Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

merginos, ką rekomenduotumėt 17 metų paaugliui sergančiam cukriniu diabetu?
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2011 01 26, 12:35)
merginos, ką rekomenduotumėt 17 metų paaugliui sergančiam cukriniu diabetu?

O kokio laipsnio diabetas? Leidziasi insulina ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2011 01 23, 16:08)
Merginos, o kai padarot koralini vandeni karsta?  Ar tiesiog i karsta vandeni imetat paketuka su koralais, ar pirma i salta vandeni imetat paketuka ir paskui sildot?
ax.gif

kaip as darau
istatau i dubeneli stikline, i dubeni ipilu verdancio vandens po kiek laiko kai ikaista stikline ipilu koralini vandenuka ir geriam siltuti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Doomsday @ 2011 02 04, 00:33)
kaip as darau
istatau i dubeneli stikline, i dubeni ipilu verdancio vandens po kiek laiko kai ikaista stikline ipilu koralini vandenuka ir geriam siltuti  blush2.gif

gerai,kad geriate silta vandenuka,taip organizmas neeikvoja energijos skyscio susildymui.Bet pries tai kalbejom apie karsta vandeni,kuri geriame persalimo ar gripo metu.Tam atvejui uzkaitiname vandeni ir i karsta dedame paketeli koralinio vandens(1stiklinei/1pak.).Geriame karsta.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas bandet sios linijos ENDURO-Max preparata? as si vandenuka irgi geriau, bet jis mane alergizuoja ir nesuprantu del ko. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasaite @ 2011 02 05, 14:22)
Sveikos merginos, gal kas bandet sios linijos ENDURO-Max preparata? as si vandenuka irgi geriau, bet jis mane alergizuoja ir nesuprantu del ko. doh.gif

Greiciausiai vanduo isryskina kitu negalavimu simptomus.Pagerkit liucernos arba artisoko.Man pradejus gerti vandeni atsirado skausmas priekiniuose dantyse,toks nemalonus gelimas.Pagerus kramtomo kalcio,praejo.Veliau pajutau kartuma burnoje,geriau liucerna.O dabar viskas susitvarke.
Atsakyti
Mažiems vaikiukams imuninei - patariu naudoti FirstFood(iš krekenų) Tik - gal kiek brangoka. Šiaip geri , nealergizuojantys, be sintetinių priedų spec. vitaminai vaikams. Mano anūkas jau dvi žiemos naudoja ir dar plius, duodam Phyto -Cee(vit C). Jam 6 metukai. Apart slogos, niekuo nesirgo. Koralinį vandeniuką irgi geriam.
Papildyta:
Endura - Max reikia gan ilgai naudoti, gal 3 mėnesius, kad pasijaustų didesni pokyčiai. Mano dukterėčia po gimdymo juo tvarkėsi strijas ir viršsvorį. Idealaus efekto nebuvo, bet pokyčiai matės: pagražėjo figūra, nenori saldumynų.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 05, 18:28)
Greiciausiai vanduo isryskina kitu negalavimu simptomus.Pagerkit liucernos arba artisoko.Man pradejus gerti vandeni atsirado skausmas priekiniuose dantyse,toks nemalonus gelimas.Pagerus kramtomo kalcio,praejo.Veliau pajutau kartuma burnoje,geriau liucerna.O dabar viskas susitvarke.

Labas, man dienos metu nebuna jokiu berimu, viskas atsiranda einant miegot, kaip kunas ilsisi, pastoviai naktimis beria. buvau nuvykusi pas hemeopate, tai ji prirase, grinai drenazini man valyma, su siuo vandeniu ir dar trims lasiukais, o ies lasoiuku tik vioeni atitiko kurie neberia. Tai juos i vandeni as ir lasinu. Diena alergijos kaip nebuta, o vakare viskas sukyla kunb ui ilsintis. g.gif Nzn kame problema. Gal turit kokiu man pasiulymu, nes as nebegaliu taip gyvent. Dar to neuztenka kad beria, bet dar ir tinsta veidas, kojos ar rankos. 4u.gif doh.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif , noreciau tiesiog jusu paaiskinimu,kuo skiriasi koralinis vanduo

coral mine- cia koralinio klubo, kiek suprantu produktas

ir tas coral water - pirktas koralinisvanduo.eu . Kodel jie didelem raidem savo puslapyje raso,kad saugotis coral mine, nes tai surogatas doh.gif ( kaip tik ji nusipirkau)

nepykit jei jau kalbejot, tikrai daug skaitinejau, bet neuztikau ax.gif
aciu parasiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2011 02 10, 14:46)
sveiki  4u.gif , noreciau tiesiog jusu paaiskinimu,kuo skiriasi koralinis vanduo

coral mine- cia koralinio klubo, kiek suprantu produktas

ir tas coral water - pirktas  koralinisvanduo.eu . Kodel jie didelem raidem savo puslapyje raso,kad saugotis coral mine, nes tai surogatas  doh.gif  ( kaip tik ji nusipirkau)

nepykit jei jau kalbejot, tikrai daug skaitinejau, bet neuztikau  ax.gif
aciu parasiusioms 4u.gif

Coral club'as seniau turejo Coral-mine melynoj pakuotej,dabar europos sajungos salims tiekiamas kitoks Coral-mine. Ant pakuotes koralu foto.
Apie kuri is ju kalbama kaip apie surogata sunku pasakyt. ax.gif Manau reiketu turint juos visus padaryti tyrima ir bus aisku.
Asmeniskai maciau tyrimo rezultatus ir vandenuko savybes tokios,ka apie ji raso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 10 vasario 2011 - 23:17
QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 10, 23:59)
Coral club'as seniau turejo Coral-mine melynoj pakuotej,dabar europos sajungos salims tiekiamas kitoks Coral-mine. Ant pakuotes koralu foto.
Apie kuri is ju kalbama kaip apie surogata sunku pasakyt. ax.gif Manau reiketu turint juos visus padaryti tyrima ir bus aisku.
  Asmeniskai maciau tyrimo rezultatus ir vandenuko savybes tokios,ka apie ji raso.

aciu labai 4u.gif ,
sakykit koki jus renkates ar klubo, ar ta coral water (sis kur kas brangesnis g.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2011 02 11, 08:41)
aciu labai  4u.gif ,
sakykit koki jus renkates ar klubo, ar ta coral water (sis kur kas brangesnis  g.gif )

as geriu klubo,bet geriu kaitaliodama.Pvz koki menesi pageriu coral - mine vandens,po to geriu hydroceli.
O siaip noretusi gauti 1 paketeli to coral water ir padaryti tyrima ax.gif
Atsakyti