosto reikstu ne tokias grazias apylinkes, zvyruota papludimi, minias turistu ir t.t. ...nemanau, kad to noretumete - tad prasom pradeti dziaugtis savo tikrai geru pasirinkimu Agios!!! mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 14:24)
Siaube siaubeli, spalio 3d isskrendam su 11men dukryte i Kreta, ir dar kur blink.gif i Agios Nikolaos trenksimes su autiku doh.gif ir dar i koki viesbuti blink.gif Coral doh.gif
Dabar greitai pulkit manes guosti ir raminti, nes kitaip suvalgysiu pati save blink.gif
Stai ka reiskia pirkimas is anksto neivertinus savos situacijos doh.gif cia as apie tai, kad bus su mumi ir mazas visur norintis eit(o dar nemoka) vaikas doh.gif, jei butume tik dviese, viskas butu saunu cool.gif


O ko taip su pasibaisejimu? blink.gif Agios Nikolaos - labai grazus miestas, ir is oro uosto autobusu vaziuoti - tik valanda kelio mirksiukas.gif Ir viesbutis labai geroje vietoje, tiesiai pries langus Blue Flag papludimys (jei neklystu). I sita viesbuti planuojam vaziuoti kitais metais thumbup.gif Jame buvau tik iki WC nuejus, bet maciau restorana - viskas labai grazu, stalai staltiesem dengti, vyno taures ant stalu. Siaip labai laukciau pasakojimo apie si viesbuti, kai grysi. Apsisprendimo musu jis nekeistu (del tam tikru priezasciu), bet vis tiek idomu isgirsti mirksiukas.gif Gero poilsio jums 4u.gif
Atsakyti
o man patiko Kreta, patiko saldzios vynuoges, zydra banguota jura, kalnu miestukai, pakeliu koplyteles, Recinos vynas su sprite...daug kas patiko todel noreciau vel nuvaziuot kitamet bet pavasari kai viskas zydi smile.gif ir ne taip isdziuve
Atsakyti
QUOTE(mamaInga @ 2007 09 20, 12:59)
Čia gal ir ne į temą rašau, bet mes irgi rinkomės tarp Hersonissos Maris ir Armindos. Bent jau pagal vaizdą kataloge man HM patiko labiau ir apsigalvojome tik paskutinę minutę, jau sėdėdami Baltic Clipper, nes viena ten dirbanti mergaitė, kuri šiemet pavasarį lankė Novaturo siūlomus viešbučius Kretoje, pasakė kad Hersonissos Maris nelabai tinka poilsiui su vaiku, nes vaikų ten beveik nebūna. Aš kadangi Kretos temą vis paskaitinėju jau nuo vasaros pradžios tai, kiek pamenu, berods, į šį viešbutį važiavo RENNATE birželio mėn. (3 ar 4 tema) - gal galima parašyti žinutę tiesiogiai, jei labai neramu dėl viešbučio, nors aš taip ir neišdrįsau parašyti pupai-uogai dėl Armindos. Aš pati apie Armindą pasiknaisiojau internete - radau atsiliepimų pačių įvairiausių , todėl nusiteikiau, kad visaip gali būti ir stengiuosi per daug nesiparinti - kaip bus taip bus...
Gerų atostogų.


sveika, tai as maciau rennate, bet po keliones ji nieko neparase, pabandysiu paziuret kaip ten jai tiesiogiai parasyt 4u.gif
bet vis tiek nesupratau kuri viezbuti tu pasirinkai - hersonisos maris ar ta kita? lotuliukas.gif siaip mes be vaiku, tai gal dar ir geriau jog nepritaikytas aikuciams, ramiau bus...
o kada isvaziuoji?
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 09 21, 11:00)
o man patiko Kreta, patiko saldzios vynuoges,



O arbuzai, melionai, bananai....mmm, nerealus skonis vaisiu wub.gif Niekada pas mus tokiu nesu valgiusi, nes paprasciausiai atveza juos zalius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuska13 @ 2007 09 20, 19:52)
tai kitaip ir nenoriu patekt, ale kad durna galva nepagalvojau pasirinkt viesbucio arciau oro uosto ka tikrai galejau padaryt fool.gif


Nesiparink, tikrai nėra tas atstumas toks didelis, juolab kad greitkeliu važiuosit, ne serpantinais, tai ko bijoti. Pati tame viešbuty nebuvau, bet tikiuos, kad nesigailėsit pasirinkę, to ir linkiu 4u.gif
Gera frazė yra "Galvok apie blogiausią ir nepraloši", tai būtent tinka jūsų atvejui.
Per daug tikėtis nereikia, nes dažnai nusiviliama irnesakyk.gif
Mes buvom Stalidoj-Malijoj, tai tuo pasirinkimu patenkinta thumbup.gif Svarstėm ar imti viešbutį Hersonisos, bet agentūros darbuotja atkalbėjo, ir ji buvo teisi. Nes ten kiek mačiau daugelis pliažų siauri, su akmenukais, keli buvo visai šalia kelio.

O maistas man l.skanus ką teko ragauti. Kalbu ne tik apie viešbučio meniu, bet ir tavernose ragautus thumbup.gif Tų tikrųjų graikiškų salotų pasiilgau, žinau, kad namie pagamintos nebus tokios. Graikų alyvuogės visai kitokios, pomidorai irgi. Vaisiai irgi skanūs drinks_cheers.gif ok.gif Noriu vėl į Kretą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2007 09 21, 09:07)
O arbuzai, melionai, bananai....mmm, nerealus skonis vaisiu  wub.gif  Niekada pas mus tokiu nesu valgiusi, nes paprasciausiai atveza juos zalius  verysad.gif

arbuzu, melionu neteko tikrai skaniu valgyt...va vakar maximoj nusipirkau meliona tai ten skanesnio tikrai nevalgiau...gal teisingiau sakyti kad viezbutyje ant vaisiu stalo nebuvo skaniu arbuzu ir meliono, nes seip spec. ju niekur nepirkome
Papildyta:
QUOTE(Disima @ 2007 09 21, 09:37)
Graikų alyvuogės visai kitokios, pomidorai irgi. Vaisiai irgi skanūs  drinks_cheers.gif  ok.gif Noriu vėl į Kretą wub.gif


O man skanus ir mano mamos uzauginti pomidorai kaime. tai as didelio skirtumos kazkaip neizvelgiau pomidoruose. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Disima @ 2007 09 21, 09:37)


Mes buvom Stalidoj-Malijoj, tai tuo pasirinkimu patenkinta thumbup.gif Svarstėm ar imti viešbutį Hersonisos, bet agentūros darbuotja atkalbėjo, ir ji buvo teisi. Nes ten kiek mačiau daugelis pliažų siauri, su akmenukais, keli buvo visai šalia kelio.




o man nepatiko Stalida..kazkoks kaimas...ir viskas taip komerciska.tik vienas ju pliusas KAD LABAI FAINAS SMELETAS PAPLUDIMYS.
o seip as kita kart geriau apsistosiu didesniam mieste nes ir kainos mazesnes ir didesniuose miestuose yra spec.muilu, suriu parduotuviu..o Stalidoj net neradom kur gauti ledu (na kur deda kauseliais) doh.gif
Atsakyti