Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(alias @ 2012 01 03, 22:32)
Labas vakaras smile.gif
Giminaitei 50 m., diagnozavo diabeta I tipo. Gal Coral Club gali sitoj situacijos pagelbet? Gal kuri zinot, kur galima gauti daugiau info, kaip su siais papildais gydyti sia liga? O ar su cukriniu diabetu isvis galima siuos papildus vartoti? buciau labai dekinga, labai norisi pagelbeti zmogui..

Su sia liga jau tenka susidraugauti iki gyvenimo galo.Bet su coral papildais galima sureguliuoti cukraus kieki ir sumazinti insulino doze,kurie be jo neapsieina.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2012 01 03, 21:53)
Su sia liga jau tenka susidraugauti iki gyvenimo galo.Bet su coral papildais galima sureguliuoti cukraus kieki ir sumazinti insulino doze,kurie be jo neapsieina.


Man tai irgi labai svarbu 4u.gif Gal galėtumėte parekomenduoti kokius produktus vartoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2012 01 01, 19:28)
Adenoidus labia gerai gydo microhidrinas istirpintas vandeni, tablete nat kokiu 30 ml vandens, tada su pipete lasinti i nosyte , labai gerai adenoidus ramina , bet reikia lasinti kas valanda, o po to reikia mazinti, na ir aisku gerti cesnaka, pao darko ir aplamai daugiau skysciu


Kiek paprotino mane protingi zmones, po to konsultavausi su medikais, mamos nedarykite taip schmoll.gif isdeginsite vaikuciams gleivines, nejuokaukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2012 01 03, 21:53)
Su sia liga jau tenka susidraugauti iki gyvenimo galo.Bet su coral papildais galima sureguliuoti cukraus kieki ir sumazinti insulino doze,kurie be jo neapsieina.


O kur galima rasti daugiau info, kokius papildus reiktu vartoti esant siai ligai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2012 01 05, 01:09)
O kur galima rasti daugiau info, kokius papildus reiktu vartoti esant siai ligai? ax.gif

Jeigu draugaujate su rusu kalba,is sio filmuko turetumete gauti daug reikalingos informacijos ir atsakymus apie papildu naudojima.
http://www.youtube.c...h?v=L93Kegg2WqU
Papildyta:
QUOTE(Di72 @ 2012 01 04, 16:48)
Man tai irgi labai svarbu  4u.gif  Gal galėtumėte parekomenduoti kokius produktus vartoti  blush2.gif

Nepastebejau jusu zinutes,tad gal nesupyks forumietes,kad pasikartosiu.Sioje nuorodoje akademike O.Butakova pataria ka vartoti sergant sia liga.
http://www.youtube.c...h?v=L93Kegg2WqU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 05 sausio 2012 - 12:41
Mano sunus serga 1 tipo diabetu,taip pat dar mes turime ir bronchine astma. zinau kad diabeto mes neissigydisim,naivu tiketi,bet tikiu,kad nuo astmos mes pabegsim ir cukriukai bus dar geresni. Nors siuos papildus vartojam nesenai, labai didele patirtim negaliu pasigirti,bet va priepolio astmos mes neturejom. Nors mum ruduo ir ziema,baisus laikotarpis. Tikiu, kad sutvirtinsim organizma ir atstatysim bronchus 4u.gif
Sekmes visiems,o bandyti tikrai verta,nors nepigus malonumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmelyne @ 2012 01 05, 11:57)
Mano sunus serga 1 tipo diabetu,taip pat dar mes turime ir bronchine astma. zinau kad diabeto mes neissigydisim,naivu tiketi,bet tikiu,kad nuo astmos mes pabegsim ir cukriukai bus dar geresni. Nors siuos papildus vartojam nesenai, labai didele patirtim negaliu pasigirti,bet va priepolio astmos mes neturejom. Nors mum ruduo ir ziema,baisus laikotarpis. Tikiu, kad sutvirtinsim organizma ir atstatysim bronchus  4u.gif
  Sekmes visiems,o bandyti tikrai verta,nors nepigus malonumas  ax.gif


Paskaitinėjus supratau, kad galima daug ligų išsigygyti. Kuo būtų galima išgydyti psoriazę ( žvynelinę). Norėčiau padėti vienai giminaitei. Lauksiu patarimų smile.gif
Papildyta:

Paskaitinėjus supratau, kad galima daug ligų išsigygyti. Kuo būtų galima išgydyti psoriazę ( žvynelinę). Norėčiau padėti vienai giminaitei. Lauksiu patarimų smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
zvynelines profilaktikai ir gydymui siuloma pirmiausia praeiti antiparazitine programa ir tik tada papildais pildyti savo organizma reikalingom medziagom.

Jeigu skaitote rusiskai, stai cia yra detalus aprasymas - http://www.coralclub...hp?id=2&cid=451

4u.gif


[quote=Faustinata,2012 01 15, 18:00]
Paskaitinėjus supratau, kad galima daug ligų išsigygyti. Kuo būtų galima išgydyti psoriazę ( žvynelinę). Norėčiau padėti vienai giminaitei. Lauksiu patarimų smile.gif
Papildyta:


Atsakyti
[quote=ladybird4,2012 01 16, 10:10]
Laba diena,
zvynelines profilaktikai ir gydymui siuloma pirmiausia praeiti antiparazitine programa ir tik tada papildais pildyti savo organizma reikalingom medziagom.

Jeigu skaitote rusiskai, stai cia yra detalus aprasymas - http://www.coralclub...hp?id=2&cid=451

4u.gif
[quote=Faustinata,2012 01 15, 18:00]
Paskaitinėjus supratau, kad galima daug ligų išsigygyti. Kuo būtų galima išgydyti psoriazę ( žvynelinę). Norėčiau padėti vienai giminaitei. Lauksiu patarimų smile.gif
Papildyta:
[/quot
Ačiū, supratau, kad tai ilgas kelias ir pinigėliai tikriausiai nemaži. Bet turbūt nėra ir garantijos, kad pavyks išsigydyti?
Atsakyti
Zmogus jau taip sutvertas,kad pradzioje susirgimo susiduria su greiciausiai pasiekiamu pigiu gydymu,kuris nevisada pasiteisina. O tik veliau griebiasi visu kitu gydymosi budu kaip skestantis siaudo.
Mano nuomone,verta isbandyti viska,kas pasiekiama.
Atsakyti
Labukas, esu girdėjus, kad šiais papildais gydomas progesterono trūkumas, bet informaciją randu tik rusų kalba gal galima kur nors rasti informacijos lietuvių kalba, labai labai man tokia informacija reikalinga, o gal Kaune kur net būtų galima nueti ir sužinoti daugiau info asmeniškai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 01 17, 12:50)
Labukas, esu girdėjus, kad šiais papildais gydomas progesterono trūkumas, bet informaciją randu tik rusų kalba gal galima kur nors rasti informacijos lietuvių kalba, labai labai man tokia informacija reikalinga, o gal Kaune kur net būtų galima nueti ir sužinoti daugiau info asmeniškai?  blush2.gif


Idomu butu ir man g.gif Su Kaunu prastai kazkaip... nelabai dalinasi cia ta informacija doh.gif Yra sandelys kuriame galima nusipirkti papildu, o jau info tipo turi suteikti sponcorius tavo t.y. zmogus per kuri istojai i kluba... jis uzdirba pinigus is mano pirkimu tai patarimai gali buti nelabai saliski, kvailoka mano akimis ta sistema blush2.gif o Kauno sandelyje sako, kad jos neprivalo teikti jokios informacijos 4u.gif Uzburtas ratas biggrin.gif reikia ieskotis paciam arba surasti geru zmoniu, kurie padetu 4u.gif
Atsakyti