Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

del sponsoriaus saliskumo galeciau nesutikti, nebent jis neturi kompetencijos ar ziniu del CCI produktu. Taciau manau teisingos ir nesaliskos informacijos pateikimas yra kiekvieno atsakomybe 4u.gif

deja, informacijos lietuviu kalba yra labai mazai, kadangi praktiskai visi patarimai ar rezultatu aptarimai yra centrines klubo bustines tinklalapiuose, todel rusu arba anglu kalbomis.

Bet kas liecia progesterono trukumo - cia galite pasiskaityti apie krema Gest One, kuris palaiko progesterono ir estrogeno balansa organizme.
4u.gif


QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 01 17, 13:23)
Idomu butu ir man  g.gif  Su Kaunu prastai kazkaip... nelabai dalinasi cia ta informacija doh.gif Yra sandelys kuriame galima nusipirkti papildu, o jau info tipo turi suteikti sponcorius tavo t.y. zmogus per kuri istojai i kluba... jis uzdirba pinigus is mano pirkimu tai patarimai gali buti nelabai saliski, kvailoka mano akimis ta sistema  blush2.gif  o Kauno sandelyje sako, kad jos neprivalo teikti jokios informacijos  4u.gif  Uzburtas ratas  biggrin.gif  reikia ieskotis paciam arba surasti geru zmoniu, kurie padetu  4u.gif

Papildyta:
Ir dar pridedu informacija, kuria jau rasiau sioje temoje wink.gif 4u.gif

QUOTE(ladybird4 @ 2011 11 15, 14:42)
Sis kremas palaiko hormonu balansa organizme...

Moterims iki menopauzes ir jos metu patariama vartoti si krema praejus 14dienu po menesiniu ciklo pradzios. Po menopauzes  - galima naudoti kasdien, tik praleisti menesyje 7- 10 dienu..  Vyrams galima naudoti kasdien, praleidus 2-3 dienas per men.

Kremas naudojamas isoriskai, patepiant jautrias vietas, kaip kaklas, pilvas, vidines slaunu ar ranku puses ir pan.

O progesterono trukumas ir sukelia menesiuniu svyravimus, todel sio kremo pagalba galima sureguliuoti ir savo menesiniu ciklus.
Jeigu bijote , kad nuo progesterono dukra gali justi diskomforta, taciau tai retai buna...galite pasitarti ir su savo gydytoju endokrinologu..

Taip pat Lecitinas gerina lytiniu liauku funkcija, fermentas Papaja sureguliuoja menstruaciju isskyras, o Cinkas naudingas abiems - ir vyrui, ir moteriai - gerina lytinio hormono testosterono gamyba...

Sis kremas taip pat naudojamas norint pastoti - naudojamas tik po ovuliacijos, taciau tai jau kita tema smile.gif
Cia galite paziureti ir video su issamiu paaiskinimu apie si krema - http://www.youtube.c...p;v=jGuwp5jy3XU

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 17 sausio 2012 - 21:00
QUOTE(ladybird4 @ 2012 01 17, 22:04)
del sponsoriaus saliskumo galeciau nesutikti, nebent jis neturi kompetencijos ar ziniu del CCI produktu. Taciau manau teisingos ir nesaliskos informacijos pateikimas yra kiekvieno atsakomybe  4u.gif

deja, informacijos lietuviu kalba yra labai mazai, kadangi praktiskai visi patarimai ar rezultatu aptarimai yra centrines klubo bustines tinklalapiuose, todel rusu arba anglu kalbomis.

Bet kas liecia progesterono trukumo - cia galite pasiskaityti apie krema Gest One, kuris palaiko progesterono ir estrogeno balansa organizme.
4u.gif
Papildyta:
Ir dar pridedu informacija, kuria jau rasiau sioje temoje wink.gif  4u.gif


...gaila nesuprantu rusiškai blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, dar norejau tokiu klausimeliu pasiklausti, dukrai 3 m., ja beria ir nustate del to, kad pas ja nera fermentu, kurie virskintu pieno laktoze. Skaiciau, kad tokiems zmonems reikia gerti fermentus, nes vistiek lanko darzeli ir pieno produktu nelabai galima isvengti. Is koralinio klubo ziurejau yra papaja fermentai, bet ten sudetis yra pieno milteliai, tai kazin ar jie tiktu, ar yra dar kazkokiu fermentu? gal galit ka patarti? g.gif
Atsakyti
Papaja gali kramtyti kiekvienas po maisto, kad nepustu pilvo ir kad geriau virskintusi suvartotas maistas (ypac vaikams patinka, nes skanus smile.gif ) pamirstumete, kas yra MEZYM smile.gif))), prie kurio priprantama sad.gif

Dazniausiai vaikucius beria del to, kad truksta fermentu arba po antibiotiku vartojimo, todel ir rekomenduoja gerti naturalius fermentus arba probiotikus.

Kas liecia jau pagalba organizmui, yra ir kitokie fermentai (siek tiek brangesni) - Assimiliatorius - virskinamieji fermentai augalines kilmes su vitaminais A ir D.
Sudėtis: proteazė, amilazė, lipazė, celiuliozė, sacharozė, maltazė, laktazė, vitaminai A ir D, koralų kalcio milteliai, turintys mikroelementų.

Spec.formule virskinimui DigestAble- papildo virskinimo fermentu trukuma.
Sudėtis 1 kapsulėje: 3.400 vienetų amilazės, proteazės 12.500 vienetų, 4,5, lipazės 72 vienetų, Maltos, diastaea 405 vienetų, alfa-galaktozidazės 140 vienetų, 4.50 vienetų Glucoamylase, proteazės 3,0 10,70 vienetų 200 vienetų celiulazė, invertazę 50 U, papaino 250,000 vienetų, 1.280.000 vienetų Bromelain, Lactase 250 vienetų.
Pagalbinės medžiagos: cukrinių runkelių milteliai, želatina, vanduo.


Ir mano manymu geriausias produktas Digestion Formula (Virskinamoji formule), kadangi jo sudetyje yra ir fermentu, ir reikalingu bakteriju.

Sudėtis: Cinkas (aminochelatų forma) 900 mg, Varis (aminochelatų forma) 500 mg, Manganas (aminochelatų forma) 300 mg, Amilazė 8000 DU, Proteazė I 32500 HUT, Proteazė II 6000 HUT, Peptidazė 500 SEU, Lipazė 50LU, Invertazė 108 InvU, Celiuliozė 200 CU, Laktazė 800 LacU, Maltazė 150 DP, Alfa-galaktozidazė 100 GalU, Imbieras (šaknys) 20 mg, Tiršta nendrių malasa 10 mg, Lactobacillus acidophilus 200 mln. CFU, Lactobacillus bulgaricus 150 mln. CFU, Streptococcus thermophilus 150 mln. CFU, Enterococcus faecium 150 mln. CFU
Kitos sudėtinės dalys: cukrinių runkelių skaidulos, Flanaganų mikroklasteriai, magnio stearatas.
Sudėtyje nėra: mielių, miltų, grūdinių kultūrų, pieno, kiaušinių, sojų, grūdų glitimo, cukraus, dirbtinių dažiklių, krakmolo ir konservantų.




QUOTE(Vover@ @ 2012 01 28, 13:39)
Sveiki, dar norejau tokiu klausimeliu pasiklausti, dukrai 3 m., ja beria ir nustate del to, kad pas ja nera fermentu, kurie virskintu pieno laktoze. Skaiciau, kad tokiems zmonems reikia gerti fermentus, nes vistiek lanko darzeli ir pieno produktu nelabai galima isvengti. Is koralinio klubo ziurejau yra papaja fermentai, bet ten sudetis yra pieno milteliai, tai kazin ar jie tiktu, ar yra dar kazkokiu fermentu? gal galit ka patarti?  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 30 sausio 2012 - 23:20
Labas rytas,

Nežinau ar čia taikau, bet taip suprantu, kad tai ne tik vandens tema, bet ir apskritai... Mane domina koloidinis auksas, norėčiau nervų sistemą pastiprinti. Bet aprašyme minima, kad jis tonizuoja, gal yra čia konsultantų, kurie pakomentuotų? ax.gif Esmė viskas, kas labai tonizuoja, tai man jau nelabai gerai būna..
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2012 01 31, 00:13)
Papaja gali kramtyti kiekvienas po maisto, kad nepustu pilvo ir kad geriau virskintusi suvartotas maistas (ypac vaikams patinka, nes skanus smile.gif ) pamirstumete, kas yra MEZYM smile.gif))), prie kurio priprantama sad.gif

Dazniausiai vaikucius beria del to, kad truksta fermentu arba po antibiotiku vartojimo, todel ir rekomenduoja gerti naturalius fermentus arba probiotikus.

Kas liecia jau pagalba organizmui, yra ir kitokie fermentai (siek tiek brangesni) - Assimiliatorius - virskinamieji fermentai augalines kilmes su vitaminais A ir D.
Sudėtis: proteazė, amilazė, lipazė, celiuliozė, sacharozė, maltazė, laktazė, vitaminai A ir D, koralų kalcio milteliai, turintys mikroelementų.

Spec.formule virskinimui DigestAble- papildo virskinimo fermentu trukuma.
Sudėtis 1 kapsulėje: 3.400 vienetų amilazės, proteazės 12.500 vienetų, 4,5, lipazės 72 vienetų, Maltos, diastaea 405 vienetų, alfa-galaktozidazės 140 vienetų, 4.50 vienetų Glucoamylase, proteazės 3,0 10,70 vienetų 200 vienetų celiulazė, invertazę 50 U, papaino 250,000 vienetų, 1.280.000 vienetų Bromelain, Lactase 250 vienetų.
Pagalbinės medžiagos: cukrinių runkelių milteliai, želatina, vanduo.


Ir mano manymu geriausias produktas Digestion Formula (Virskinamoji formule), kadangi jo sudetyje yra ir fermentu, ir reikalingu bakteriju.

Sudėtis: Cinkas (aminochelatų forma) 900 mg, Varis (aminochelatų forma) 500 mg, Manganas (aminochelatų forma) 300 mg, Amilazė 8000 DU, Proteazė I 32500 HUT, Proteazė II 6000 HUT, Peptidazė 500 SEU, Lipazė 50LU, Invertazė 108 InvU, Celiuliozė 200 CU, Laktazė 800 LacU, Maltazė 150 DP, Alfa-galaktozidazė 100 GalU, Imbieras (šaknys) 20 mg, Tiršta nendrių malasa 10 mg, Lactobacillus acidophilus 200 mln. CFU, Lactobacillus bulgaricus 150 mln. CFU, Streptococcus thermophilus 150 mln. CFU, Enterococcus faecium 150 mln. CFU
Kitos sudėtinės dalys: cukrinių runkelių skaidulos, Flanaganų mikroklasteriai, magnio stearatas.
Sudėtyje nėra: mielių, miltų, grūdinių kultūrų, pieno, kiaušinių, sojų, grūdų glitimo, cukraus, dirbtinių dažiklių, krakmolo ir konservantų.



Sakykit, tai cia reiktu mums kuri nors viena is situ bandyt gerti, ar visus?
Atsakyti
Viena viena smile.gif
Parasiau sudetines dalis, kad galetumete issirinkti 4u.gif

QUOTE(Vover@ @ 2012 01 31, 10:23)
Sakykit, tai cia reiktu mums kuri nors viena is situ bandyt gerti, ar visus?

Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 01 31, 09:25)
Labas rytas,

Nežinau ar čia taikau, bet taip suprantu, kad tai ne tik vandens tema, bet ir apskritai... Mane domina koloidinis auksas, norėčiau nervų sistemą pastiprinti. Bet aprašyme minima, kad jis tonizuoja, gal yra čia konsultantų, kurie pakomentuotų?  ax.gif Esmė viskas, kas labai tonizuoja, tai man jau nelabai gerai būna..

koloidinis auksas geriasi pries miega,jis kaip tik atpalaiduoja.Gerti reiketu 1/4 arbatinio saukstelio po liezuviu pries miega.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
noriu pasiteirauti, kuo skiriasi Coral Lecithin ir True Lecithin? reikia man lecitino pavartoti, tik pasimečiau du pamačisu kataloge ax.gif

ir dar, gal labiau patyrusios galetu patarti, immunitetui ka geriau Immune 360 ar First Food? jauciu, kad reikia stiprinti, nes limopa visokie persalimai...

iš anksto laaaabai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 01 17, 14:23)
Idomu butu ir man  g.gif  Su Kaunu prastai kazkaip... nelabai dalinasi cia ta informacija doh.gif Yra sandelys kuriame galima nusipirkti papildu, o jau info tipo turi suteikti sponcorius tavo t.y. zmogus per kuri istojai i kluba... jis uzdirba pinigus is mano pirkimu tai patarimai gali buti nelabai saliski, kvailoka mano akimis ta sistema  blush2.gif  o Kauno sandelyje sako, kad jos neprivalo teikti jokios informacijos  4u.gif  Uzburtas ratas  biggrin.gif  reikia ieskotis paciam arba surasti geru zmoniu, kurie padetu  4u.gif



Visiska nesamone, kad sponsorius turi suteikti informacija schmoll.gif ir dar, kad uz tai gauna pinigus smile.gif Baikit juokus, tai toks marketingas ir tiek, jus ir galit but sponsorium mirksiukas.gif Tiesiog kiekvienas turi pasirasyt po kazkokiu zmogum, kitaip nuolaidos negaus, o kuo daugiau po tavim pasiraso, tai tu gauni ir procentukus.... Siaip as galvoju, kad kiekvienas zmogus turi dometis ir pasiimt informacija is tu, kuriu pasitiki mirksiukas.gif Pvz. pas mus Siauliuose, kiekviena savaite vyksta seminarai, paskaitos, buna konferncijos ivairiausiom temom. Tai reikia paciam visur vaiksciot ir visi padeda, neziurint po ko tu pasirases, nes visu tikslas vienas - sveikatinimasis....
Atsakyti
Be abejo rekomenduotojas yra ne tik sutartyje esantis zmogus, be kurio pagalbos nera suteikiama nuolaida. Daznu atveju zmones po kuriais pasiraso, i tuos ir kreipiasi informacijos, kadangi pasitiki... Taciau buna ir tokiu atveju, kai po kuo esi pasirases - nelabai kompetetingas asmuo, o jeigu esi pats aktyvus - todel ir sieki savo asmeniniu geresniu rezultatu (kiek vartojime, tiek ir klube). Kiekviename mieste, kur yra klubo atstovybes buna mokymai, seminarai ar konferencijos. Vilniuje buna kiekviena savaite antradieniais ir treciadieniais. 4u.gif


QUOTE(davija @ 2012 01 31, 13:35)
Visiska nesamone, kad sponsorius turi suteikti informacija schmoll.gif ir dar, kad uz tai gauna pinigus smile.gif Baikit juokus, tai toks marketingas ir tiek, jus ir galit but sponsorium  mirksiukas.gif Tiesiog kiekvienas turi pasirasyt po kazkokiu zmogum, kitaip nuolaidos negaus, o kuo daugiau po tavim pasiraso, tai tu gauni ir procentukus.... Siaip as galvoju, kad kiekvienas zmogus turi dometis ir pasiimt informacija is tu, kuriu pasitiki mirksiukas.gif Pvz. pas mus Siauliuose, kiekviena savaite vyksta seminarai, paskaitos, buna konferncijos ivairiausiom temom. Tai reikia paciam visur vaiksciot ir visi padeda, neziurint po ko tu pasirases, nes visu tikslas vienas - sveikatinimasis....

Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 01 04, 17:07)
Kiek paprotino mane protingi zmones, po to konsultavausi su medikais, mamos nedarykite taip  schmoll.gif  isdeginsite vaikuciams gleivines, nejuokaukit  4u.gif


Man labai idomu, ka mano kitos moterys g.gif As tikrai nesu kompetetinga, nesu gydytoja, tik zinau kas man ir maniskaims gerai ir tinka tongue.gif Bet pas mus sako, kad mikrohidrino neperdozuosi g.gif Bet cia tirpintas ir lasinama....
Siaip tai pas mus mikrohidrinas labai populiarus ir jis visada su mumis, bet mes ji geriam kapsulem.....
Atsakyti