Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(Tyna7 @ 2010 07 19, 15:51)
Dar norejau paklausti...pas mane mazas spaudymas 100/42 gal reikia naudot folio rugstis?

Tokio zemo spaudimo ir priezastys turetu buti.Gal kraujotakos sutrikimai,širdies nepakankamumas, įvairios lėtinės ir ūmios infekcinės ligos.O gal jus is tu zmoniu turinciu zema spaudima?
Ir dar kokius blogumus jauciat?Visgi is pradziu reiketu issiaiskinti priezasti.

Folio rugstis labiau tinkama prie anemijos,kraujo gamybai,fermentu reakcijose,amino rugsciu apykaitose.Butina pirmaisiais nestumo menesiais

Atsakyti
Sveiki, taip man sirdies sutrikimai, permusimai...sunkiai uzmiegu...tai galvoju ka vartoti kas tiktu labiau? selena vartoju ir skruzdziu zieve...
Papildyta:
Svaiksta galva kaikada...sirdele tai nerami tokia, permusineja...uzmiegu sunkiai,maudzia sanariai kojos, bet nedaznai...va koks lygu maisas ax.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

Merginos patarkit kokius papildus vartoti, kad sustiprinti girnelę (ar ją laikančius audinius). Net nežinau kaip paaiškinti.
20 metų vaikinukui išniro kelio girnelė. Daktarai ją atstatė, vaikščiojo su gipsu kelis mėnesius. Dabar liepia daryti operaciją. Sako kad girnelę palaikantis audinys nepilnai išsivystęs.
Kaip manot, ar galima išsisukti be operacijos??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 08 06, 10:30)
Labutis smile.gif

Merginos patarkit kokius papildus vartoti, kad sustiprinti girnelę (ar ją laikančius audinius). Net nežinau kaip paaiškinti.
20 metų vaikinukui išniro kelio girnelė. Daktarai ją atstatė, vaikščiojo su gipsu kelis mėnesius. Dabar liepia daryti operaciją. Sako kad girnelę palaikantis audinys nepilnai išsivystęs.
Kaip manot, ar galima išsisukti be operacijos???  unsure.gif

Susutiprinti aisku galima, bet turejau tokia kolege kuri ka nedare bet vistiek operavo, nes galu gale bet ka ir krepsi sunkesni paemus isnirdavo ranka jai. Tai padare operacija ir viskas pasibaige, vartojo joint comfort tada.
Papildyta:
QUOTE(Tyna7 @ 2010 07 22, 13:48)
Sveiki, taip man sirdies sutrikimai, permusimai...sunkiai uzmiegu...tai galvoju ka vartoti kas tiktu labiau? selena vartoju ir skruzdziu zieve...
Papildyta:
Svaiksta galva kaikada...sirdele tai nerami tokia, permusineja...uzmiegu sunkiai,maudzia sanariai kojos, bet nedaznai...va koks lygu maisas ax.gif

as sakyciau pagerti kalio, ir Ginko Biloba ilgesni laika, dar idealu butu Q10 po 1 kaps i diena valgant. smile.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau patarti dėl žemo kraujo spaudimo, sutrikusios kraujotakos, širdies kraujagyslių problemų. Siūlyčiau naudotiAKTIVIN - apie jį plačiau rasite internete arba kreipkitės į Coral-Club narius.

Sąnariams - puikus produktas Joint Comfort.

Šiuo metu atsirado puikūs vitaminai vaikučiams YUMMIES su mineralais. Tai geras kiekis, 240 tabl. ir nedidelė kaina.

---


 i 
Žinutė redaguota moderatorės - žr. skyrelio taisyklių 4 p.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 01 spalio 2010 - 14:40
QUOTE(s-roze @ 2010 10 01, 13:09)
Laba diena, norėčiau patarti dėl žemo kraujo spaudimo, sutrikusios kraujotakos, širdies kraujagyslių problemų.  Siūlyčiau naudotiAKTIVIN - apie jį plačiau rasite internete arba kreipkitės į Coral-Club narius.

zemas kraujo spaudimas,tai tik simptomas,todel reiketu gydyti priezasti ax.gif
Atsakyti
Na aš irgi pagirsiu Koralinio klubo produktus thumbup.gif
Ypač koralinį vandenuką. Labai jau skeptiškai aš į šiuos produktus žiūrėjau, bet kai man išsprendė migrenos su aureole (mirguliuoja akyse) problemą, pradėjau domėtis daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 10 03, 13:31)
Na aš irgi pagirsiu Koralinio klubo produktus  thumbup.gif
Ypač koralinį vandenuką. Labai jau skeptiškai aš į šiuos produktus žiūrėjau, bet kai man išsprendė migrenos su aureole (mirguliuoja akyse) problemą, pradėjau domėtis daugiau smile.gif

Jei butu maziau skeptiku,gal ir nebutu tiek ligoniu ax.gif
Atsakyti
Sudomino COLO VADA, bet kur rasti tuos klubo narius? Kur galima pirkti?
Atsakyti
dimming, ar skaičiavai, kiek kainavo tau gydymasis per tuos metus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuote @ 2010 10 25, 17:22)
Sudomino COLO VADA, bet kur rasti tuos klubo narius? Kur galima pirkti?

mane taip pat tas pats domina g.gif
Atsakyti

 i 
Tema skirta naudingai informacijai, patarimams, o ne produktų/paslaugų reklamavimui, platinimui, todėl tokio pobūdžio žinutės yra ir bus trinamos iš temos.

Prašom atidžiau skaityti taisykles ir laikytis nustatytos tvarkos. Ačiū.
Atsakyti