Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

o gal kas zino vilniuje kokia gydytoja, kuri ivertinus zmogaus bukle paskirtu, kokiu reikia gerti produktis auksinio koralo?
Atsakyti
Laba diena,

Norejau pasiteirauti tu, kas zino apie "Colo vada plius" organizmo valyma,
radau, kad kartoti rekomenduojama po puses metu, bet galima ir po poros menesiu, jei labai "uzterstas" jautiesi smile.gif kaip is tiesu? ar galima kartoti po poros menesiu? neturetu pakenkti juk?
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2011 05 11, 12:37)
Laba diena,

Norejau pasiteirauti tu, kas zino apie "Colo vada plius" organizmo valyma,
radau, kad kartoti rekomenduojama po puses metu, bet galima ir po poros menesiu, jei labai "uzterstas" jautiesi smile.gif kaip is tiesu? ar galima kartoti po poros menesiu? neturetu pakenkti juk?

Kai kas kartoja po 3 menesiu.Jeigu po pirmo valymo nepakenke,tai po antro irgi neturetu pakenkt.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 05 11, 15:56)
Kai kas kartoja po 3 menesiu.Jeigu po pirmo valymo nepakenke,tai po antro irgi neturetu pakenkt.


Dekui uz atsakyma 4u.gif
Po pirmo valymo tikrai nepakenke, atvirksciai thumbup.gif
Tad noreciau pakartoti, kad paskui ir maista truputeli susitvarkyciau, sveikiau pradeciau maitintis/gyvent, vasarai ateinant ir noro ir jegu tam atsirado.
Atsakyti
Man tundrai galite kas nors paaiskinti, kuri Jus geriate ar coral-mine ar coral water?
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2011 05 13, 01:23)
Man tundrai galite kas nors paaiskinti, kuri Jus geriate ar coral-mine ar coral water?

Coral club international prekiauja siuo:
http://coralwater.ru.../coralmine3.png
Atsakyti
Aš pradėjau gerti coralų vandenį ir po dviejų savaičių pradėjo skaudėti dešnį šoną, diegliuoti toj vietoj kur inkstai, gal tai kaip nors susiję? Gal tokia reakcija?
Atsakyti
QUOTE(daika @ 2011 05 21, 15:14)
Aš pradėjau gerti coralų vandenį  ir po dviejų savaičių pradėjo skaudėti dešnį šoną, diegliuoti toj vietoj kur inkstai, gal tai kaip nors susiję? Gal tokia reakcija?


taip, gali būti. su mineralais reikia atsargiai. akmenys inkstuose iš jų ir sudaryti
Atsakyti
QUOTE(daika @ 2011 05 21, 15:14)
Aš pradėjau gerti coralų vandenį  ir po dviejų savaičių pradėjo skaudėti dešnį šoną, diegliuoti toj vietoj kur inkstai, gal tai kaip nors susiję? Gal tokia reakcija?

O skausmas visada vienodas ir pastovus ar trumpalaikis ir kaskart kitoks?Meginkit pakeli skiesti 2l vandens ir ji gerti kuno temperaturos.Galejo buti,kad jusu inkstuose yra akmenuku ar smeliuko,va delto ir sujudino juos. ax.gif
Atsakyti
Skausmas toks buvo diegiantis nugaroj o priekyje maudžiantis, dabar diegiantis dingo o liko tik priekyje maudžiantis, pastovus, tai man reiktų gerti 2 l su koralu?
Atsakyti
QUOTE(daika @ 2011 05 23, 11:16)
Skausmas toks buvo diegiantis nugaroj o priekyje maudžiantis, dabar diegiantis dingo o liko tik priekyje maudžiantis, pastovus, tai man reiktų gerti 2 l su koralu?

Pameginkit geti atskiedus 2l.Jei nepraeis,tai reiketu dar ka nors inkstu valymui pagerti,Liucerna arba zoliu misini N6.
Atsakyti
Trumpai patarsiu. Pagerkite LECITINO - jis minkština druskas, akmenukus. Dėl to prieš Colo - Vadą jis taip pat rekomenduotinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 26 gegužės 2011 - 08:04