Įkraunama...
Įkraunama...

Skoda Roomster

atsiliepimų prisiskaičiau nedaug, gal kas iš savo patirties turi pastabų apie šį modelį 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Straipsnis
Atsakyti
4u.gif maciau sita masiniuka masinu parodoj, tai laaabai patiko ir kaip atsiras pigesniu tai tikrai isigysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Man is sono ir galo nekaip atrodo schmoll.gif na bet cia jau skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 07 31, 15:05)
Man is sono ir galo nekaip atrodo schmoll.gif na bet cia jau skonio reikalas mirksiukas.gif

galas man tai nieko, bet iš šono tai pritariu. Bet mane domina netik dizainas.
Atsakyti
Na man tai labai patinka, nes su šeima, tai manau labai patogu, ruošiuosi pirkti 2007 m., šeštadienį turbūt jau turėsiu šią mašiną, dabar važinėjame rover 620i, tai labai nėra kur daiktų susidėti ir labai žemai sėdime, o dar šuniuką turime, tai iš vis nepatogu. Kai pavažinėsiu šia mašina parašysiu, kaip man ji.
Atsakyti
QUOTE(Breila @ 2009 12 09, 19:14)
Na man tai labai patinka, nes su šeima, tai manau labai patogu, ruošiuosi pirkti 2007 m., šeštadienį turbūt jau turėsiu šią mašiną, dabar važinėjame rover 620i, tai labai nėra kur daiktų susidėti ir labai žemai sėdime, o dar šuniuką turime, tai iš vis nepatogu. Kai pavažinėsiu šia mašina parašysiu, kaip man ji.

gal jau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi_D @ 2011 08 29, 00:36)
Tikėjausi rasti daugiau atsiliepimų apie šią mašiną. Gal dar kas pasisakys apie jos privalumus ir trūkumus? Kaip ir galvotume ją pirkti.

Na mes jau du metai vazinejame, tai labai patenkinti.
Atsakyti