Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

Aš pati geriu titnago akmens išvalytą vandenį, pasakykit man, parašau, kuo jis skiriasi nuo koralinio?

Titnago akmuo ne tik kad pigesnis, bet tai visiškai natūralus ir tikras akmuo, kuri iškastas Lietuvoje ir daro tikrus stebuklus.

O koralis kas?Būsiu dėkinga už ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 06 09, 11:46)
Aš pati geriu titnago akmens išvalytą vandenį, pasakykit man, parašau, kuo jis skiriasi nuo koralinio?

Titnago akmuo ne tik kad pigesnis, bet tai visiškai natūralus ir tikras akmuo, kuri iškastas Lietuvoje ir daro tikrus stebuklus.

O koralis kas?Būsiu dėkinga už ats  4u.gif

Geriant koralini vandeni organizmas gauna naturalu jonizuota kalci.Jis sudaro sarmine terpe,normalizuoja rugsciu ir sarmu balansa,o tai gyvybiskai svarbu normaliam lasteliu ir viso organizmo funkcionavimui.Koralinis kalcis gerai pasisavinamas kontaktuojant su vandeniu,nes koralu kalcis jonizuojasi ir tampa lengvai prieinamas lastelems pasisavinti.
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 06 09, 11:46)
Aš pati geriu titnago akmens išvalytą vandenį, pasakykit man, parašau, kuo jis skiriasi nuo koralinio?

Titnago akmuo ne tik kad pigesnis, bet tai visiškai natūralus ir tikras akmuo, kuri iškastas Lietuvoje ir daro tikrus stebuklus.

O koralis kas?Būsiu dėkinga už ats  4u.gif


Kas cia per akmuo? g.gif
Atsakyti
Kadangi nelabai turiu su kuo palyginti, tik su titnagu, klausiu tada taip:pvz su titnagu už 20 litų galima išvalyti ir mineralais prisotinti ne mažiau kaip 2000 kubų vandens, o kiek kainuoja koralinis vanduo?Ir kaip jis parsiduoda, buteliuose ar kaip?Kur jo galima nusipirkti, nes niekur nemačiau? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 06 09, 11:57)
Kas cia per akmuo?  g.gif


Paprastas titnago akmuo, kuris valo vandenį, skatina medž apykaitą, gražina veido odą ir t.t.Daug info yra iš tiesų...

Nenoriu kraipyti temos pavadinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 06 09, 13:21)
Kadangi nelabai turiu su kuo palyginti, tik su titnagu, klausiu tada taip:pvz su titnagu už 20 litų galima išvalyti ir mineralais prisotinti ne mažiau kaip 2000 kubų vandens, o kiek kainuoja koralinis vanduo?Ir kaip jis parsiduoda, buteliuose ar kaip?Kur jo galima nusipirkti, nes niekur nemačiau? ax.gif
Papildyta:
Paprastas titnago akmuo, kuris valo vandenį, skatina medž apykaitą, gražina veido odą ir t.t.Daug info yra iš tiesų...

Nenoriu kraipyti temos pavadinimo  smile.gif

gerti vandeni visada yra sveika,tik ziurint koks tai vanduo.Kuo jisai svaresnis minkstesnis tuo geriau pasisavinamas.Tik nereikia pamirsti,kad tai ne panaceja nuo visu ligu mirksiukas.gif Tai tik butina pagalba organizmui.
Atsakyti
Pritariu, ačiū už až mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš gydytojos gaunu daug informacijos apie coral club produkciją, tik man kyla klausimas, jeigu jinai tokia gera, kodėl jos nėra vaistinėse? aš tikrai saugiau jausčiausi tą pačią produkciją pirkdama vasitinėje.
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2011 07 01, 00:56)
Iš gydytojos gaunu daug informacijos apie coral club produkciją, tik man kyla klausimas, jeigu jinai tokia gera, kodėl jos nėra vaistinėse? aš tikrai saugiau jausčiausi tą pačią produkciją pirkdama vasitinėje.

Jeigu bus vaistineje,tai ji nevisiems bus pagal kisene.Ir kazin ar pirksite jeigu kainuos 3 kart brangiau.
Del saugumo,galiu pasakyti,kad asmeniskai as pasirinkau siuos papildus del to,kad jie populiarus Izraelyje.O zydai bet kokio sh... nevartoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 01 liepos 2011 - 10:08
QUOTE(Liepa B. @ 2011 07 01, 11:01)
Jeigu bus vaistineje,tai ji nevisiems bus pagal kisene.Ir kazin ar pirksite jeigu kainuos 3 kart brangiau.
  Del saugumo,galiu pasakyti,kad asmeniskai as pasirinkau siuos papildus del to,kad jie populiarus Izraelyje.O zydai bet kokio sh... nevartoja mirksiukas.gif



Bet ar tikrai mes gaunam originalus?smile.gif Nes aš esu girdėjusi labai įvairių nuomonių....
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2011 07 01, 23:28)
Bet ar tikrai mes gaunam originalus?smile.gif Nes aš esu girdėjusi labai įvairių nuomonių....

Nieko nuostabaus,juk cia Lietuva,tad is muses drambli daug kur ispucia.
Visi sie papildai notifikuoti Lietuvos respublikos maisto papildu registre. Tad Jusu teise rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 07 02, 13:32)
Nieko nuostabaus,juk cia Lietuva,tad is muses drambli daug kur ispucia.
Visi sie papildai notifikuoti Lietuvos respublikos maisto papildu registre. Tad Jusu teise rinktis  mirksiukas.gif



Aš tikrai neturiu nieko prieš šią produkciją. Pirkau sau B grupės vitaminus ir vaikui vitaminus (gydytoja rekomendavo). Bet kažkaip man per tuos tarpininkus atrodo nepatikima....ant etiketės labai gračiai parašyta (be koncervantų, be dažų....), bet ar tikrai taip yra kaip rašo neaišku. Na aš jau tokia esu, kad mažai kuo tikiu:)
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2011 07 02, 17:51)
Aš tikrai neturiu nieko prieš šią produkciją. Pirkau sau B grupės vitaminus ir vaikui vitaminus (gydytoja rekomendavo). Bet kažkaip man per tuos tarpininkus atrodo nepatikima....ant etiketės labai gračiai parašyta (be koncervantų, be dažų....), bet ar tikrai taip yra kaip rašo neaišku. Na aš jau tokia esu, kad mažai kuo tikiu:)

Si kompanija turi kosmetikos gaminiu,juose nera nei koncervantu nei parabenu,tad papilduose ju taip pat nera.Kiek ivairiu teko gerti,tai spalvos artimos vaistazolems arba sviesios vos vos pastelines ax.gif
O jus parduotuveje pirktu produktu etikeciu uzrasais visais pasitikite,jeigu taip itariai vertinate? smile.gif Juk nenaujiena,kad pas mus i parduotuves atkeliauja prekes prastesnes kokybes nei nusiperkame uzsienyje.
Atsakyti